Temat: hydrostat w kombajnie sprawdzenie

Jadę oglądać jutro kombajn w którym napęd jest hydrostatyczny jak najlepiej pokolei sprawdzić jego stan i ewentualną jego dalszą żywotność ?

2

Odp: hydrostat w kombajnie sprawdzenie

Jak na wolnych obrotach szybko przyspiesza to raczej dobry. Jak to Wojtas napisał ma ruszać żwawo. Czy nie cieknie, tak na dłuższą metę to nie wiem czy można sprawdzić.

3 Ostatnio edytowany przez Laszek (2015-02-15 09:47:59)

Odp: hydrostat w kombajnie sprawdzenie

możecie wierzyć lub nie ale na początku jak miałem 516 i wszystkie dźwigienki miałem ustawione jak trzeba to jak dałem mu wajchę na max do przodu to na podwórku "drapnął" kołami bez problemu... Wiadomo ziemia nie leciała całe metry w tył ale pod kołami zrywał ziemię. A co za kombajn oglądasz?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4

Odp: hydrostat w kombajnie sprawdzenie

Fahra 1302

5

Odp: hydrostat w kombajnie sprawdzenie

Obejrzyj dobrze silnik. u nas mają podobnego to dymi jak cholera ale jeździ już parę lat i nic z tym nie robię. Później wiadomo koszty. Jak hydrostat to odchodzi wariator do którego kolega( trochę inny nowszy model) nie mógł dostać łożysk, i cały wariator ciekł. W żniwa kombajnem kosił tylko 3dni. No i poniekąd spalanie też nie zadowala, choć silniki ładnie grają.

6

Odp: hydrostat w kombajnie sprawdzenie

znajomi w koparkach mają tylko te silniki i wszyscy zadowoleni wiec to chyba tylko kwestia eksploatacji i dbania o sprzet