1,841

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Roberto323 napisał/a:

rolnictwo traktuje jako hobby.

Dla mnie to źródło utrzymania rodziny roll

1,842

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Podziwiam, na moich ziemiach nie dałbym rady utrzymać rodziny( klasa V i VI), dlatego prowadzę działalność  w innej branży. Pozdrawiam

1,843

Odp: Powiedzcie coś o sobie

ja mam tylko też V i VI a nawet i VII klasę i jakoś na razie ciągne, swojego mam obecnie 15 ha ale przy tej cenie świń to nie wiem jak będzie w następnym roku... Trzeba będzie gdzieś indziej dorobić

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,844

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Laszek i do nowego ciągnika się przymierzasz :hmmm:

1,845

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a kto powiedział że muszę go kupić... skoro tak chętnie przyjeżdżają testować to co będę mówił że nie chce. Majster co teraz mi kładzie płytki jak się dowiedział ile taki traktor kosztuje to się złapał za głowe- przecież za to byś miał nowy i wyposażony dom!!!

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,846

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Znajomy miał talerzówkę na próbach. Obrobił nią całe gospodarstwo po żniwach, w tym roku bierze następną innej firmy. Też mówi skoro dają to czemu nie a dają mu chętnie bo ma ponad 100 ha i liczą że się skusi.

1,847

Odp: Powiedzcie coś o sobie

U korbanków ten plus że dają swoje paliwo smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,848

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Laszek. Jak to masz VII klasę? Przecież jest 6 klas bonitacyjnych, może być VIz,, jako ta najgorsza.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

1,849

Odp: Powiedzcie coś o sobie

w naszych rejonach powinny byc jeszcze dwie klasy ziemi wiecej hehehe mam takie pola gdzie po orce na 20 cm zbieram ok 10ton kamieni z hektara glebiej sie nie orze bo to zabujstwo dla pluga ale to takie kawalki naprawde ekstremistyczne leszek a w ktorym miejscu mieszkasz w tym smilowie bo nie moge sie jakos wybrac obejrzec ta zbierajaca

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,850

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Michu do mnie to jak byś jechał w kierunku na Zelgniewo, po lewej stronie jest takie wybudowanie i tam mieszkam ostatni pod lasem, wszyscy sąsiedzi są Brodna a ja jako ostatni jeszcze jestem Śmiłowo

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,851

Odp: Powiedzcie coś o sobie

za insfarmem jeszcze jechac pod zelgniewo tak

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,852

Odp: Powiedzcie coś o sobie

za insefarmem jak stoi tak dom na łuku to tam polną drogą w prawo i 1,2 km

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,853

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam!Mam na imię Łukasz i mam 30 lat prowadzę gospodarstwo mieszkam koło Krakowa. Od 7 lat jestem posiadaczem E 514 a od roku zt 323. Forum czytam już kilka lat i mnóstwo ciekawych i praktycznych porad i instrukcji wyczytałem za co chciałem wszystkim podziękować w szczególności Piotrowi K za pomoc w remoncie silnika.Pozdrawiam wszystkich

1,854

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

1,855

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,856

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Jasio miał już 5 lat, a jeszcze nic nie mówił. Pewnego dnia mama podaje mu obiad,
a Jasiu wrzeszczy:
- A gdzie kompot?!!!
Mama zdziwiona:
- Jasiu, to ty umiesz mówić?
- Umiem - odpowiada Jasio.
Mama:
- To dlaczego dotąd nic nie mówiłeś?
- Bo zawsze był kompot!




  Witaj , ponad trzy lata nic nie napisać smile

1,857

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Koseś dobre smile Cześć Łukasz!

1,858 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-12-08 22:38:02)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Dobre....

Cześć Łukasz

1,859

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Łukasz.

1,860

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich. Chcę się przywitać. Mam na imię Damian ale dla znajomych jestem Ricky. Mam 28 lat. Z zawodu jestem technikiem mechanikiem samochodowym.  Śrubki kręce już ponad 20 lat. jeszcze pamiętam jak do zerówki chodziłem to się wieszałem na kluczach żeby śruby dokręcać heh. Ze stajni Fortschritt nie mam jeszcze żadnej maszyny. Mam nadzieję  że to nie przeszkadza ale niedługo chyba się to zmieni bo mam w planach E-514. zobaczymy. to by chyba było na tyle o mnie. pozdrawiam.