1,121

Odp: Ręcę opadają.

okazja po byku...

mdw

1,122

Odp: Ręcę opadają.

U nas 30 koła z a ha to norma a jak sie dwoch uprze na zgrabny kawalek to i do 60-70 dochodzi.
Ale to zagłebie mleka i każdemu brakuje ziemi...

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

1,123

Odp: Ręcę opadają.

Dzisiejszy dzień był do bani, a jeszcze się nie skończył..... Tylko ja tak mam czy jest jeszcze ktoś?

1,124

Odp: Ręcę opadają.

Też nie najlepszy, labrador zdechł, w wątku o psach wstawiałem niedawno jego zdjęcie. Głupi był jak but ale wszyscy w domu niemal płaczą po nim. Przyczynę zdechnięcia znam, weterynarz nie zdołał go uratować.

1,125

Odp: Ręcę opadają.

Ktoś go nakarmił? U mnie dziś kijowo szło od rana. Samochód nie zapalił, odpalił z  rozruchem(słaba bateria). Pojechałem na przegląd, przeszedł bez problemu, później zacisk na ręcznym nie odbił. przygrzało tarczę. W mieście zaparkowałem pod sklepem zdjąłem zderzak wyłamując wszystkie kratki wraz halogenami. Pozbierałem zwłoki. Jadę. Kto nie widzi mnie pokazuje palcami. przecież widzę że przód w kawałkach, o co chodzi. Na konic pokazałem w chwili wkurwxenia środkowy palec człowiekowi co mi chciał tylko pokazać że ciągnę na kablu ten halogen przez pół miasta.... Brat dzwoni, że stuknął gościa w tył. Na koniec znowu bateria, którą niedawno wymieniłem padła i nie mogłem zapalić, na pych też nie zapali bo automat.... dałem na flaszkę i przyjechał mechanik, dobrze że był blisko. Gość po drodze mało nie poszedł na czołówkę dobrze że ostatnio wolno jeżdżę i oczy mam w lusterkach to ogarnąłem i przyhamowałem.
Pokarało mnie za ten palec i samochód nie odpalił, albo te akumulatory coraz gorsze.
Zaliczam  dzień do nie najlepszych.

1,126

Odp: Ręcę opadają.

Sam się nakarmił, zżarł trutkę na gryzonie a ja odkryłem to dopiero po 2 dniach, gdy przestał żreć. Wada tej rasy żre co popadnie.

1,127

Odp: Ręcę opadają.

Jeszcze żonka stłukła nowy termos dobrze że żadnego dziecka nie było bo szkło wszędzie poleciało, a małe już raczkuje...
U nas też problem jest, bo są małe pieski co wszędzie szukają i strach bo ciągle noszą w zębach trupy...

1,128

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz  może coś prąd żre w bmce tak mam . W lato ok a w taką pogodę jak teraz to co tydzien pod prostownikem ... Myślę że u mnie to radio powoduje .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,129

Odp: Ręcę opadają.

Przez tą noc stał niezamknięty, także alarm i centralka powinna odpaść. Jutro będę reanimował auto, to zmierzę ile  ładuje. Do tej pory było wszystko ok. Te baterie też coraz gorsze. Kupiłem na żniwa przechodził w bizonie, ale pod koniec już był problem, w samochodzie chodził do tej pory. Chyba że myszka gdzieś wlazła, bo pod silnikiem widziałem jej obecność.

1,130

Odp: Ręcę opadają.

ja miałem nockę nie przespaną bo w piecu zrobiła się mała dziureczka i wodą schodziła,co godzinę musiałem dolewać żeby się nie zagotowała woda.dobrze że ubywająca woda wygasiła słomę.

1,131

Odp: Ręcę opadają.

Myła się dojarka przewodowa i walnął czujnik w pojemniku szklanym od mleka co włącza pompę żeby goniło mleko do Zbiornika. Przyjechał majster godz temu i zrobił. 10min 550zł... za co ? Za kawałek małego czujnika ? Ale cóż takie czasy...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,132

Odp: Ręcę opadają.

a laptopa podłączył smile

1,133

Odp: Ręcę opadają.

To taki sprzęt że jeszcze nie trzeba laptoka podłaczać smile Eh w nocy wycieliliśmy krowę. Dzis z rana poić a u cielaka tyłek w górze a łeb na dole zostaje... co jest ? Było cięzko wycielić i chyba uszkodziliśmy staw w kopytku.. i już mały leży z gipsem i dostał jeszcze zastrzyk przeciwbólowy.. Eh coraz bliżej końca roku a jeszcze jakaś cholewa nas sie trzyma bo rok nie udany...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,134

Odp: Ręcę opadają.

Wlasnie spalilem sterownik do oswietlenia. Nowy. Prawie. 2 kola nie moje. Trafi mnie. Braklo zera w instalacji. Jeden do jednej fazy drugi do drugiej fazy. I bum.  A mial byc taki fajny. Robic sztuczny poranek i zmierzch. Marki ilox...

1,135

Odp: Ręcę opadają.

Uu nie milo... Ja pier**l 1.2mln bakteri somatycznych w mleku... Niedawno przyszedl sms. Tylko usiasc i beczec...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,136

Odp: Ręcę opadają.

Karol rolnik musi take rzeczy traktować jako mobilizację do pracy, a nie wpadać w apatię czy rozpacz.

1,137

Odp: Ręcę opadają.

Ja wiem tylko tak napisalem smile No trzeba dac z tym rade no...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,138

Odp: Ręcę opadają.

To slabo a mleko odbieraja czy wstrzymali

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,139

Odp: Ręcę opadają.

Odbierają. Teraz trase zmieniają u mnie i dziś w nocy ma przyjechać po mleko.. Bo nie mieści mu się mleko na porannym kursie..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,140

Odp: Ręcę opadają.

Karol to po ile dostaniesz za litr mleka?