1,101

Odp: Ręcę opadają.

Panowie macie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się wróbli, u mnie siedzą pod wiatą i w stodole, już wszystko tak posrane że masakra

1,102

Odp: Ręcę opadają.

wiatrówka

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,103 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2014-11-11 19:14:01)

Odp: Ręcę opadają.

Najlepiej to zaprosić kruka tylko czy przyjmie zaproszenie.;)

1,104

Odp: Ręcę opadają.

Muszę coś wymyślić bo tak się nie da :gun:

1,105

Odp: Ręcę opadają.

Dobry kot ,tylko żeby mógł tam wspiąć się.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,106 Ostatnio edytowany przez androl (2014-11-11 20:37:10)

Odp: Ręcę opadają.

Kupiłem takie dwa tydzień temu na balkonie na razie spokój a ładnie go minowały smile
Drugi w magazynie, sukces połowiczny trochę ich mniej.
http://allegro.pl/kruk-skuteczny-odstra … 26778.html

1,107

Odp: Ręcę opadają.

Odmawiasz wróblowi prawa do srania ?
To jedno z niewielu praw jakie posiada. Być może jedyne.

1,108

Odp: Ręcę opadają.

ale mogły by srać u sąsiada smile

1,109

Odp: Ręcę opadają.

Ja miałem zawieszonego prawdziwego jastrzębia.Początkowo wróble się bały ale wkrótce osrały go jak wszystko inne.

1,110

Odp: Ręcę opadają.

W zeszłym roku w stodole gdzie mam zboże to postawiłem armatkę hukową i je trochę płoszyło ale jak ją gasiłem to po godzinie już ich pełno było na darmową ucztę .

1,111

Odp: Ręcę opadają.

czyli trzeba uprowadzic piskle kruka

Rolnik z powołania:-)

1,112

Odp: Ręcę opadają.

U mnie z koszeniem qq nie za bardzo idzie. Najpierw talerz zewnętrzny i tulej od wariatora młocarni do wymiany, później jedna przekładnia w przystawce poszła i ostatecznie trzeba było też kupić dwa nowe wałki obrywające bo za duży luz na ośkach miały a szkoda teraz mi było przekładni. Żeby zregenerować wałek to tak na szybko nie poszło bo musi być duża tokarnia żeby wałek wszedł w środek. No a wczoraj tak samo jak rok temu uciekł mi w stronę kombajnu dolny wałek w gardzieli... Ten pręt co go trzyma pękł idealnie tam gdzie są dziurki od środka na zawleczki. Ale teraz przerabiam tak jak jest w 516 a skoro tam wytrzymało to tu powinno bez problemu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,113

Odp: Ręcę opadają.

ja tez miałem problem z wróblami, rok temu kupiłem siatkę cos podobna na wzór siatki na ryby. rozciągnąłem nad zasiekami ze zbożem i teraz to wróble przylatują tylko popatrzeć. problem ze sr..niem pozostał. Wcześniej miałem zawieszonego kruka i jastrzebia, początkowo skutkowało, potem to juz były os..ane

1,114

Odp: Ręcę opadają.

A mi rozrusznik w kombajnie klękł, zawiozłem do naprawy, ale nie wiadomo czy zrobią, znalalem nowy najtaniej 1100zł.

mdw

1,115

Odp: Ręcę opadają.

tydzień temu też robiłem rozrusznik tylko do 514. Koszt całe 150 zł

gg 5118068

1,116

Odp: Ręcę opadają.

Parę lat temu kupiłem nowy do 512 i pochodził pół sezonu, a szczęście wymienili na innego na gwarancji ale ten też za długo nie wytrzymał, jakoś mam uraz do tych nowych podróbek

1,117

Odp: Ręcę opadają.

Tak z ciekawości   dziś przekopałem OT patrząc za jakąś pseudo okazją ...
i znalazłem  2 wioski dalej  5 kawałków   mieszanych od 3do 5 klasy   w kawałku po 16ha  i patrzę na cenę i nie wierzę ... po  podzieleniu wychodzi cena wyjściowa po 122tys za ha ... big_smile masakra  totalna  z kosmosu te ceny

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,118 Ostatnio edytowany przez marcin (2014-11-22 18:20:39)

Odp: Ręcę opadają.

To u nas jest przetarg dla gościa który to dzierżawi na wykup dzierżawi 250 ha z tego 210 orne reszta las rowy krzaki ma to za nie całe 6 mln klasa ziemi 3,4, tak więc wiec wychodzi po 22 tyś  to je polska

1,119

Odp: Ręcę opadają.

to juz normalna cena

mdw

1,120

Odp: Ręcę opadają.

normalna normalna ...
Właśnie mnie gość z sasiedniej wioski  zaskoczył  zaproponował 2.5ha  2 kl za 100tys

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile