41

Odp: Witam Forumowiczów

Co do pługa to zdecydowanie za drogo a ciągnik od handlarza tak więc musisz się pilnować przy oględzinach

42

Odp: Witam Forumowiczów

Dziękuje za odpowiedzi.
Natomiast, jaka kwota była by do przyjęcia za pług?
Co do ciągnika, to bardzo liczę na Kolegów ocenę i ewentualną pomoc w zakupie.

43

Odp: Witam Forumowiczów

ja za b-201 przerobionego dałem 2100. Cena w tych granicach czy przeróbka czy nie jest do przyjęcia. Za b-200 max 1500. W takich cenach na pewno coś znajdziesz.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

44

Odp: Witam Forumowiczów

Witam wszystkich zapracowanych  w żniwnych łanach,(sam wiem jaka to przyjemność mieć kurz na sobie i pot wink ), szukam któregoś z Kolegów z okolic Zduńskiej Woli, który pomógł by mi zorientować się w tym sprzęcie, oto link:  http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-f … bebdd55bbd
Przeciągałem i teraz nie został mi za duży wybór, więc już teraz zwiększam tempo.
Gdyby któryś z kolegów się odezwał, dogadamy szczegóły telefonicznie.
Więc  teraz cierpliwie czekam. R.

45

Odp: Witam Forumowiczów

Szanowni Koledzy,  deszcz Nas zalał, więc może ktoś pomoże z tym zakupem?? Jestem  dość mocno  przyparty do  ściany, więc "czas to pieniądz" mi się włączył.
Może sami wiecie kogoś rzetelnego,który za normalną cenę coś oferuje?
R.

46

Odp: Witam Forumowiczów

Witam Kolegów.
Chciałbym potwierdzić że  wreszcie udało mi się dołaczyć do grona posiadaczy 323A smile
Dzięki  Koledze "SŁAWEK 42" udało się reaktywować sprzęt, dość długo Sławka zamęczałem swoją i osobą i sprzetem mechanicznym, jednak WCZORAJ WRESZCIE DOTARŁEM DO SIEBIE!!!
Może dziwnie brzmi, ale dorosły facet a cieszy się jak dziecko, jednak tyle radochy co mi sprawiło te 6 h jazdy to moje. Fakt można było wziąć lawete, ale teraz wiem że MÓJ sprzęt, jest OK, jazda zaliczona a jak by miało coś "paść" to by się już rozsypało.
W każdym bądź razie, są jednak ludzie  którzy wracają wiarę w człowieka, dla "SŁAWEK42" wielki PLUS !! Gdyby nie Ty Sławek, to w swej naiwności nawet bym nie wpadł na to że porywam się z motyką na słońce, WIELKI SZACUN u mnie  masz na zawsze.
p.s. Za wyrozumiałość Twojej ŻONY masz 2 PLUS smile , to forum spełnia oczekiwania naprawde, DZIĘKUJĘ.

47

Odp: Witam Forumowiczów

Cieszę się razem z tobą smile .

48

Odp: Witam Forumowiczów

Dzięki Bernix za miłe słowa.
Ja nie mniej się cieszę, że mogłem Ci pomóc. Bezawaryjnej pracy życzę i pozdrawiam serdecznie.