3,021

Odp: GG FORUMOWE

Czas nie będzie gonić, prawdę mówiąc jeszcze maszyny nie obejrzałem, ale muszę pomyśleć o wszystkim. Dlatego pytam. Myślę że maszynę wezmę, a że daleko to musi być transport. Dodatkowo tak czy siak nie byłoby możliwości zabrać na kołach. Oglądałem giełdy i ludzie szukają zleceń, także myślę ze nie będzie problemu. A ile mniej więcej taki transport wychodzi z kilometra? Zmieści się z 3.5zł za kilometr?

3,022

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

A Scoda ile z ciekawości kosztował Cie ten transport? I jeszcze jak są na jednym samochodzie kombajn i dwa hedery to jak to jest wszystko układane. Bo hedery obok siebie się chyba nie zmieszczą? A wzdłuż to też musiałaby być bardzo długa niskopodwoziówka? :hmmm:

Cena jak na te czasy śmieszna ale było to 12 lat temu a laweta była z zagłębieniami pod koła plus balkon więc jeden wózek na balkon drugi na duł przed kombajn zaczepy od wózków skierowane do siebie i wszystko ładnie przyjechało z wyspy Rugia 700 km a ja autkiem za lawetą.

3,023

Odp: GG FORUMOWE

Ok dzięki. Jak się sprawa rozwiąże to się pochwalę co wycudowałem tongue Dzięki Panowie, teraz czas na święta a nie graty, także wrócę do tematu po świętach.

3,024

Odp: GG FORUMOWE

Ten mi z Lubelskiego przywoził kombajn: http://www.sztorc.net/

od 3:30 filmik z ładowania kombajnu:

https://www.youtube.com/watch?v=gmf0twK … XruvY5il-w

3,025

Odp: GG FORUMOWE

Właśnie wczoraj też wyszukałem go  najpierw do niego zadzwonię. Dzięki Paweł.

3,026

Odp: GG FORUMOWE

nie ma sprawy

3,027

Odp: GG FORUMOWE

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego ludzie jak chcę kupić kombajn w tym przypadku bizon zo56 boją się jak ognia wąskich kół? Dodatkowo jak maszyna byłą pomalowana 4lata temu to też nie chcą oglądać? Dla mnie to chore trochę i zaczyna mnie już nieco wkurxiać. Chcę sprzedać kombajn, kupiłem na wąskich kołach a kosiłem po górach i nie było z tym problemu. pomalowałem bo fatalnie wyglądał wcześniej, teraz o niebo lepiej. A i jeszcze argument ostatniego człowieka; bo na wąskich kołach skrzynia ma lżej? Na handel się nie nadaję szczerze mówiąc- za słabe nerwy.

3,028

Odp: GG FORUMOWE

na wąskich kołach szybciej tonie  a z racji wąskiej osi z tyłu od razu stoi i się zagrzebie ... dzięki szerokim kołom lepiej idzie ,,dla tego szukają w większości z szerokimi laczkami
co do malowania to wizja kupującego  kurde chyba się palił i pomalowali ....
skrzynia  hmm  ona jak chodzi to chodzi a jak będzie miała humor to zdechnie bez ostrzeżenia ...  ale przecież jak chodzi wszystko i w te przymrozki kupującemu zagada to co się zastanawiac ?

Spokojnie sprzedasz .... nie pieklij się

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,029

Odp: GG FORUMOWE

Wiem że się sprzeda tylko mądrość ludowa jest taka że szukają sprzętu dopiero wtedy jak za tydzień będzie potrzebny, ja w tej chwili się rozglądam, bo nieco mniej  cenią i jest czas naprawić i przejrzeć.  Ostatnio człowiek zadzwonił i o nic się nie pytał ani o silnik, ani o skrzynię tylko czy ładnie wygląda? smile Żałowałem że nie zapytałem z jakiej miejscowości dzwonił. A jeszcze co najlepsze, że wszyscy co dzwonią, po głosie wyglądają na wiek +50, co dziwne , że młodzi nie dzwonią?

3,030

Odp: GG FORUMOWE

Młodzi wola Lexiona albo nic , poprostu brak jaj dzisiejszym młodziakom.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

3,031

Odp: GG FORUMOWE

Internety,tablety i na co komu bizony. Ja z moim też się trochę bujam,części w nim za 15000 a jutro chcą brać za 7700,oddam go zanim zgnije.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,032

Odp: GG FORUMOWE

No u ciebie Borys trochę ceny inne, ludzie szukają w cenie złomu takiej sztuki żeby lśniła. Choć po tylu latach to tyle warte ile waży.

3,033

Odp: GG FORUMOWE

Ja bym na części rozsprzedał i w sezonie swoje bym odzyskał. Teraz kombajny się kupuje, a nie sprzedaje. Kumpel pierwszy kombajn sprzedawał 2 lata i tylko telefony niemal tych samych klientów, bo ogłosił go po sezonie i wszyscy oglądacze go znali na pamięć. Potem sprzedawał rekorda, to go w same żniwa rzepakowe, w lipcu ogłosił jako przygotowany do sezonu, fakt trochę farby poszło, i po tygodniu poszedł za dobre bańki gdzieś między Świdnicę a Legnicę. Na kołach dojechał ale hektara jęczmienia nie skosił i silnik umarł.
@Grzegorz 89 kombajn Bizon na wąskich kołach to pierwsze wersje i bliżej im do 40 niż 30 na dobrą sprawę to już dawno był wsad hutniczy.
Dlatego warto sprzedawać na części.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,034

Odp: GG FORUMOWE

Jak Marek pisze. Nie wiem za ile go wystawiasz  ( nie pamiętam i niechce mi się szukać ) Potrzymaj go do żniw bez nerwów moze "głupek się trafi" Jak nie pójdzie to od żniw rozsprzedawaj go na cześci. Parę ton waży, jak pchniesz resztki na złom nie stracisz a zyskasz. Za silnik mozesz wołać 2tyś.
Wąskie koła to dowód ( przypominajka )  na to że jest rzeczywiście taki stary jak na tabliczce albo starszy. A ludzie są dziwni. A bizon dupy nie urywa pod żadnym względem

3,035 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2014-12-28 22:09:35)

Odp: GG FORUMOWE

No tu macie racje. Tym że nie skosił nawet hektara to mnie rozbawiło. Choć do śmiechu mi nie będzie jak sam trafię na taką sztukę. Sam myślałem, żeby częściami rozsprzedać, bo kupę nowych części jest. Na razie stoi jutro znowu ma człowiek przyjechać. Mam jeszcze pomysł wycofać ogłoszenie przed żniwami wystawić znowu z nowymi zdjęciami. Trzy tygodnie przed żniwami  zaczyna się sraczka. Rozsprzedałbym na części ale nie chce mi się dłubać, a i tych pieniędzy się nie odczuje w ogóle bo pójdą na ''cukierki''. Mam już dwa do ugadania i obejrzenia, także coś na żniwa nowego i tak będę miał. Na części sprzedaję części do audi i to męka jest jak masz tylko jednego grata. Co innego jak pełną gębą siedzisz w tym.
Panowie wiecie na ile powinno się ustawiać zbieżność kół tylnych w samochodzie z napędem na przednią oś? Jedne źródła podają że rozbieżność drugie że zbieżność? Muszę pojechać na geometrię, ale chciałbym z ciekawości sprawdzić. Po wymianie wahaczy zbieżności mam chyba za dużo na +.

3,036 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2014-12-28 22:08:45)

Odp: GG FORUMOWE

Grześ każda zmora musi trafić na swojego amatora ,ja sprzedawałem swojego T25 to handlarze dawali 2,5tyś a przyszedł klient i dał 7tyś:D i tak to już  w tym handlu jest

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

3,037

Odp: GG FORUMOWE

Farmer jak sprzedawałem pługi to ludzie przyjeżdżali i tylko cmokali i narzekali. Aż przyjechał pewien człowiek nie oglądał tylko podszedł oparł się o wieżę i zapytał za ile pójdzie i kupił big_smile
To samo jak szukałem 323 to oglądałem u handlarza, totalna ruina jak wyszło. Gość powiedział że znajdzie się głupi i nie minęło 2  tygodnie i się głupi znalazł.

3,038

Odp: GG FORUMOWE

Jak by ktoś chciał to mam trochę gratów http://olx.pl/oferty/uzytkownik/qBQ/

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,039

Odp: GG FORUMOWE

Tak z innej beczki ,to robimy coś na WOŚP ? Szeryfa nie ma od dłuższego czasu a i PiotrK  też jakoś tu nie zagląda , a to były główne lokomotywy tej akcji w poprzednich latach .

3,040 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2014-12-29 10:57:30)

Odp: GG FORUMOWE

:nie_wiem:
A co z nimi? Ktoś coś wie?
Jeden udzielał się ostatnio 5 października, a drugi 15 listopada....