21

Odp: Izby Rolnicze Opinie

sarast napisał/a:

Kolego farmer1 nie bierz  tego do siebie .jesteś O,K, ale mam inne zdanie dotyczące Izb Rolniczych  które jako obrońcy spraw rolniczych się nie sprawdziły .byłem na spotkaniu organizowanym przez lubuską izbę rolniczą z ministrem Sawickim w sprawach nieprawidłowości pracy ANR , i innych , kolego to była żenada  boją sie własnego cienia żeby się tylko nie narazić ,ale wyjazdy integracyjne po całym swiecie to ich domena . wierz mi niema czego bronić .żeby cię nie urazić prosze nie bierz tego do siebie ale pieniądze wydane na izby rolnicze to utopione w błocie ,nepotyzm i cwaniactwo , a i 3% rolników bierze udziął w wyborach , izb , i jacy to przedstawiciele .

sarast niema sprawy ja nie bronie izb jako instytucji bo wiem że są duże nieprawidłowości tylko chciałem zwrócić uwagę że są tam ludzie którzy chcą coś zrobić dla innych a reszta zależy od nas kogo wybierzemy i czy pójdziemy do wyborów

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

22

Odp: Izby Rolnicze Opinie

Tak, ale na listach ARiMR do PROW to wszyscy jak jeden na zielonym, no chyba że mają zapewnione powiększenie puli to zaraz potem w pierwszej dziesiątce, a ich wspólnicy i rodzina wszyscy na zielonym. Zlikwidowałbym to w jeden dzień.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

23

Odp: Izby Rolnicze Opinie

amen...