1,241

Odp: Ręcę opadają.

witam koledzy. opowie mi ktoś o tym jak zacząć procedure o przyznanie środków prow na program modernizacja gospodarstw rolnych?? mam 12 ha i próbuje może się zalapie

1,242

Odp: Ręcę opadają.

I to pod warunkiem że będzie produkcja zwierzęca. Ci bez  zwierzaków chyba nie mają na co liczyć...

1,243

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też wszystko jest wielkie, wielkie i niegramotne. Dziadek jak szedł z frontem uznał, że mu to odpowiada i zabukował jako frontowiec cały Grundelhoff czuli gospodarstwo pana Paula Grundela. Budynki: Mieszkalny ok 400 metrów plus strych dwupoziomowy, obora na 30 krów plus stajnia końska na 8 koni podpiwniczona ze strychami, stajnia na 25 szt bydła plus garaż na samochód plus wozownia 3 boksy 5x12 metrów, a nad tym strychy i potężna stodoła 14x43 metry i ok 12 metrów od ziemi do kalenicy i jeszcze wolnostojąca piwnica 12x12 metrów co ją w 1997 powódź podmyła i zawaliła.
Jak się osiedlił to przedstawiciele najwspanialszego systemu na świecie to dokoptowali mu 3 wspólników i pozbawili najlepszej ziemi pozostawiając 4,44ha. W tamtych czasach i realiach może to się sprawdzało. Dzisiaj mam z tego ok połowy, z takim podziałem, że cierpliwie czekam jak stodoła i wozownia z hukiem się zawalą i wtedy dokonamy jakiegoś bardziej sensownego podziału terenu na którym wybuduję magazyny na miarę moich potrzeb, bo to co jest to nadaje się do systemu snopowiązałka-młocarnia, a dla mnie to tylko kłopot i masa niewykorzystanych powierzchni.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,244

Odp: Ręcę opadają.

Dobra  panowie może macie jakiś ciekawy pomysł  albo zdjęcia jak wsadzić orbitrol do zetora  bez przedniego z miękkim przodem bo te serwo przyprawia  o mdłości ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,245

Odp: Ręcę opadają.

Tam masz od kierownicy wałek, na krzyżakach co nie? Znajomy tak ma to Ty pewnie też. Włożył bym orbitrol na końcu tego wałka , będzie chyba najprościej.

1,246

Odp: Ręcę opadają.

wg mnie lepiej zaraz pod kierownicą. Jak jest to w oryginale. przez te wszystkie krzyżaki to tylko luz niepotrzebny.
Podpatrz może z gotowych rozwiązań
http://allegro.pl/listing/listing.php?f … back=fuzzy

http://allegro.pl/wspomaganie-do-ursusa … 39189.html

1,247

Odp: Ręcę opadają.

Ja w ursusie 902 zmieniałem serwo na orbitrol z siłownikiem kupiłem zestaw z Agricola 2090 i tam orbitrol jest w miejscu serwa i w końcu zapomniałem co to problemy ze wspomaganiem. Kręci się palcem jest większy skręt. Orbitrol ma specjalną przystawkę którą łączy się z tym wałkiem kierowniczym. Według mnie lepiej jest mieć orbitrol pod chłodnicą bo jak się pojawią przecieki to kabina uwalona olejem oraz trzeba wszystkie przewody ciągnąć do środka. A luzy na krzyżakach są u mnie niewielkie, najważniejsze wymieniać na czas gumy bo trochę kurzu i się wyrabiają.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,248

Odp: Ręcę opadają.

naderwalem sobie miesien na plecach przy nerce, kuswa ani stać ani siedzieć ani lezeć.

mdw

1,249

Odp: Ręcę opadają.

Maść przeciwzapalna i masaż z młodych piersi. Nic innego nie pomoże!

1,250

Odp: Ręcę opadają.

Jedź do grene kup sobie maść końską ta pomaga inne to wywalanie kasy w błoto...

1,251

Odp: Ręcę opadają.

a u mnie kumpel po sąsiedzku z którym jeździmy motorami, wczoraj złamał nogę - otwarte złamanie piszczeli. Sezon na jazdę otwarty to wybrali się do lasu oczyścić wąwóz aby był przejezdny i tak się załatwił. Motorami robimy podjazdy tak pionowe że nie można ustać na nogach, skoki po kilkanaście metrów, zapieprzamy wąskimi ścieżkami między drzewami a nogę złamał chodząc. :nooo:

gg 5118068

1,252

Odp: Ręcę opadają.

a mi się dzis ząb złamał trójka...

Rolnik z powołania:-)

1,253

Odp: Ręcę opadają.

a mi dwójka

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,254

Odp: Ręcę opadają.

A Wy macie ponumerowane zeby w drapakach?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,255

Odp: Ręcę opadają.

pawelg ja mówię o zebach w buzi

Rolnik z powołania:-)

1,256 Ostatnio edytowany przez pawelg (2015-03-20 20:21:50)

Odp: Ręcę opadają.

A ha ,hahahahahahahahahaha. To był żarcik.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,257

Odp: Ręcę opadają.

Ja dziś w drapaku złamałem i wczoraj 2 w agregacie, to dopiero mnie bolało wink

1,258

Odp: Ręcę opadają.

Coś czuje że przeleże do poniedziałku

mdw

1,259

Odp: Ręcę opadają.

Ketonal ale bez recepty nie dostaniesz

1,260

Odp: Ręcę opadają.

Przedwczoraj krowa jakimś cudem przewalila się przez stanowisko.. wczoraj pojechała z rana na kiełbasy.. wieczorem przyjechał znajomy po cielaki i drugi znajomy i stoimy gadamy a tu cielaka za garażem 3 tygodniowy wyleciał i esa w pole. Się na biegali i nic może dziś si znajdzie. A idzie jak przecinak... Ja kim cudem wyszła z klatki to ja nie wiem jak tam deska powyżej pasa idzie to musiała wysoko skoczyć.. Samochody się psują w audi sprężyna pękła z przodu a u ojca Nissan padaczki dostał z silnikiem i nikt nie chce jego robić ...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)