2,561

Odp: GG FORUMOWE

On ma supeł na wężyku. Mniej dopływa, mniej spala :-)

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,562

Odp: GG FORUMOWE

Siew po oranym ziemia leżała ok dwóch tygodni żadne brony nic przed siewem nie robione siałem agregatem tyle mi wyszło co mi zależy ściemniać nalane do pełna i zrobione dokładnie 18,7 ha niech będzie ze 19 poprzeczniaki tyle mi wyszło zgasł mi pod domem

2,563

Odp: GG FORUMOWE

nie no siew ok bo mozna było zrozumiec to jako orkę.
Mi spala 7l

2,564

Odp: GG FORUMOWE

ile czasu ci to zajeło ?  jeden dzień ?  ile kawałków ? mi bez ściemy case w siewie spala 8-9l   ostatnio siałem jęczmień zimowy  8ha w 7 kawałkach wszystko z klinami  dojazd do pola 5km  zeszło mi 8 godzin

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,565 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-09-23 18:02:53)

Odp: GG FORUMOWE

ja masseyem schodze poniżej 4 litrów ale po zarobionym polu z 3 metrówym siewnikiem z agregatem z croksilem i dwa rzey łap

mdw

2,566

Odp: GG FORUMOWE

Talerzowy w siewie w mulcz i do tego forsz  turbo, uprawa średnio na 12cm wychodzi mi koło 9l na hektar

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,567

Odp: GG FORUMOWE

jaki olej do hydrauliki 323?

2,568

Odp: GG FORUMOWE

AGROL U  taki leje i jest ok.

Leszek   dla kolegów'

2,569

Odp: GG FORUMOWE

im większa płyta pola tym mniej ciągnik spali ... wiadoma sprawa ale im wiecej krecisz tym więcej się bawisz  przez co czasu i paliwa ubywa

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,570

Odp: GG FORUMOWE

no i pierwszy przymrozek tej jesieni, -1 było

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,571

Odp: GG FORUMOWE

Ja też skrobałem szyby.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

2,572

Odp: GG FORUMOWE

u mnie te -1 na wysokości pierwszego piętra, przy gruncie zapewne więcej.

gg 5118068

2,573

Odp: GG FORUMOWE

Jeden kawałek 10 ha i drugi 5,5 i mniejszy 3,2 blisko domu zajęło mi to dwa dni ale cały czas nie siałem trochę przerwy było myślę ze tak z 15 godzin mi to zajęło czasy nie mierzyłem

2,574

Odp: GG FORUMOWE

Czy do Was też czasem dzwonią ludzie jak coś wystawicie na sprzedaż i pytają jakby potłuczeni??? Ostatnio dzwonią do mnie co jakiś czas i naprawdę nie wiem czy chcą się zapytać poważnie czy raczej jaja sobie robią... ? Że się komuś chce, bezrobocie.......

2,575

Odp: GG FORUMOWE

Grzesiu ciesz sie ze dzwonia do mnie jeszcze nikt nie zadzwonił. wiesz co wystawiłem

Rolnik z powołania:-)

2,576

Odp: GG FORUMOWE

no ale niektórzy nieźle pajacują...... młodzież się nudzi i robi sobie jaja, a nóż materiał na youtube będzie ;D

2,577

Odp: GG FORUMOWE

panowie jaki jest termin by ziemie wymieszacz- przyoarac jak rozlana zostala gnojowica by nie placic casem kary za smrod

2,578

Odp: GG FORUMOWE

Marek na Youtube się nie będzie nadawało bo już zmęczony jestem i nie mówię nic ciekawego... smile Pajej tacy to lepiej niechby nie dzwonili....

2,579

Odp: GG FORUMOWE

marian 323 napisał/a:

panowie jaki jest termin by ziemie wymieszacz- przyoarac jak rozlana zostala gnojowica by nie placic casem kary za smrod

24h tak jak obornik.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,580

Odp: GG FORUMOWE

Ma ktoś pomysł na widły od obornika do cyklopa ? bo starych już nie ma jak reanimować ... Do rury przyklejać stare zęby ? czy jakiś lepszy patent