241

Odp: sprzegło

Karol +  nie  zgrzytają mocniej  biegi  ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

242

Odp: sprzegło

Nie, praktycznie tak samo a może i mniej zgrzytają wink Były poprawki co do 2 stopnia sprzęgła i teraz mamy zrobione że jak nie potrzebny 2 stopień to sprzęgło się wciska jak w Mercedesie big_smile a jak potrzebny 2 to tylko przekładka na inny otwór i mozna robić coś w napędem WOM smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

243

Odp: sprzegło

A hamulec skrzyni masz podłączony ? Kiedyś próbowałem włączyć bieg na postoju bez hamulca skrzyni i nie dało się wbić żadnego biegu bez porządnego zgrzytu.

244

Odp: sprzegło

A ja nic nie wiem o hamulcu skrzyni wink U mnie rzadko kiedy jest zgrzyt podczas wbijania biegu na pusto wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

245

Odp: sprzegło

Zmiana biegów nie musi być tajemnicą.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

246

Odp: sprzegło

Pozgrzyta Trochę I Tylko Patrzeć Kiedy Skrzynia Do Roboty.

Leszek   dla kolegów'

247

Odp: sprzegło

No sorry bardzo ale nikt biegu na chama nie wbija zwłaszcza JA smile A o hamulcu skrzyni poczytam i zobaczę smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

248

Odp: sprzegło

Od tego zgrzytania to tylko dźwignie zmiany biegów pękająi nic poza tym dobrego sie nie dzieje

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

249

Odp: sprzegło

witam mam problem ze sprzeglem po odpowietrzeniu  wysprzeglik cofa sie do konca po kilku  wcisnieciu sprzegla kilku krotnie dzwigieki sprzegla znowu opieraja sie o lozysko oporowe dodatkowa sa zalozone dwie sprezyny miedzy wysprzeglikiem a silownikiem pneumatycznym układ byl odpoiwtrzany kilko krotnie macie pomysl co morze byc przyczyna ze łozysko oporow ciagle sie opiera o dzwigieki sprzegla

250

Odp: sprzegło

witam mam problem ze sprzeglem po odpowietrzeniu  wysprzeglik cofa sie do konca po kilku  wcisnieciu sprzegla kilku krotnie dzwigieki sprzegla znowu opieraja sie o lozysko oporowe dodatkowa sa zalozone dwie sprezyny miedzy wysprzeglikiem a silownikiem pneumatycznym układ byl odpoiwtrzany kilko krotnie macie pomysl co morze byc przyczyna ze łozysko oporow ciagle sie opiera o dzwigieki sprzegla

251

Odp: sprzegło

Jeżeli wysprzęglik cofa się do końca to chyba masz ustawiony za mały luz na łapkach niby reguluje się je tylko raz po zmianie tarczy czy rozebraniu sprzęgła i pewnie od razu był ustawiony zbyt mały, spróbuj wyregulować ponownie.

252

Odp: sprzegło

Wygląda że pompka lub jej wspomaganie szwankuje . Po spuszczeniu płynu z układu łapki  nie dotykają łożyska ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "