3,041

Odp: GG FORUMOWE

a dzisiaj kupiłem prawie nówkę oponę 18r34 za 300zł

3,042

Odp: GG FORUMOWE

Jacy pisałem do Ciebie na pw dwa razy w sprawie tej amazonki kolegi.

3,043

Odp: GG FORUMOWE

Jaka tu dziś cisza... wchodze na forum a tu zero ruchu.. chyba kacyk po sylweatrze....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,044

Odp: GG FORUMOWE

Powiem szczerze nic nie piłem, kaca nie mam ale jakoś z roku na rok coraz gorzej znoszę te święta. Jakoś mnie dołuje kolejny rok, a to wszystko jakoś bez większych zmian. Zamuliłem trochę, nie ma co psuć dobrej atmosfery, na forum.

3,045

Odp: GG FORUMOWE

Grzesiu, masz zone dzieci, nie narzekaj, inni maja gorzej

Rolnik z powołania:-)

3,046

Odp: GG FORUMOWE

Mi się też w tym roku udzieliła handra... Jak miałem siedzieć i udawać że się cieszę, a wiedziałem że mam w pip roboty w warsztacie to mię aż trzésło. Poszedł bym robić ale tradycję leniwych świąt trzeba podtrzymać niestety....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,047

Odp: GG FORUMOWE

Jak dla mnie, czas płynie za szybko,a szczególnie ten nadmierny postęp, kurcze,to już 2015 rok.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,048

Odp: GG FORUMOWE

Czas płynie tak szybko od zawsze, to my nie nadążamy. Tu nawet nie chodzi o robotę, dokładnie to nie wiadomo o co chodzi, szczerze mówiąc. Choroba tego wieku, ja staram się zaleczać ją, jakąś robotą.
Pajej nie wiem co masz na myśli, mówiąc że inni mają gorzej? smile Akurat żona z dziećmi, pojawiło się nie wiadomo skąd, i jakoś nie pamiętam żeby mi to przyszło z trudem. big_smile

3,049

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Powiem szczerze nic nie piłem, kaca nie mam ale jakoś z roku na rok coraz gorzej znoszę te święta. Jakoś mnie dołuje kolejny rok, a to wszystko jakoś bez większych zmian. Zamuliłem trochę, nie ma co psuć dobrej atmosfery, na forum.

Co zimowa depresja Cię dopadła? Wiosną przejdzie.

Dochodze powoli do siebie po sylwestrze. W głowie jest jeszcze takie nieustające ciche    piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii  a żołądek sam nie wie czego chce.

3,050

Odp: GG FORUMOWE

Chłopaki pracocholizm wam się udziela ....  a nie samą pracą człowiek żyje smile)

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,051

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Czas płynie tak szybko od zawsze, to my nie nadążamy. Tu nawet nie chodzi o robotę, dokładnie to nie wiadomo o co chodzi, szczerze mówiąc. Choroba tego wieku, ja staram się zaleczać ją, jakąś robotą.
Pajej nie wiem co masz na myśli, mówiąc że inni mają gorzej? smile Akurat żona z dziećmi, pojawiło się nie wiadomo skąd, i jakoś nie pamiętam żeby mi to przyszło z trudem. big_smile

Jestes zdrowy, masz dom, prace, chłopie ogarnij sie. Ja zawsze powtarzam nigdy nie jest tak dobrze zeby nie mogło byclepiej, ale i nigdy nie jest tak źle zeby nie mogło być gorzej

Rolnik z powołania:-)

3,052

Odp: GG FORUMOWE

ja mam totalną wojnę z rodzinką te święta to koszmar a sylwester dobija mnie najbardziej bo z czego się cieszyć że już rok krócej pożyje?nie wspomnę o nowych rachunkach.Ale dosyć o tym muszę kupić nową oponkę 18r34 jaką polecicie oczywiście w rozsądnej cenie i nie jakieś próchno co po roku się rozleci.

3,053

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

ja mam totalną wojnę z rodzinką te święta to koszmar a sylwester dobija mnie najbardziej bo z czego się cieszyć że już rok krócej pożyje?nie wspomnę o nowych rachunkach.Ale dosyć o tym muszę kupić nową oponkę 18r34 jaką polecicie oczywiście w rozsądnej cenie i nie jakieś próchno co po roku się rozleci.

Nie przejmuj się Tomek, jedno słówko za dużo,wyjazdy przygotowania świąteczne itp. U mnie też to się zdarza,takie  są uroki rodzinne. smile
A co do opony to w 323 mam ruską opone, taką jak w belarusach 820 itp. Ciągnik był kupiony razem z nią i śmiga już 8 lat i żadnych pęknięć, nie wiem jak ona się nazywa ale chyba voltyro czy jakoś tak, ale pewnie kosztuje z 2000 niestety. A może coś z Mitasa?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

3,054

Odp: GG FORUMOWE

Laszek coś się nie odzywa, ostatni post 21,12, 2014

3,055

Odp: GG FORUMOWE

Koledzy dzisiaj pisałem z Piotrem K i pisał że nie długo się odezwie tylko po ogarnia trochę tematów

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

3,056

Odp: GG FORUMOWE

forszaj303 marek dzięki za słowa otuchy co do opon to jest różnica jak jedna jest radialna a druga diagonalna?

3,057

Odp: GG FORUMOWE

koledzy a nikt z was nie chce sztormu, oddam za darmo,bo u mnie wieje chyba z ósemka od paru dni i powoli mam go dość...

3,058

Odp: GG FORUMOWE

jaka ksywka , taka aura. Ups, taki mamy klimat  :smiley:

3,059

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

forszaj303 marek dzięki za słowa otuchy co do opon to jest różnica jak jedna jest radialna a druga diagonalna?

Diagonalna szybciej bedzie lapac uslizg:-) mam tak w 6o. Zawsze pierwsza slizga sie zwykla.radialka ma lepsza trakcje. Wysokosc bieznika porównywalna. ... smiesznie to wyglada jak oram zonie ogrodek. Kolo w bruzdzie sie slizga a drugie nie:-)

3,060

Odp: GG FORUMOWE

Radialka jest tak jakby bardziej rozlazła i wydaje się że ma za mało powietrza,przez to ma lepszą trakcję, no i wygodniej się na nich jeździ, lepsza amortyzacja.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0