1,201

Odp: Ręcę opadają.

U mnie wiatr wyciągał ponad 100km/h budy stoją .... uffff  dachy kompletne.....  a co wichura musiałem iść papę poprawiać na chałupie....

1,202

Odp: Ręcę opadają.

Na dziś zaplanowałem sobie rozsiewanie wapna w porzeczkach.  Mały odpalił po miesiącu czy dwóch na dotyk. I wszytko bylo by super gdyby nie wyciek płynu z układu chłodzenia. wyobraźcie sobie że oryginalny wąż termostat - pompa wytrzymał 25lat a nowe wytrzymują hmmm 5 miesięcy.... drugi juz wyrzuciłem, oryginał kupiony w  agromie. Wsadziłem  teraz jakiś z wyciągnięty z jakiegoś grata na złomie myslę że   ten wytrzyma 25 lat.... 
A co by było gdybym nie zauważył tego........ wole nie myśleć

1,203 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2015-02-24 11:52:27)

Odp: Ręcę opadają.

Mi to ręce opadną . Zabierają mi pole . 5 ha pójdzie się je...ć . Co ciekawe większość  zapłacone ale nie mam papieru na to. Ponieważ właściciel  powiedział  że później bo to bo tamto a ojciec cierpliwie czekał i się doczekał ... Wszystko dzieje się w rodzinie .  Mój wujek mnie wyru...ł  mimo że pomagaliśmy  jak mogliśmy  bo bogacz to nie jestem  ! Wszystko zaniedbał  dom to rudera , chodzi do opieki po zasiłek i robi z siebie  ofiarę . A z nas robi złodziei .  Wczoraj  jego "przyjaciel " pan Leszek  wezwał TV,  pewnie ma w tym swój cel , wszędzie ma układy i liczy pewnie na to że coś skapnie . Reportaż dziś albo jutro w TTV lub TVN . Będą jaja . Dziennikarze poszli do sołtysa Wujka mojego   to mu szczęka opadła . Poszli do urzędów to samo . Zaczynam po mału  szukać jakiejś roboty ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,204

Odp: Ręcę opadają.

Rodzina to najgorszy wróg praktycznie jak coś się robi wspólnie.. A po drugie u mnie też pole 9.5 ha mieliśmy ustalone do zapłaty a sasiąd ( też rodzina tylko trochę dalsza ) jechał dawał 20tyś więcej aby dla niego sprzedać niż nam bo mu się nie chce jeździć na ojcowiznę na pole ( ok 13km ) Sprzętu ma dobrego kasy ma a jeszcze próbuje obrać pola które ja mam bo już się pyta Tych co ja w dzierżawie mam wzięte... A mówi " Ja tam chamski nie będe, nie będe wam zabierał " Teraz to bym mu to powiedział...
https://www.youtube.com/watch?v=fwkk6mJmjkg big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,205

Odp: Ręcę opadają.

z rodzina to na zdjeciu ja mialem kwote mleczna po ojcu na niego jeszcze i mi sprzedal a w basenie 1000l a kwoty zero mam teraz tok to z rodzina jest

Fortschritt zt 423 a razy 2

1,206

Odp: Ręcę opadają.

Sebastian napisał/a:

Mi to ręce opadną . Zabierają mi pole . 5 ha pójdzie się je...ć . Co ciekawe większość  zapłacone ale nie mam papieru na to. Ponieważ właściciel  powiedział  że później bo to bo tamto a ojciec cierpliwie czekał i się doczekał ... Wszystko dzieje się w rodzinie .  Mój wujek mnie wyru...ł  mimo że pomagaliśmy  jak mogliśmy  bo bogacz to nie jestem  ! Wszystko zaniedbał  dom to rudera , chodzi do opieki po zasiłek i robi z siebie  ofiarę . A z nas robi złodziei .  Wczoraj  jego "przyjaciel " pan Leszek  wezwał TV,  pewnie ma w tym swój cel , wszędzie ma układy i liczy pewnie na to że coś skapnie . Reportaż dziś albo jutro w TTV lub TVN . Będą jaja . Dziennikarze poszli do sołtysa Wujka mojego   to mu szczęka opadła . Poszli do urzędów to samo . Zaczynam po mału  szukać jakiejś roboty ...

co w tym reportarzu bedzie i o sprawie napisz jasniej bo jakos kiepsko kojarze o co biega

Rolnik z powołania:-)

1,207

Odp: Ręcę opadają.

http://niezalezna.pl/63341-komorowski-z … -wikileaks

1,208

Odp: Ręcę opadają.

Ładne kwiatki.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,209

Odp: Ręcę opadają.

Co Wy macie za rodziny ? Takich ludzi nie należy tak nazywać bo rodzina to dobro najwyższe !

1,210

Odp: Ręcę opadają.

Pajej to jest taka długa sprawa że potop to jest pikuś to się 40 lat ciągnie . To było dzisiaj w TTV o 17.10   .    Po prostu szukają kogoś kto by sprostał jego wymaganiom a są wysokie .  Dlatego nikt nie chce . W reportażu po prostu przedstawili wszystkich jako złych i okrutnych i tyle . A sam jest bez winy jak zwykle ... zawsze tak było . O rodzinie nic nawet nie wspomnieli bo za dużo wiemy . Może i dobrze . Jak by ich tata na podwórzu zobaczył to było by gorąco za pewne . Jeszcze ja jakoś się trzymam ale byłem u lekarza po tabletki ... Ma być jakaś rozprawa . Wuj jak i gops  wolą nas do sprawy nie dopuszczać . Tak że wszystko wiemy tylko z plotek .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,211

Odp: Ręcę opadają.

Potrzebuje pomocy. rozgrzebałem zmywarkę indesit DSG 573. Mysz wlazła i narobiła bałaganu w kablach. Wyjąłem je wszystkie poizolowałem  wkładam i zostały mi dwie wtyczki i nie wiem gdzie je wsadzić. Wiem że to nie to forum ale może będzie cud....

1,212

Odp: Ręcę opadają.

U mnie jest masa problemów przy kupionym 323.. Cieknący olej, problem z hydrauliką, brak przedniego napędu, wyjechane akumulatory i chyba problem z cała instalacja. Korzystając z okazji... orientuje się ktos z was skąd może cieknać olej pomiędzy skrzynią a silnikiem? Wyciekło go z 20 litrów i nie mam pojecia skad. Znajomy mowił ze jakis przewód może być pęknięty smile

1,213

Odp: Ręcę opadają.

Tam jest pompa hydrauliczna od spodu ją widać. Ubierz okulary ochronne i nura.....  Powodzenia!!

1,214

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek a grzałkę podłączyłeś ?

1,215

Odp: Ręcę opadają.

jutro się pod niego położę wink
a wiesz może co mozę być przyczyna niskiego podnoszenie maszyn? wydaje mi sie ze cięgna są wysoko ale maszyna... pługiem szoruje po ziemi przy najwyższym położeniu i nie da się orać i brony zerwałem... może być ta śruba do podczepiania u góry za długa?

1,216

Odp: Ręcę opadają.

Tak. te kable co zostały są cienkie. Nie wydaje mi się żeby były niepotrzebne.... ale nic nie widac...

Samp mam wrażenie że to Twój pierwszy ciągnik...

1,217

Odp: Ręcę opadają.

Pierwszy nie... ale do tej pory tylko na c360. A od kąd tego kupiłem to wszystko sie rozlatuje nic nie można zrobić, kupiłem go a dalej 60 latam. Troszke więcej technologii i człowiek sie gubii... Dawałem go do znajomego i tez nic nie poradził... słyszałem ze moze miec prawe ciegno wyrwane z gwintu o.O

1,218 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-02-24 23:44:03)

Odp: Ręcę opadają.

Niby kto pyta nie błądzi, ale tu powinno być wszystko widać.
Po pierwsze możesz mieć coś urwane, po drugie źle ustawione, a po trzecie xle poskładane. np dolne ciegła mają chyba 3 punkty mocowania jak ktoś przełożył na wyższe to może to komplikować życie. 
Kolego
Wszystko jest do ogarnięcia tylko spokojnie.
Zrób fotki wrzuć na forum
No a przede wszystkim zacznij od przedstawienia się i swoich maszyn w odpowiednim wątku napisz skąd jesteś
Bo chyba tu trochę zabawisz...
Pozdrawiam
Ide na jakiś numerek

1,219

Odp: Ręcę opadają.

No tak... zacząłem od d**y strony xd wink  sryy big_smile

1,220

Odp: Ręcę opadają.

A ja dzisiaj z rana zarzuciłem tucznikom wyżerkę i największy wystartował do koryta jak zwykle. Wskoczył czterema nogami w koryto stracił równowagę i takiego stresu doznał, że dał mi czas na przyniesienie scyzoryka, naostrzenie i zabawa jak tamta lala to wieczora. Jutro machnę salcesonik z głowizny i po sprawie. Sekcja wykazała zawał serca.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia