1,061

Odp: Ręcę opadają.

Cześć czołem nawalił mi orbitrol w john deere. Objawy są następujące ,ciężko kręci jak by ktoś żwiru do środka nasypał i jak się puści kierownicę to koła lecą albo na prawo ,albo na lewo nie jest to bezpieczne , więc ciągnik na razie poszedł w krzaki. Czy ktoś z was miał podobny problem i czy ktoś orbitrol regeneruje?

1,062

Odp: Ręcę opadają.

Tam jest zwykły orbitrol ? Może lepiej nowy ale tańszy kupić ? Z tymi regeneracjami to różnie  ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,063

Odp: Ręcę opadają.

na początek to radził bym go rozebrać i wyczyścić może jakiś zaworek się zaciął tylko tak samo złóż jak rozkręcasz.

1,064

Odp: Ręcę opadają.

nie radze samemu weż gościa co je regeneruje i niech robi jak żle złoży to niech przyjeżdza i zakłada i naprawia koniecznie weż kwit z naprawy mi jak do 524 zrobili to założyłem 2 od bizona i chodzi
łapy bym urwał i nie działało

1,065

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki ,tak tam jest zwykły orbitrol ,ale nie wiem jakiej pojemności bo jeszcze go nie wyjełem.

1,066

Odp: Ręcę opadają.

wszystko sie j**ie... sad

1,067

Odp: Ręcę opadają.

a ja moim 323 odkryłem wodę w oleju silnikowym ,o takie radosne odkrycie,się starzeje traktorek tak samo jak własciciel ,tracę do niego serce,

Leszek   dla kolegów'

1,068

Odp: Ręcę opadają.

a no ręce opadają ... pogoda się pier....  cały tydzień wiało i lało albo rosa taka że szok pryskac sie nie dało  niedziela .... słońca opór itp  no weź tu w niedziele nie rób .... no nie robiłem myslę będzie pogoda jutro tez  a tu zonk pogody brak przez cały tydzień  ehh a chwasty w pszenicy i jęczmieniu idą ... że szok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,069

Odp: Ręcę opadają.

No mam dokładnie ten sam problem cały tydzień skałaem po dachach i ocieplałem dom u sąsiada Od jutra planowałem prace polowe tj pyskanie żyta  i siew pszenicy 1ha czekałem na deszcz.... Zasiać zasieję ale prykania nie bedzie a za parę dni ściezki zarosną chwastami

1,070 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2014-10-19 22:49:11)

Odp: Ręcę opadają.

a ja jeszcze przy kukurydzy na kiszonke, jeszcze co najmniej 100 ha zostało,do wszystkich swietych nie da rady, a jeszcze mam u siebie 30 ha do orania na zime

mdw

1,071

Odp: Ręcę opadają.

jutro zaczynam szacowanie kukurydzy pod kombajn ,oj bedzie jazda bo myśliwce bez grosza ??? a ja nie myślę ich hobby finansować !!!  mnie ręce już opadają bo dzikusy i jelenie sobie pozwalały.

Leszek   dla kolegów'

1,072

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

a ja jeszcze przy kukurydzy na kiszonke, jeszcze co najmniej 100 ha zostało,do wszystkich swietych nie da rady, a jeszcze mam u siebie 30 ha do orania na zime

chyba cie widzialem tydzien temu, nh z turem na silosie jak sie jedzie na zgorzelec.

1,073

Odp: Ręcę opadają.

możliwe  też tam rovbilismy

mdw

1,074

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

możliwe  też tam rovbilismy

Sąsiedzi kiszone na biogaz biorą???

1,075

Odp: Ręcę opadają.

No i stało się, przedni most od ramy odpadł i na dodatek miskę olejową silnika potłukł. Stoi kaleka na środku pola, broczy olejami, a do posiania jeszcze 16 ha, nie trzeba lepiej.
Jak by ktoś miał niepotrzebną miskę olejową(może być bez wymiennika) za rozsądne pieniądze to przygarnę, bo dziura jak ch.. i albo spawanie albo wymiana.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,076

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też małą dziurę zrobił swożeń od przedniego mostu w misce. Ale to swożnie poszły czy co ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,077

Odp: Ręcę opadają.

to mi sie udało, po przy okazji innej usterki zauwazyłem ze przedni most trzyma sie na jedne śrubie

Rolnik z powołania:-)

1,078

Odp: Ręcę opadają.

Eh Jumz stoi rozebrany sprzęgło było niby zrobić a tam tylko trzeba było bolec od łapki wsadzić i można zmontować lecz nie ma czasu bo we dwóch trzeba robić a ja cały dzień orzę. Ursus 1214 stoi rozebrana czeka na głowice i korbowody ze swożniami i będzie montowane w Sobotę. A dziś Tato powiedział " I chyba 60tce się zachciało remontu... Dwa stany Oleju się zrobiły... "

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,079

Odp: Ręcę opadają.

to po remontach będziesz mniał 3 prawie nowe traktorki chętne do roboty smile

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,080

Odp: Ręcę opadają.

Karol ile już Cię wyniósł remont 1214 ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "