3,141

Odp: GG FORUMOWE

ale jak kupisz takiego za 10 tys to stan totalnie opłakany czasami lepsze na złomach widać smile
kurde jak 512 są już po 8-10tys można kupić  to prawie 1zł za kg ... szok

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,142

Odp: GG FORUMOWE

jakieś 10-11 lat temu sprzedalismy z ojem 512 za 12 tysi, a dzisiaj dalej w tej samej cenie chodzą.

mdw

3,143

Odp: GG FORUMOWE

Był bizon za 10tys z wyskakującą dwójką i nie kupiłem a teraz poszedł na części. Nie kupiłem bo sam się ze swoim borykałem teraz kupiłbym. Ogólnie do odmalowania i porządnego mycia bo wszędzie smar z dwudziestu lat... Na siłę na pewno nie będę szukał, ale nieraz niecierpliwi na złom wywożą dobre maszyny, a wszystko ma swojego kupca i cenę. U nas na wschodniej ścianie, jeszcze takie numery przechodzą.

3,144

Odp: GG FORUMOWE

u nas nie bardzo, bizona ciezko sprzedać

mdw

3,145

Odp: GG FORUMOWE

Może ktoś chce mojego bizona,1978 ale ma dużo nowych części i do oddania za 8000

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

3,146

Odp: GG FORUMOWE

Czy nie dowidze czy + i - zniknęły

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,147

Odp: GG FORUMOWE

tomek1974 napisał/a:

właśnie dostałem minusa a zalogowani byli  andre902,kamilz,krzysztof2.1961,MarcinK,marekqaz,yokoslaw

Tomku prosiłbym żeby nie brać mnie pod uwagę co do minusów.
Jestem już za poważny żeby dawać komuś minusa bez podania przyczyny tak z okopów.

3,148

Odp: GG FORUMOWE

borys23455 napisał/a:

Może ktoś chce mojego bizona,1978 ale ma dużo nowych części i do oddania za 8000

U mnie w okolicy za tą kasę, podejrzewam że poszedłby od ręki.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

3,149

Odp: GG FORUMOWE

i tak będzie chyba najlepiej nie będzie kłutni i zastanawiania sie od kogo i za co

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,150

Odp: GG FORUMOWE

Szkoda mi trochę tych plusów szczerze mówiąc, ale cóż znamy się nie od wczoraj i każdy wie na kogo można liczyć. smile

3,151 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2015-01-19 21:57:02)

Odp: GG FORUMOWE

no mi tez, to chociaz te plusy by mogły zostać

mdw

3,152

Odp: GG FORUMOWE

A teraz miłośnik dawania -  może sobie tylko  popłakać.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3,153

Odp: GG FORUMOWE

I jakoś dziwne to teraz wygląda bez + i - sad

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,154

Odp: GG FORUMOWE

Ale nie ma juz chyba plusów i minusów

3,155

Odp: GG FORUMOWE

ojanusz napisał/a:

A teraz miłośnik dawania -  może sobie tylko  popłakać.

Janusz trafiłeś w samo sedno :beer:

3,156

Odp: GG FORUMOWE

I teraz wszyscy są równi, nie ma równych i równiejszych.....

3,157

Odp: GG FORUMOWE

Nie  rozumie was .... jak były plusy i minusy to płacz bo ktos minusy rozdaje jak ulotki  a jak ich nie ma to tez płacz bo ich  brak big_smile
nie da się ukryc że to Polskie Forum  nigdy nie dogodzi a płakać trzeba smile

może ujmijmy to tak kto tu zaglada czesto to wie kto jest pomocny a kto śmieci   i tyle   w każdym razie dochodzen nie potrzeba robić bo już nikt nikomu nic nie da smile i tyle
A teraz miłej zabawy bo trzeba isc do pracy  Do jutra

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,158

Odp: GG FORUMOWE

Jakos sie tu golo zrobilo hehe

Fortschritt zt 423 a razy 2

3,159

Odp: GG FORUMOWE

Ja bym zamiast +- wstawił łapkie "pomógł". Jak kto komu pomoże dostanie łapkie, jak nie pomógł to nic nie dostanie.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,160

Odp: GG FORUMOWE

o mały włos czyli jakieś 5 tyś mi brakło na dominatora 105 i teraz mam 516 co do + i - to jetem bardzo wdzięczny że ich nie ma bo były źle wykorzystywany przez nieodpowiedzialne osoby.