1,141

Odp: Ręcę opadają.

U nas po 1.40 zl za litr ale tez juz tak mialem ze 3 tys litrow poszlo do szamba bo antybiotyk byl

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,142

Odp: Ręcę opadają.

No to cena spoko,ja dostałem za listopad po 1.18,z tego co słysze od dostawców do ROTR Rrypin to nawet powyżej  10tyś litrów miesiecznie cieżko osiągnąć 1zł za litr.Scorpion musiałby sie tu wypowiedzieć czy tak faktycznie jest.

1,143

Odp: Ręcę opadają.

U mnie mlekovita płaciła do listopada normalnie 1.38zł a od listopada w dół 15groszy.. A Grupa Lactalis czyli President od sierpnia spadek od razu na cenie mleka 50 groszy.

1,144

Odp: Ręcę opadają.

1,38zł

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,145

Odp: Ręcę opadają.

Ale chyba somatyczne masz wartość średnią z dwu czy trzech ostatnich prób? Ja u siebie mam z trzech ostatnich somatyczne i bakterie, a cena jak widzę się niezła utrzymuje - 1,44 (osm skierniewice)

1,146

Odp: Ręcę opadają.

To jest z ostatniej próby. .

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,147

Odp: Ręcę opadają.

Tak, nie ma nawet 1zł za litr. Parodia jakaś, czuję że po zniesieniu limitów będzie trzeba się pakować

1,148

Odp: Ręcę opadają.

aż tak u Ciebie? Kurde to ciekawe co u mnie będzie po nowym roku..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,149

Odp: Ręcę opadają.

Tak tamten wynik rozumiem, że z ostatniej próby ale do wypłaty masz braną wartość średnią?

1,150

Odp: Ręcę opadają.

Musialbym zobaczyć jak jest nie pamiętam wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,151

Odp: Ręcę opadają.

Witam,kiedyś się na forum przedstawiałem ale dawno nie zaglądałem,dziś tak mnie natchnęło i wszedłem,u mnie konkretnie okolice Gorzowa Wielkopolskiego mleko odbiera mlekpol za listopad wyszło 1.44 brutto za litr przy 12.480 kilogramów oddanego surowca,śmiech na sali podczas gdy w zeszłym roku wychodziło po 2,03 złotego,ciekawe jak będzie od kwietnia...

1,152

Odp: Ręcę opadają.

Ciesz się, że dostałeś za mleko. Sąsiad przekroczył kwotę to zamiast rozłożyć mu karę na raty nie zapłacili mu za jeden miesiąc wcale...

1,153

Odp: Ręcę opadają.

toporek z pocałowaniem w rękę wziął bym Twoje 1.40 za litr big_smile

1,154

Odp: Ręcę opadają.

Hej,ale słuchajcie pamiętam jak nam dwa lata temu brakło kwoty to wzięliśmy w dzierżawę od jakiejś babki a wszystko załatwiła mleczarnia,dzierżawa kosztowała 50 groszy za litr i w sumie może i dużo ale w nowym roku kwotowym dostaliśmy dodatkową ilość z rezerwy i suma sumarum wyszło taniej niż kupić,a sąsiad kupił krowy to nie dość że kredyt kosmos to przekroczył o prawie 50 tysięcy złotych ale mleczarnia potrącała mu kare w czterech ratach,nie chce mi się wierzyć że całą wypłatę mu buchnęli na raz smile

1,155

Odp: Ręcę opadają.

Od wczoraj mam awarie paszowozu i normalnie od ręcznego rozdawania ręce opadają sad Może ma któryś z kolegów choć kilka ogniw łańcucha 28b-1 ( w calach to 1i 3/4 cala) ?

1,156

Odp: Ręcę opadają.

Czyli ogniwo ma mieć w przeliczeniu 44.40mm. Tylko to jak mierzony jest rozmiar łańcuchów? Od bolczyka czy po zewnątrz ogniwa. Pytam bo mam w domu trochę grubszych, i dodatkowo widziałem sporo na złomie ostatnio naprawdę grubych łańcuchów, to mógłbym wysłać jakbym miał ten rozmiar.

1,157

Odp: Ręcę opadają.

W linku masz ogłoszenie z tabelą wymiarów .      http://allegro.pl/lancuch-rolkowy-naped … 81351.html

1,158

Odp: Ręcę opadają.

Poszukam u siebie i pojadę jeszcze jutro w razie co na złom mam nadzieje że jeszcze będą. Tyle tylko że niestety jest długi wekend i kurierzy dopiero po niedzieli będą jeździć, a sam czekam na wtrysk do auta, a miałem też jechać w Polskę po Świętach,.

1,159

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie wróciłem od kumpla jakaś Ku*****a(przepraszam za słownictwo)  w nocy podpaliła brodło  słomy 400 balotów się jeszcze pali... 10 jednostek straży... jakim trzeba być skurwysynem żeby coś takiego zrobić....

1,160

Odp: Ręcę opadają.

Takich podpalaczy skoro tak lubią ogień powinno się na stosie żywcem palić !