3,101

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Sławek rano było 18 . A Grzegorz chyba dziś miał swojego na kołach prowadzić do nabywcy .

to z niego gość, ze slaska na kołach, to jest juz wyczyn

Rolnik z powołania:-)

3,102

Odp: GG FORUMOWE

Bizona na kołach do klienta, nowy nabytek do siebie lawetą.

3,103

Odp: GG FORUMOWE

michu na przyczepę podobno mam klienta i jak się zdecyduje to mam mu ją zaprowadzić jakieś 160 km

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,104

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

według mnie powinny być tylko dodawana jak ktoś jawnie napisze że daje to albo tamto a anonimowe powinny być skasowane !!!

i tak by było lepiej, bo nie sztuką jest przywalić zza węgła. Ciekawe za co dostałem?

3,105 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-01-18 21:41:40)

Odp: GG FORUMOWE

Nareszcie wróciłem, smile Się porobiło, a nie było mnie kilka dni, bo laptop dostał zadyszki i wczoraj kupiłem nowy. Bizon sprzedany claas  kupiony, w tym tygodniu dojdzie jeszcze jedna 512 na części. Ogólnie jestem zadowolony, choć zeszły tydzień nerwów mi narobił co niemiara, bo mało nie zleciał nam kombajn z gabarytu, udało mi się zjechać  i ogólnie jestem dość  zadowolony z maszyny kawał smoka, a silnik potęga nie ma co.
Ciekawa sprawa, bo jak jechałem do domu z kombajnem to nie wiedziałem jeszcze kiedy zaprowadzę bizona do nowego właściciela, a tutaj już  wiedzą i rzeczywiście wtedy zaprowadziłem big_smile Dobrze wrócić.

3,106

Odp: GG FORUMOWE

Marek to jak mała ranka na polu walki  wink Zobacz na PiotraK albo Tomka oni już poważnie krwawią sad  Mam pomysł jak tego snajpera co strzela minusami złapać ale do tego potrzeba z 10 chętnych chłopaków co by na pw się dogadali .

3,107

Odp: GG FORUMOWE

Tomek wyczyść skrzynkę wink

3,108

Odp: GG FORUMOWE

Kiedyś usiłowałem go namierzyć zgłaszam się ....
Prawie go miałem....

3,109

Odp: GG FORUMOWE

ale co to da jak go na mierzymy na pewno ma wszystko fikcyjne a później znowu się zarejestruje pod innym nikiem i dalej będzie bezkarnie walił minusami.ostatnio nacieli mnie na allegro sprawa poszła na policje i nic gościu miał fikcyjne dane i konto tylko wiem że logował sie w gdańsku.

3,110 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-01-18 22:17:24)

Odp: GG FORUMOWE

koseś wyczyść skrzynke
ja się też dołącze do pomysłu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,111

Odp: GG FORUMOWE

to moze tu nie pisac bo spisek nie wyjdzie ?

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,112

Odp: GG FORUMOWE

A jeśli to będzie któryś z 10 ochotników?

3,113

Odp: GG FORUMOWE

właśnie dostałem minusa a zalogowani byli  andre902,kamilz,krzysztof2.1961,MarcinK,marekqaz,yokoslaw

3,114

Odp: GG FORUMOWE

i masz 6 opcji ciekawe która to big_smile kto to krzysztof2.1961 ? big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,115

Odp: GG FORUMOWE

własnie też sie miałem pytać
jakoś malo słyszalna i widzialna postac na forum

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,116

Odp: GG FORUMOWE

Ja w tym czasie na pewno też byłem zalogowany, więc może nie pokazuje wszystkich zalogowanych?

3,117

Odp: GG FORUMOWE

nie zapominajmy że piotrk yokoslaw na trzaskał ze 100 minusów ?

3,118

Odp: GG FORUMOWE

prędzej czy później sie wyda kto to sam wpadnie
tak bynajmniej myślę

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,119

Odp: GG FORUMOWE

Pomysł wysłałem do Wojtka jeśli uzna że to ma sens to niech to roześle tylko do kogo ? Tylko się zastanawiam czy to ma sens ? Bo jak to Tomek zauważył kameleon zmieni skórę i co w tedy ? Nie mam ochoty gonić za cieniem zamiast fajnie spędzać czas prawdziwymi kolegami na forum . Na forum kopaczka jest fajnie bo jak post komuś pomoże to autor postu dostaje POCHWAŁĘ  i to jet fajnie jak ktoś ma 181 pochwał .

3,120

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

nie zapominajmy że piotrk yokoslaw na trzaskał ze 100 minusów ?

nie mam nic wspólnego z waszymi minusami.

mdw