2,621

Odp: GG FORUMOWE

U warszawianki 0,5 km za mną grodziła ekipa z firmy w której kupowałem elementy, mówili że leży to ustrojstwo na firmie ale nie chcą tego znać.

2,622

Odp: GG FORUMOWE

Powiem tak ,jak wierciliśmy to dygotał cały fastrac na oponach kiedy świder napotykał na kamienie . Zrób świder sam z jakiegoś starego ślimaka i wzmocnij pierwsze dwa zwoje bo one są najbardziej obciążone przykręć go do jakiejś przekładni ( np zwolnica od ciągnika ze złomu) a do tego daj silnik orbitalny ( można pożyczyć z owijarki do bel) i całość załóż na maszt widlaka albo tura z poziomowaniem i wiertnica za parę groszy zrobiona .

2,623

Odp: GG FORUMOWE

Tak jak pisze Koleś, tylko coś na ciągnik. Ja ogradzałem 3 ha płotem betonowym to też zrobiłem takie ustrojstwo..... Ja zaadaptowałem silnik hydrauliczny ze złomu za 20zł i przekładnię od wyciągu do gnoju.......

2,624

Odp: GG FORUMOWE

można zwykłą przekłądnie kątową  zadoptować do tego smile widziałem coś takiego i ładnie im to szło

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,625 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-10-05 11:51:52)

Odp: GG FORUMOWE

Zwykła przekładnia kątowa też byłaby dobra tak myślę. Tylko wałek założyć z jakimś sprzęgłem ciernym w razie napotkania na kamień.
Pomyślałem chwilę i lepiej na maszcie bo cały wierci w pionie idealnie wink

2,626

Odp: GG FORUMOWE

Te reczne spalinowe to żart... co z tego ze silnik kreci jak ty to trzymasz..... albo obruci świdrem albo tobą.....
Ręczny ze sklepu fi 150 bez silnika fajny pod warunkiem ze nie ma kamieni.... jak masz za duzo pary w rekach to ukręcisz...

2,627

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek robiłeś takim? Dużo trzeba się nakręcić na metrowy dołek? No i mi potrzebny otwór ok25cm....

2,628

Odp: GG FORUMOWE

25cm ręcznym? Nie będzie lekko. te 15 cm robiłem dołek pod słupek ogrodzenia 60 cm głęboki w 2 minuty.  dołków 20 zrobilismy może w godzinę. Duzo zalezy od gleby. Robiłem odwierty pod ambonę tak na 1 m tam gdzie glina masakra ale to i tak lepsze niż machanie szpadlem bo szpadlem 1m głęboko 25cm x 25cm to sztuka...
Tak czy tak wole to od szpadla. Miałem kiedyś swider 100 nie przypominający tych z allegro chyba wojskowy na końcu była taka rura a nie "slimak" Był mniej wydajny ale szło nawet w zamarzniete jeden stał na nim a dwóch go obracało....

2,629

Odp: GG FORUMOWE

http://i58.tinypic.com/67mb87.jpg

Ja tam wolę sprzęty tradycyjne ale firmowe szpadel kupiłem sobie sam big_smile

2,630

Odp: GG FORUMOWE

Panowie za bizona z dwoma hederami jeden do rzepaku dają mi 16tys sprzedać czy może przed żniwami pójdzie za lepszy grosz? Stan średni +.

2,631

Odp: GG FORUMOWE

Jak Ci bardzo obrzydł to sprzedawaj , a jak chodzi po japońsku czyli jako tako to morduj się dalej no chyba że masz grosza żeby dołożyć i kupić coś lepciejszego.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

2,632

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie z tym groszem nie do końca, ale dokładu będzie coraz więcej. Silnik zaczyna się kończyć a kiedy ducha wyzionie kto to wie. Na razie wszystko chodzi. Dołożyć tysiaka i można kosić, tylko już mam trochę dość kurzu, i smarowania się...

2,633

Odp: GG FORUMOWE

masz 512 bez niczego nie zostaniesz smile

2,634

Odp: GG FORUMOWE

Ta to ojca z resztą sama nie dałaby rady szczególnie jakby żniwa były jak w tym roku. Przypomniałem sobie że mam zdjęcie jak nasza 512 leży prawie na dachu po przewrotce na dniach wrzucę ciekawostkę. Do tej pory chodzi aż miło a było to już naście lat temu.

2,635

Odp: GG FORUMOWE

Nie sledzę cen tej "marki" powiem że to trochę mało biorąc pod uwage ze 2 hedery. Jak bym miał takie coś na handel to cena z jednym hederem ok. Generalnie za parę lat nikt od Ciebie go nie kupi a ty będziesz pakował w niego kasę. Kup lepiej drugą 512

2,636

Odp: GG FORUMOWE

Koła miałem przednie nowe to dałem ojcu do zt303 i dał mi tysiaka za to czyli także jakbym sprzedał za 17tys. Powiem szczerze że nie wiele więcej sam za niego dałem, a kosiłem 4lata. Włożyłem może ze3tys wszystkiego.

2,637

Odp: GG FORUMOWE

Androl  które pivo lepsze?

2,638

Odp: GG FORUMOWE

Już nie pamiętam, to było w czerwcu a było jeszcze kilka marek, na drugi dzień rano byłem jeszcze zamotany big_smile

2,639 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-10-05 22:33:45)

Odp: GG FORUMOWE

Przybylska nie żyje...... 2 lata starsza ode mnie....  to zmusza do przemyśleń
3 dzieci...
Trzeba się cieszyć co dziennie rano z tego że się doczekało ranka.....................

2,640

Odp: GG FORUMOWE

Na raka nie pomogą pieniądze,układy,niestety nikt leku na to jeszcze nie znalazł.A tak na marginesie Krzysiek my w tym samym wieku.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h