1,021

Odp: Ręcę opadają.

A tam było napisane ze to ml? Czy nie było nic? Bo takie proporcje pasują do pinty....
szwagier siał zyto hybrydowe. Próba kręcona waga elektroniczna rachu ciachu i w pole.
PO 1 ha pusto a miało być na 3...
waga miała kilka jednostek wagowych przestawiane jednym przyciskiem.... i akurat nie ważyła w kg.....

1,022

Odp: Ręcę opadają.

Ja w swoim punkcie zakupu środków co roku dostaję 2 l miarkę gratis, zawsze zgodna.

1,023

Odp: Ręcę opadają.

Było kilka jednostek ale na bank mierzyłem od litrów. Opakowanie poszło do śrubek, a mam już nowe. Tak myślę, że sporo nim mierzyłem, bo wszystko od dużych opakowań.

1,024

Odp: Ręcę opadają.

Co do wałka w c360 to dźwidnią reduktora daje się na luz, dźwignie wałka na Maxa do góry i wżucamy najlepiej 3bieg, broń boże wsteczny. Pompa działa i maszyna idzie do góry.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,025

Odp: Ręcę opadają.

Pajej wszystko tak jak napisał Bamberas

1,026

Odp: Ręcę opadają.

ręce mi opadły gdy w mojej kochanej c 360 padła lewa zwolnica a tak dokładnie półoś napędowa łącznie z kołem słonecznym i cała reszta a tu trzeba orać,bronować,siać...

1,027

Odp: Ręcę opadają.

Ręce opadają a dokładnie paznokieć ,wczoraj ładowałem paszowóz i jak zwykle rozcinałem sianokiszonkę uniesioną na widłach nad paszowozem stojąc na podeście paszowozu . Balot był tak zbity że po rozcięciu ostatniego sznurka dostał takiej energii że uderzając mnie w dłoń odbił do stalowej ramy w efekcie tego palec serdeczny prawej ręki  ledwo nie został odcięty .

1,028

Odp: Ręcę opadają.

miałem dziś przygodę z opryskiwaczem  mianowicie wczoraj pryskałem   jeszcze ścierniska  randapem  i pod koniec pola ciśnienie z 5atm spadło do 1 i tak zostało  myslałem że już pompa nie zasysa cieczy bo był koniuszek  trudno ,,,,, dziś znów za opryskiwacz nalałem wody by przepłukać  pstryk a tu dalej 1 atm  hmm  co to może być  myślę pompa   może jakiś zaworek zdechł i nie daje ciśnienia  rozkręciłem  fakt był 1 zdechnięty z 12 sztuk  hmm może to to ... poskładałem  dalej to samo ...  rozebrałem stałociśnieniowy   u mnie sterowany powietrzem  hmm no niby ok   bawiłem się szukając przyczyny 8 godzin  ehhhh   w pewnym momęcie poszły KórXXXX  jeszcze pogrzebałem przy wężykach od cisnienia powietrza  i pstryk działa ... co było przyczyną ? nie wiem  może jakiś brudek się gdzies zapałetał i blokował przepływ powietrza ?  sprawa niewyjaśniona ważne że działa .... jeszzcze rzepak opryskałem smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,029

Odp: Ręcę opadają.

u mnie podobnie siadła tarcz sprzegła 2stopnia przy małym ciągniku i bedzie robota

1,030

Odp: Ręcę opadają.

A u mnie najpierw po przeróbce siewnika wysiadł napęd dmuchawy, przerobiłem i okazało się że za słabo dmucha, następnie pojawiło sie za mało miejsca żeby wstawić większe koło pasowe... Do tego redlice dość mocno się zapychają w bezorkowym... Byłem dziś oglądać amazona do nadbudowy z redlicami talerzowymi...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,031

Odp: Ręcę opadają.

Laszek ja mam/w tym roku wszystko bez pługa siana i ni razu mi się redlice w poznaniaku nie zapchały.../masz dużo resztek pożniwnych? Czy/może wszystko zostało na wierzchu?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,032

Odp: Ręcę opadają.

to i ja się  pożalę zaczęły się podpalenia słomy i kradzieże.... dziś w nocy splunęło kilka sztuk i 3 zginęły UFO zabrało czy co nie wiem.... 0,5 ha kukurydzy opier..lonych z kolb do zera... grasują dziki na dwóch nogach... z ziemniakami dali już  sobie spokój bo za drogo wychodzi ich kopanie wolą sobie kupić po 2zł za 15 kg...

1,033

Odp: Ręcę opadają.

Laszek będziesz sprzedawać accorda?

1,034

Odp: Ręcę opadają.

no jest na sprzedaż, dasz 4 tyś i bierz wszystko

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,035

Odp: Ręcę opadają.

Wszystko czyli cały komplet 6 metrów? Powiedz jakim samochodem trzeba byłoby przyjechać żeby komplet zabrać? Tak myślę, żeby nadbudowany zrobić, bo ładnie dociąża wał i super gniecie. Fionę musiałbym sprzedać, najpierw, a cena już nie do zbicia ?

1,036

Odp: Ręcę opadają.

No dostałbyś wszystko. Na lawetę myślę że wszystko by się zmieściło. Jak byś zostawił mi jeden goły zbiornik to coś by jeszcze poszło z ceny

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,037

Odp: Ręcę opadają.

Jakby co to się odezwę, bo najpierw chciałbym ten sprzedać co mam. Rz już zostałem z dwoma pługami.... No i musiałbym jakiś tani transport załatwić bo to kupę drogi do Ciebie. Jak coś się wyklaruję to się odezwę.

1,038

Odp: Ręcę opadają.

jak chcesz tani transport to tylko jechać samemu z jak największą przyczepką albo lawetą... po mieszalnik jechałem na podlasie i paliwo mnie wyszło 350 zł

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,039

Odp: Ręcę opadają.

No właśnie a ile ważyłby taki kompletny siewnik? Może to dobry pomysł, tylko lawetę musiałbym pożyczyć.

1,040

Odp: Ręcę opadają.

No i koniecznie ustalcie kto pierwszy stawia flaszkę na stole......