601

Odp: Uprawa bezorkowa

Pietia  te wały z tego ceownika ale jak są w 2 rzędach robią robotę ...  jako  wersja podorywkowa  bo jeśli pod siew to zostawiają za duże grudy ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

602

Odp: Uprawa bezorkowa

Mpopis masz może jakiś chociaż kawałeczek filmiku jak twój sprzęt pracuje ? Chciałbym chętnie zobaczyć jak to wszystko wygląda smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

603

Odp: Uprawa bezorkowa

nie mam

604

Odp: Uprawa bezorkowa

Dziś mi szczeka opadła. Stokłosowe  ludki orzą to czego nie orali z 10 lat! Pod kukurydzę..... az piach wyłazi....
Nie rozumien....

605

Odp: Uprawa bezorkowa

A czy przypadkiem nie będzie tam las? Bo ostatnio oni orzą pod lasy albo sady. Boboszewo podlega pod Stawnicę?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

606

Odp: Uprawa bezorkowa

Ano pod Stawnicę. Z tego co mówił gość u którego parkują maszyny na noc  to  ma być kukurydza. Cholera wie....

607

Odp: Uprawa bezorkowa

Taakie cuś by pasowało na uprawę pod 25cm ? http://olx.pl/oferta/kultywator-scierni … 0458d146cb

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

608

Odp: Uprawa bezorkowa

A czym chcesz to targać? Na 25 śmiało podcinacze można wek....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

609

Odp: Uprawa bezorkowa

No to jesteśmy z Pawłem po wizycie u Mpopisa. Marek jak i jego pola przekonały mnie do tego systemu uprawy. Marka maszyny, solidne i przemyślane pod każdym względem.

610

Odp: Uprawa bezorkowa

androl napisał/a:

No to jesteśmy z Pawłem po wizycie u Mpopisa. Marek jak i jego pola przekonały mnie do tego systemu uprawy. Marka maszyny, solidne i przemyślane pod każdym względem.

jestem tego samego zdania

611

Odp: Uprawa bezorkowa

Bamreras nie chodzi mi o cala szerokosc tylko mnie by obchodzilo ta czesc 7 lap bez tych podnoszonych po bokach. Z cala szerokoscia na moich glebach 160km by musialo byc min... A podcinacze dokladnie wek wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

612

Odp: Uprawa bezorkowa

To Panowie już pługi zostawiacie w krzokach? Kurde sam przejechałbym się, obejrzeć pogadać, bo jest na to czas, tylko świat drogi sad

613

Odp: Uprawa bezorkowa

Grzegorz89 napisał/a:

To Panowie już pługi zostawiacie w krzokach? Kurde sam przejechałbym się, obejrzeć pogadać, bo jest na to czas, tylko świat drogi sad

Grzegorz to jest nas dwóch zawsze nie podrodze mi do marka jak myslałem o bedbarach wyskoczyło wesele. Za daleko mieszka od nas.

614

Odp: Uprawa bezorkowa

To jak jest nas dwóch to może Marek do nas przyjedzie i poopowiada tongue Może uda się przekonać.. A tak na poważnie to mam nadzieję że kiedyś odwiedzimy rodzinę na kujawach, to myślę po kolei odwiedzić kilka osób, tylko też to chociaż na tydzień wypadowy, bo gościnność Polska nie pozwala kierować później smile Myślę, że ja swoją przygodę zacznę od przyszłej jesieni, bo pług wystawiłem, bo chcę większy, ale może zamienię na porządny gruber, życie pokaże i portfel.

615

Odp: Uprawa bezorkowa

Karol323 napisał/a:

Bamreras nie chodzi mi o cala szerokosc tylko mnie by obchodzilo ta czesc 7 lap bez tych podnoszonych po bokach. Z cala szerokoscia na moich glebach 160km by musialo byc min... A podcinacze dokladnie wek wink

Na gęsinie tak jak jest to forszowi starczy 2,25 czyli 5łap. Na wąskim dłucie zaryzykowałbym 3m w rozstawie 25cm...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

616

Odp: Uprawa bezorkowa

Androl szkoda że nie dałeś znaku że jedziesz bo bym się z wami zabrał po drodze ,tym bardzie że Marek już był u mnie na wiosnę i z rewizytą należało by wpaść . Ale co się odwlecze to nie uciecze smile

617

Odp: Uprawa bezorkowa

Tomek poczekaj na mnie, to się wybierzemy razem .Będzie okazja Ci podrzucić te parę gratów.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

618

Odp: Uprawa bezorkowa

Jeszcze trochę a wynajmiemy busa i wycieczkę forumową do Marka zrobimy smile

619

Odp: Uprawa bezorkowa

Z mojej Strony to bus by był 9 osobowy big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

620

Odp: Uprawa bezorkowa

No to chłopaki organizujcie się, bo warto Marka odwiedzić jeszcze przed śniegiem i obejrzeć również pola.