2,701

Odp: GG FORUMOWE

Masz.

2,702

Odp: GG FORUMOWE

Proszę smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,703

Odp: GG FORUMOWE

Jacuś klepnął.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,704

Odp: GG FORUMOWE

MarekPe miałem się pytać już dawno. Jak wyszła gryka Twojemu znajomemu co po jęczmieniu ozimym zasiał? Chyba to po jęczmieniu miało być...?

2,705

Odp: GG FORUMOWE

@Jack - głos oddany.

2,706

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

MarekPe miałem się pytać już dawno. Jak wyszła gryka Twojemu znajomemu co po jęczmieniu ozimym zasiał? Chyba to po jęczmieniu miało być...?

szału nie było, ale plon o 100% wyższy niż siana w terminach agrotechnicznych. Przeciętnie gryka sypała w tym roku na naszym terenie ok 300kg, a siana w drugiej połowie czerwca i w lipcu sypała ponad 500.
Problem w tym, że na moim terenie w tym roku jest londyńska pogoda, jak nie mżawka to ulewa i we wcześniejszych grykach tylko szczyty były pozapylane, a późniejsze tak od 2/3 rośliny co kwitły na początku sierpnia, a potem wróciła pora deszczowa i tak trwa do dzisiaj.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2,707

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:
Grzegorz89 napisał/a:

MarekPe miałem się pytać już dawno. Jak wyszła gryka Twojemu znajomemu co po jęczmieniu ozimym zasiał? Chyba to po jęczmieniu miało być...?

szału nie było, ale plon o 100% wyższy niż siana w terminach agrotechnicznych. Przeciętnie gryka sypała w tym roku na naszym terenie ok 300kg, a siana w drugiej połowie czerwca i w lipcu sypała ponad 500.
Problem w tym, że na moim terenie w tym roku jest londyńska pogoda, jak nie mżawka to ulewa i we wcześniejszych grykach tylko szczyty były pozapylane, a późniejsze tak od 2/3 rośliny co kwitły na początku sierpnia, a potem wróciła pora deszczowa i tak trwa do dzisiaj.

zamieńmy się tą pogodą na ok miesiąc bo u mnie w tym miesiącu spadły niecałe 2 litry, we wrześniu podobnie, pustynia

2,708

Odp: GG FORUMOWE

Dostaliście już zwrot akcyzy za paliwo? Podobno od 15 mieli wypłacać a u nas nic.

2,709

Odp: GG FORUMOWE

spokojnie, mają czas do końca miesiąca i u mnie zawsze wypłacają ostatniego.

gg 5118068

2,710

Odp: GG FORUMOWE

Tompil, jako 3000 użytkownik masz ode mnie a konto +.

2,711

Odp: GG FORUMOWE

Słuchajcie mogę przejąć budynki po starej współdzieli nie są stare są w bdb stanie. Wszystko praktycznie sprawne tylko pare poprawek trzeba by było zrobić. Te budynki są w prostej lini 700m ode mnie. Wszystko obgrodzone wielki garaż silos 150t chlewnia chlew garaż dom mieszkalny. Opłaca się wziąć ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,712

Odp: GG FORUMOWE

W sensie wykupić? Jak za dobrą kase, nawel bliskocwartości rynkowej to ja bym poszedł w to. Inwestycja w budynki i inne nieruchomości zawsze si3 opłacała...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,713

Odp: GG FORUMOWE

a to chcesz kupić czy dzierżawić i w jakich cenach

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,714

Odp: GG FORUMOWE

Kupić narazie nie tylko Dzierżawić. Sąsiad mówi że mi ufa i mogę robić co chcę.. Pytałem się o kupno to powiedział nie ma takiej potrzeby, o jedzenie nikt nie prosi więc chcesz to bierz, fajnie by było żeby znowu to ożyło i wgl są warunki więc czemu nie korzystać wink Tylko chować np mięsne bydlo i wgl to lepiej jeździć i kupować samemu czy brać np brać hurtowo od kogoś ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,715

Odp: GG FORUMOWE

tylko dobrom umowę dzierżawy napisz bo na słowo różnie bywa

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

2,716

Odp: GG FORUMOWE

Ile czynszu?

2,717

Odp: GG FORUMOWE

Czynsz to ile się zużyje prądu tyle zapłacić

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,718

Odp: GG FORUMOWE

Panowie ostatnio chodzi mi po głowie kupić kombajn do buraków, samojezdny na zarobek.Jest sens się w to pchać? Jak wyglądałaby sprawa żeby legalnie to kopać ludziom? Tak, żeby nie przyszedł ktoś i nie chciał robić syfu. Za kombajn zbożowy nikt nie robi szumu ale na to pewnie znalazłby się dobry znajomy. Kombajny w granicach 60tys już można wybierać. Za kopanie biorą ok 900zł za ha. Ile może palić taki kombajn?

2,719

Odp: GG FORUMOWE

żeby było legalnie to działalnosc gospodarsza KRUS x2 i cos chyba dochodowego

Rolnik z powołania:-)

2,720

Odp: GG FORUMOWE

BEZ DOCHOdowego