81

Odp: Opinie O Kombajnach

Androl jak kosiłem u człowieka co kiedyś na bizonie w skr pracował to pytał się mnie o to właśnie.

82

Odp: Opinie O Kombajnach

czym się różnią  dobre pytanie ... a najciekawsze jest to  że własnie jest węższe od 108 a robi o te 30t  na 10godzin więcej   może własnie przez ten dodatkowy bęben ... na pewno łagodniej wszystko przerabia  znaczy nie dostaje tak po dupie bęben zasadniczy .. reszta to samo  może jakieś zmiany konstrukcyjne ale nie zauważalne na pierwsze spojrzenie ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

83

Odp: Opinie O Kombajnach

A megi mają jeszcze podsiewacz ten pod młocarnią, czy już sito wstępne (żaluzję) ?

84

Odp: Opinie O Kombajnach

Pawel21990 napisał/a:

dzieki za opinie smile Rozgladam sie za taka mega

ładnego cięzko znaleść kolega cała polske zjeździł, tylko on szukał igły i takiego kupił.

Rolnik z powołania:-)

85

Odp: Opinie O Kombajnach

A w jakich pieniądzach kupił?

86

Odp: Opinie O Kombajnach

dokładnie to nie wiem, bo nie chciałem dopytywać ale dał poniżej 200 ale mówił ze za ładnego to ponad 200 to normalne wołaja

Rolnik z powołania:-)

87

Odp: Opinie O Kombajnach

androl napisał/a:

Dawna historia, u nas jeden gdy kupił kombajn i pierwszy raz kosił to na uwrociach gazu ujmował big_smile

Androl jakieś 4 lata temu u wujka na mkombajnie jeździł taki chłopak cały sezon ujmując gazu.Ciekaw byłem kto mu wytłułmaczył, że w ten sposób zaoszczędzi paliwa.
Stary chłop 30 lat a tak się usprawiedliwiał smile