1,301 Ostatnio edytowany przez pawelg (2014-08-02 09:27:40)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja wczoraj odwiozłem nadwyżkę rzepaku nie kontraktowaną i o dziwo cena skoczyła z 1160 na 1250 . Pszenżyto zakontraktowałem po 500 netto do Agro Cornu , więc jak ktoś ma i chce za tą kase to trzeba dzwonić jeżżą po całym kraju transport po ich stronie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,302

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Podsłuchałem jak na skupie telefony się urywały i chcą cenę pszenicy zrobić na 400, ale rzepak faktycznie poszedł do góry, bo go nie ma zbyt wiele u nas już nie wiele zostało, na polu. Chcą nakupić zboża, bo ma być droższe, jeden gość się wygadał, co jest dużo prawdopodobne, bo więcej od 400 będzie nie trudno zrobić cenę.....

1,303

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja musiałem oddac prawie 13 t pszenżyta po 400 zł. masakra rospacz, ale co było zrobic jak nie miałem gdzie schować. reszta schowana i czeka.

Rolnik z powołania:-)

1,304

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

potrzebuję kupić słucham słoma mniej więcej 10 b lek na początek docelowa 60ma ktoś może jaka cena

1,305

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Okraglych. 601538186

1,306

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

wczoraj w agrobiznesie mówili ze pszenica po 650 i dlaczego rolnicy narzekaja. ja sprzedawałem po 500. po 650 jak ktos mi da to juz moze podjezdzac TIRami

Rolnik z powołania:-)

1,307

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Szkoda że okrągłe bo mam ponad 1000 dużych kostek słomy . Pajej za konsumpcyjną to jeśli się nie mylę to chemirol płaci w okolicy 700zł netto .

1,308

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u mnie to muszelka ma fuzariozy az różowo a arkadia to nie wiem gołym okiem nie widac trzeba oddac do badania

Rolnik z powołania:-)

1,309

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

podsłuhałem dzisiaj że pszenica paszowa ma jeszcze tanieć a konsumpcja troche w góre.

mdw

1,310

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

konsumpcyjna ? a jest takowa w tym roku ?  u nas na skupach moze 20% z przyjętej pszenicy ledwo się łapie na konsumpcje ... ehh ciekawe z czego będą robić mąkę .....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,311

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

no ja mam wszystką konsumcje słąbą bo słabą ale mam.

mdw

1,312

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja podobnie, białko nisko ale się mieści.  Jak macie lekko poniżej to czekajcie bo pewnie obniżą parametry. Ja wywiozłem to czego nie zmieciłem pod dachem. Z tego co wiem to poszło na eksport . Dokąd nie wiem. w zeszłym tygodniu wydzwaniali bo szukali pszenicy konsumpcyjnej
" statek stoi w porcie a my nie mamy czego do niego na sypac......" Ale cena 670 jakoś mnie nie zachęcała do sprzedaży.

1,313

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

i tak dobra cena, u nas po 620 to maks

mdw

1,314

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

koseś napisał/a:

Szkoda że okrągłe bo mam ponad 1000 dużych kostek słomy . Pajej za konsumpcyjną to jeśli się nie mylę to chemirol płaci w okolicy 700zł netto .

Troche daleko.sucha? Bo dla kurczakow potrzebuje

1,315

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Było trza wcześniej 20 h poszło pod szarpacz pieknej słomy pszennej bez grama zielska 60 km od Wrocławia

1,316

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

No słomy u nas w pip... Jak wcześniej słomy było każdemu mało to teraz ci co nie mają sieczkarni przy kombajnie kombinują orkanami w polu i co chwile ktoś dzwoni czy bym nie chciał słomy, żebym tylko ją zabrał z pola. W tym roku jeszcze 300 balotów kumplowi dam w rozliczeniu za empora i w przyszłym to już kto wie, może będę już coś słomy sieczkować

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,317

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mam 200 balotow do wyrzucenia.gniją.... musze kupic suche...

1,318

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

x2x uzupełnij skąd jesteś. U mnie słomy też sporo - sucha pod dachem.

gg 5118068

1,319

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Mam blisko.jaka cena?

1,320

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

na dzień dzisiejszy 3,5 zł za kostkę. Słoma bez deszczu i pod dachem - na zbyt nie można narzekać.

gg 5118068