2,481

Odp: GG FORUMOWE

niektórzy na wiekszy areał tyle sprzetu nie mają

mdw

2,482

Odp: GG FORUMOWE

Byłem w szkole i wybrałem zawodówke a teraz szwagier przyjechał i mi gada żebym zmienił na technika bo niby nie dostane dotacji i wiele innych przywilejów i po tym nic treściwego miał nie będe.pomóżcie bo mam dosyć tych ceremonii!!!

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,483

Odp: GG FORUMOWE

technik to technik i tyle.

mdw

2,484

Odp: GG FORUMOWE

Ciekawe czy po zawodówce dostane dofinansowanie,bo jak nie to uciekam do technikum

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,485

Odp: GG FORUMOWE

Papier się liczy, a nie wykształcenie. Możesz mieć nawet kurs rolniczy, bo w ARiMR chodzi o uprawnienia, a nie wykształcenie. Zrób co będzie łatwiej i taniej, a jak kiedyś zechcesz się wykształcić to pójdziesz do prawdziwej szkoły. Takie jest moje zdanie. Ja zacząłem od dobrych szkół i nie żałuję. Trochę to potrwało, ale po 14 latach od ukończenia, uważam, że warto było.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,486

Odp: GG FORUMOWE

Wczoraj z bratem zrobiliśmy skodziną felicią ponad 900 km po polskich drogach z przyczepką z tyłu. Można być dumnym z babci:) Przejeżdzałem przez okolice Kosesia, Markapopisa, Androla... Koseś a Ty mieszkasz w Kozłowie?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,487

Odp: GG FORUMOWE

Laszek napisał/a:

Wczoraj z bratem zrobiliśmy skodziną felicią ponad 900 km po polskich drogach z przyczepką z tyłu. Można być dumnym z babci:) Przejeżdzałem przez okolice Kosesia, Markapopisa, Androla... Koseś a Ty mieszkasz w Kozłowie?

i nikogo nie odwiedziłeś ?

2,488

Odp: GG FORUMOWE

I już masz wpierdziel ! jechać obok 7km i nie wpaść na kawę sad

2,489

Odp: GG FORUMOWE

jak osiągnęli prędkość światła, to już się nie zatrzymywali:) i smile

2,490

Odp: GG FORUMOWE

Byśmy jechali dwa dni jak byśmy mieli wszystkich odwiedzić, mam nadzieje że jeszcze będzie okazja. Ogólnie wschodnia strona naszego kraju bardzo ładna:) dotychczas pokazywana w tv jako taka biedna wschodnia część a ja stwierdzam że u nas to dziadostwo! Koseś co tam rośnie za Kozłowem w stronę Nidzicy po lewej stronie? Na dwóch działkach tam chyba to rosło to to pola dość spore

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,491

Odp: GG FORUMOWE

Nie wiem ,w sumie zaraz za Kozłowem to pole znajomego Grześka co ma 1000ha a trochę dalej to pola sąsiada Romana co ma 2000ha i dopiero przed Nidzicą to biedaki mają 200-300 ha wink  ale może to proso bo tego ostatnio dużo sieją  . Laszek jak byś w żniwa jechał tą drogą to byś pewnie myślał że jedziesz w zachodniej europie bo tyle jest nowoczesnego sprzętu u rolników i przedsiębiorstw rolnych .

2,492

Odp: GG FORUMOWE

Sprzętu nowego to u nas nie brakuje też ale w Waszych stronach cała infrastruktura ładnie wygląda, drogi, mosty na rzekach... Gmina Kolno ładnie wygląda, byłem tam dokładnie w Borkowie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,493

Odp: GG FORUMOWE

Pany. Co się stało z Fenolem ? Ochajtał się czy co? Nie widzę go na forum.

2,494

Odp: GG FORUMOWE

Też się nad tym zastanawiałem , był aktywnym użytkownikiem a teraz cisza . Gdzie go wcięło?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,495

Odp: GG FORUMOWE

Wschodnia strona to dziadostwo tylko musisz nieco bliżej mnie przyjechać wink

2,496

Odp: GG FORUMOWE

pawelg napisał/a:

Też się nad tym zastanawiałem , był aktywnym użytkownikiem a teraz cisza . Gdzie go wcięło?

forum.....
Nigdy nie wiadomo co się dzieje z człowiekiem z drugiej strony do puki ten tego nie napisze....
oby mu tylko internet siadł....

2,497

Odp: GG FORUMOWE

Wlaśnie s ilu fajnych internautów nie ma na forum tlTatamarty Karlos Miras Dario u inni co sie z nimi dzieję

2,498

Odp: GG FORUMOWE

Mam wrażenie, że Fenol nie dawno o coś się pytał na forum tylko nie pamiętam o co chodziło....

2,499

Odp: GG FORUMOWE

Ostatni jego post jest z początku maja

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,500

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 i jaka decyzja, czym będziesz zagęszczał ziemię przed siewem. Ja ostatecznie zdecydowałem się na wały 4,5 m fi 500 agro-faktory w przyszłym tygodniu mają dojechać.