81

Odp: zima zla....

U mnie rowami cały czas płynie, stawy wszędzie pełne.

82

Odp: zima zla....

dokładnie u mnie tez sucho, gdybym miał ciagnik sprawny to zastanawiałbym sie czy nie orac, bo za poplony jest kasa, wiec chyba kontroli nie bedzie

Rolnik z powołania:-)

83

Odp: zima zla....

Pajej - pewnie byś orał ale czy nie masz sąsiadów  uprzejmie donoszę ........... ?   A wiesz  ile to potem kosztuje od ARIMR ?

84

Odp: zima zla....

w mojej okolicy to kazdy na kazdego cos znalazłby więc nikt nie kabluje, a po drugie to wiekszośl ludzi dziwi sie dlaczego jesienia nie zaorałem

Rolnik z powołania:-)

85

Odp: zima zla....

20 styczeń a zimy nie widać, nie będzie w tym roku?

86

Odp: zima zla....

U nas spadło dziś trochę śniegu, no i musiałem żonie w astrze zmienić koła na zimowe, a myślałem że już się obędzie.

Odp: zima zla....

u nas 0 śniegu tylko mróz tak od 0 do -1 orać się nie da. smile

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

88

Odp: zima zla....

u mnie temperatura -1 i zabieliło się nawet ładnie ciekawe tylko na jak długo?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

89

Odp: zima zla....

Mi zdążyli dziś nawozy podrzucić i zaczęło sypać i jest BIAŁO :-)

90

Odp: zima zla....

U mnie jest już biało i tak nawet i ma być jeszcze wiecej bo ciągle pada wink Jak dziwnie teraaz big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

91

Odp: zima zla....

u mnie też nasypało przez noc ale pewnie do jutra nie bedzie

mdw

Odp: zima zla....

O u mnie też biało, tak z 5 cm przez noc.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

93

Odp: zima zla....

ja mam do gór rzut mokrym beretem a czorno wszędzie, w polu można orać , na uprawe za mokro

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

94

Odp: zima zla....

a u mnie sucho i zimy nie widac w nocy jakieś zabłąkane płatki leciały ale dosłownie na sztuki

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

95

Odp: zima zla....

eee u nas prace polowe ida orki, meriolacja i takie inne

Fortschritt zt 423 a razy 2