1,161

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Od wczoraj mam awarie paszowozu i normalnie od ręcznego rozdawania ręce opadają sad Może ma któryś z kolegów choć kilka ogniw łańcucha 28b-1 ( w calach to 1i 3/4 cala) ?

Tomasz pojechałem na złom, i niestety do tej pory nie otwarty,pewnie przerwę do nowego roku zrobili. A u siebie mam tylko sporo mniejsze jednak. Taki co potrzebujesz to w realu, potężny łańcuch, co on ciągnie?
Boberek u nas też była taka fala tych podpaleń kilka lat temu ale się uspokoiło na razie. Wtedy pierwszy raz była możliwość sprzedania na brykiet i tych małych składów słomy przy szosach było mnóstwo.

1,162

Odp: Ręcę opadają.

Niby słoma nie droga w tym roku ale ta ku..a co podpaliła powinna zaczpić nogą o sznurek od balota i spalić się razem ze słomą.Co za ludzie.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,163 Ostatnio edytowany przez koseś (2014-12-30 09:36:30)

Odp: Ręcę opadają.

Grzesiu wczoraj już przysłali nowy 5m i dodatkowa spinka to 860zł i waga około 45kg , ciągnie on ślimaki w paszowozie poziomym .Ten co się urwał to widać że oryginalny bo jeszcze farbę miał na sobie a paszowóz już ma ponad 10lat . Ale dzięki za zainteresowanie . W zeszłym roku kolo Działdowa też spłonęła kupa słomy między innymi i mojemu kuzynowi puścili z dymem . Policja namierzyła podpalaczy ................ dwaj strażacy z OSP smile Grześ dostałeś pięćdziesiątego plusiora ode mnie .

1,164

Odp: Ręcę opadają.

O dzięki wink Teraz to z tym wozem to pechowo wyszło, bo akurat w okres gdzie każdy chce wolne i nic nie działa. Sam czekam, żeby kurier do mnie przyjechał, i tak każdy zwleka. Jak się jest jako osoba prywatna to niestety olewają.

1,165

Odp: Ręcę opadają.

Słyszeliście nowość, że kombajn smaruje się smarem grafitowym? Jako że właściciel jest tokarzem nie kłóciłem się tylko mu przytaknąłem dla świętego spokoju. Smar łt43 jest mu obcy, bo za rzadki a ten nie wypływa.

1,166

Odp: Ręcę opadają.

Ta , a świstak siedzi i zawija....

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,167

Odp: Ręcę opadają.

Dobrze że smaruje......

1,168

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Słyszeliście nowość, że kombajn smaruje się smarem grafitowym? Jako że właściciel jest tokarzem nie kłóciłem się tylko mu przytaknąłem dla świętego spokoju. Smar łt43 jest mu obcy, bo za rzadki a ten nie wypływa.

http://www.naftochem.pl/index.php?actio … &lang=

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,169

Odp: Ręcę opadają.

No ja wiem że nie wolno go w łożyska ładować, dlatego nie biorę tej maszyny pod uwagę.

1,170

Odp: Ręcę opadają.

W moich okolicach króluje opinia, że Fortschritt ma tę przewagę nad innymi kombajnami, że w ogóle nie trzeba go smarować.  Tak, że może nie być najgorszy, skoro smarowany.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,171

Odp: Ręcę opadają.

trza było mu powiedzieć  PAnie grafitowy to przeżytek ... ten kombajn może pracować w tak ekstremalnych warunkach że tylko i wyłącznie smaruje go  miedzianym lub porcelanowym big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,172

Odp: Ręcę opadają.

Maszyna ogólnie w nie najgorszym stanie, ale z tym smarem to chyba lepiej jakby nie smarował.
Tak poza tym, to byłem na przeglądzie tym audi co kupiłem. Zawieszenie wielowahaczowe, przyszła zima i samochód jest nie do uprowadzenia przy 80km/h. Wszystko źle, kąty z przodu za duża zbieżność z tyłu rozbieżność, masakra o dziwo przy suchej szosie samochód zachowywał się naprawdę nienagannie. Po nowym roku jadę na ustawienie.

1,173

Odp: Ręcę opadają.

Z tym smarowaniem trochę z innej beczki ale na fakcie autentycznym ,na sąsiedniej wiosce klient przyprowadził rozrzutnik do kowala do gruntownego remontu bo zgnił a kowal do niego zażartował że za mocno go smarował i zgnił a gość na poważnie panie jak Boga kocham od nowości nie smarowany.

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,174

Odp: Ręcę opadają.

Sylwester a ja szykuję się na pogrzeb. Kuzynka 51 lat w wigilię pojechała na cmentarz zapalić znicze rodzicom po wyjściu z cmentarza weszła prosto pod samochód na przejściu dla pieszych.

1,175

Odp: Ręcę opadają.

to naprawde wspulczucia a ja na sylwestra leze w lozku rozchorowalem sie na dobre

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,176

Odp: Ręcę opadają.

a ja wracajac z sylwka wywinalem orla (gololedz byla) no i obojczyk na temblaku, na szczescie tylko wybity a nie zlamany

1,177

Odp: Ręcę opadają.

no to galancie było co???

1,178

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek zalecał powrót z Sylwka na czterech smile

1,179

Odp: Ręcę opadają.

Ja wczoraj się dowiedziałem że w okolicy zaciukali gościa siekierą ... Pijaczki się pokłócili przy butelce i gość pociachany był w kostki... co za ludzie...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,180

Odp: Ręcę opadają.

Sprzedawał ktoś z Was kukurydzę do Agro Cornu? Pytam bo ja sprzedałem im 100ton w pażdzierniku i do dziś nie mam kasy ,niby obiecali do świąt i nic. Sprzedawałem do nich wcześniej i nigdy nie było problemu , a teraz zaczynam się z lekka mrowić.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."