521

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam mam 19 lat a dokladnie to mój tata uprawia ziemie a ja mu troche pomagam a pozatym mieszkam w Chełmie a mój dziadek 30k od Chełma a mój tata ma 38 lat

522

Odp: Powiedzcie coś o sobie

pzepraszam za blendy...

523

Odp: Powiedzcie coś o sobie

dzieki za skrót  a raczej pozadna lokalizacje  gdzie twoja rodzinka mieskza:PP  a tak pozatym witam smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

524

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a dokladnie nie wiesz...

525

Odp: Powiedzcie coś o sobie

piotrek157   opisz w innym dziale jak ci sie kombajn sprawóje   bo mam chec na takiego big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

526

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Czesc z tej strony Piotrek posiadam fortschritta 303d i dwa kombajny 512 i 514 mieszkam w Kopaczowie woj.dolnoslaskie.Pozdrawiam:)

527

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a witamy witamy smile

528

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Piter !

529

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam zioma :beer:

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

530

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mozecie mi cos powiedziec na temat plugow b200 i b201 ktory z nich jest lepszy?mam zamiar kupic taki bo bujam sie teraz z nasza polska piatka a sasiad ma b200 i bardzo sobie chwali.

531

Odp: Powiedzcie coś o sobie

nie w tym dziale pługi mają poswięcony oddzielny

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

532

Odp: Powiedzcie coś o sobie

polecam b 201

533

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wojtas ok opisze

534

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wojtas napisz do mnie na gg 10116492

535

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Mam najmie MAREK jestem posiadaczem 303 od 5 lat zrobilem mu kapitalke silnika a teraz mam klopoty z przystawka ale wogule jestem bardzo zadowolony z 303 bo inny by tego niewypracowal ,a awaria moze trafic sie zawsze.Marek z sieradza

536

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam Marka kolejnego posiadacza poczciwego 303

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

537

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Marek !

538

Odp: Powiedzcie coś o sobie

witam wink  Andrzej z tej strony . mam 19 lat, pracuje na gospodarstwie wraz z rodzicami. W przyszłym tyg a dokładniej w pon bądź we wtorek na podwórku stanie E 514 big_smile cały czas "edukuje" się żeby móc prowadzić własne gospodarstwo . . .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

539

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Przy obecnej koniukturze  chyba nie warto

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

540 Ostatnio edytowany przez Andrew89 (2008-12-20 00:14:38)

Odp: Powiedzcie coś o sobie

wszystko zależy od roku ... ale przecież ktoś musi zebrać to ziarno żeby jakiś pan X choćby z wrocka mógł sobie rano iść po świeże bułeczki.... wiadomo ze nasz rząd robi wszystko żeby rolnikowi przypadkowo się nie poprawiło, ale tak było, jest i będzie ..... więc trzeba robić na czym się zna, i co się lubi  (jednocześnie)  i nie będzie najgorzej ...

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38