3,401

Odp: GG FORUMOWE

Ryki to druga strona, i w lubelskim. A co to dokładnie ta bejca? Pierwsze słyszę wink

3,402

Odp: GG FORUMOWE

Pewnie do konserwacji.

mdw

3,403

Odp: GG FORUMOWE

Ryki to moje rejony smile Ale co to jest bejca to nie wiem. Sąsiedzi jak już to konsumują berbeluchę big_smile

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

3,404

Odp: GG FORUMOWE

Jak zwał tak zwał.Towar b.dobrej jakości.

3,405

Odp: GG FORUMOWE

Im bliżej na wschód tym lepsza big_smile

3,406

Odp: GG FORUMOWE

PawełS.64 napisał/a:

Dzisiaj na blokadzie było ,że do  200 szt świń parę zeta dołożą ale dokładnie nie wiem bo degustowaliśmy "bejcę" z pod Ryków[ lubelskie].Pajej czy to twoje rejony?

Paweł tak na blokadzie się bęjcowaliście ? obecnie to trochę strach bo można się później na youtube obejrzeć :wow:

3,407 Ostatnio edytowany przez farmer1 (2015-02-15 10:37:01)

Odp: GG FORUMOWE

my na to mówimy regionalna jak by nie patrzał to wyrób regionalny:D

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

3,408

Odp: GG FORUMOWE

Czysta ekologia big_smile

3,409

Odp: GG FORUMOWE

Byłem dziś na targach w Ostródzie , maszyny ładne ale żadnej nowinki technicznej nie było .Jedno co mi utkwiło to to że sprzedawcy są coraz bardziej nie douczeni a ich wiedza ogranicza się do wykucia na pałę folderów reklamowych !

3,410

Odp: GG FORUMOWE

koseś napisał/a:

Byłem dziś na targach w Ostródzie , maszyny ładne ale żadnej nowinki technicznej nie było .Jedno co mi utkwiło to to że sprzedawcy są coraz bardziej nie douczeni a ich wiedza ogranicza się do wykucia na pałę folderów reklamowych !

Co upatrzyłeś do majsterkowania w długie zimowe wieczory .

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

3,411

Odp: GG FORUMOWE

ja miałem jechać do Ostródy ale zachorowałem i szwagier co w Raitechu pracuje mówił że nic specjalnego nie ma tak że odpuściłem sobie i chyba dobrze zrobiłem.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,412

Odp: GG FORUMOWE

Tak jak piszesz Koseś, dodatkowo tez jeszcze lepiej wiedzą co konkurencja ma w ofercie i na jakich warunkach niż to co sami maja.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,413

Odp: GG FORUMOWE

Też byłem.Jeden powiedział przynajmniej szczerze że za chwilę to będą rolnikom po palcu w dupe wchodzić aby coś kupili.

3,414 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2015-02-16 13:34:10)

Odp: GG FORUMOWE

Byłem parę lat temu w poznaniu też tak pomyślałem co Koseś . Jak tak dalej będzie to te nowe sprzęty będą się kurzyć ale nie od pracy w polu ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3,415

Odp: GG FORUMOWE

A ja samochodu nie mam do końca zrobionego ii musiałem siostrzenicy pilnować i tyle było z wyjazdu do Ostródy  sad

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,416

Odp: GG FORUMOWE

Ja wybieram sie do kielc na agrotech, bo izby maja sie dołozyc i za darmo ma byc to mysle ze mozna podjechać

Rolnik z powołania:-)

3,417

Odp: GG FORUMOWE

Transport z nawozem jedzie no i musiałem obudzić 323 ze snu zimowego...... cholera zapomniałem jak się nim rusza ! wink  Wajhuje i nic! upss to nie ta dzwignia.... smile

3,418

Odp: GG FORUMOWE

Jak mogłes zapomniec jak się forszem jeździ to jak jazda na rowerze

Rolnik z powołania:-)

3,419

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek napisał/a:

Transport z nawozem jedzie no i musiałem obudzić 323 ze snu zimowego...... cholera zapomniałem jak się nim rusza ! wink  Wajhuje i nic! upss to nie ta dzwignia.... smile

Ja miałem podobnie z c-330 jak długo nie jeździłem to zapomniałem gdzie który bieg jest, ale jedno spojrzenie i pamięć wróciła big_smile

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

3,420

Odp: GG FORUMOWE

Nie no pamięć mi też wróciła ale śmiałem się sam z siebie....  20t rozładowane
Musze poszerzyć wjazd bo mimo 7m jest problem z "złamaniem się"  bo droga ma 4m użytecznej szerokości. No i trzeba ciągnikiem z kazdym workiem te 50m ........ szkoda opon na wstecznym....