1,301

Odp: Ręcę opadają.

stachu  cena pola od 40-110zaha cena wyjściowa ... przetargi komornicze 25tys wyjściowa ...  przetargi z ANR na dzierżawę jednoroczną  zaczynają się od 1t za ha Tak niby wychodzi z tych  śmiesznych kwintali czy decyton bo oni już się sami gubią  w czym biorą
a z reguły  ludzie te dzierżawy dobijają do 4-7t za ha   za 2 t za ha bym jeszcze brał  reszta to tylko  robisz bo robisz
klasa przeważnie 3

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,302 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-04-06 17:00:08)

Odp: Ręcę opadają.

Ja myślę, że nawet przy 4tonach to się dokłada zamiast zarobić. Oczywiście nie licząc dopłat. Pajej prawdopodobnie będę jechał w podkarpacie załatwić dwie sprawy top mógłbym w końcu Cie odwiedzić, jakbyś chciał.

1,303

Odp: Ręcę opadają.

Wula no to sporo! Myślałem, że tylko u nas drogo!

1,304

Odp: Ręcę opadają.

Pajej - ja też to samo usłyszałem od swoich rodziców 15 lat temu jak chciałem kupować ziemie po 2500 zł/ha. Posłuchałem ich.... i żałuję, bo dziś uprawiałbym conajmniej 100 ha... Nie patrz na nich, oni się poboczą ale w końcu i tak przyznają Ci rację i będą pomagać....

1,305

Odp: Ręcę opadają.

Piękne czasy kiedy za 2.5tys kupiło się hektar ziemi.I to się wydawało że drogo, żeby człowiek wtedy wiedział...

1,306

Odp: Ręcę opadają.

U nas 15 lat temu poniżej 3 tyś nie można było już kupić. W 2000 r kupiłem 4,12 ha po 4 tyś i 4,10 ha po 3 tyś, w 2001 2,82 ha za 12 tyś zł i nie narzekałem że drogo, bo konkurentów było sporo a podaż ziemi mała.

1,307

Odp: Ręcę opadają.

ale w obecnych czasach nie powiecie chyba ze np 50tys za ha to mało ??  czy jednak dla was mało ? bo wg mnie  to kosmiczna cena ... a patrząc  i mnożąc to x2 albox10 to kolosalna   wiec wg mnie granica cen ziemi na ten kraj już została przekroczona ... jedynie czasami te dzierżawy się uda ale za jaką cenę ......

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,308

Odp: Ręcę opadają.

W tej chwili załatwiam kupno pola i wstępnie na 15tys za hektar się dogadałem, na jesieni jeszcze mam mieć do kupna, a chcę kupić bo poszerzę działkę. Takie ceny do 20tys, to rozumiem, no może 25 jakbym miał naprawdę blisko domu lub obok działki, jednak więcej to nie ma żadnego sensu, biorąc pod uwagę jaka jest rzeczywista opłacalność.
Zaraz wywołam lawinę oburzenia, bo wiem po ile wołają w innych rejonach, choć i w lubelskim są okolice że 50tys to jest wywoławcza. Dla mnie to chore, i też uważam że ceny ogólnie są mocno przesadzone.

1,309

Odp: Ręcę opadają.

u mnie ostatnia cena z przetargu ANR wylicytowana przez rolnika to114tys/ha a było ich 7

1,310

Odp: Ręcę opadają.

Chłopaki u nas 40-70 to normalna cena tylko kto to kupuje tylko Ci co mają dużo to jest cena zaporowa.

1,311

Odp: Ręcę opadają.

Siew idzie dobrze i patrze ze skończę w Sobotę wszystko. Wczoraj wieczorem słyszę telefon dzwoni domowy i słyszę ze coś się stało. Przychodzi siostra i mówi że wujo się powiesił... Bronowal do wieczora, wrocil i gdzieś poszedł... i nie wrócił... Eh a jeszcze trzy dni temu go widziałem. No i jutro na pogrzeb..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,312

Odp: Ręcę opadają.

Znam ten temat, ostatnio u nas to stało się jakąś normą. Coś siedzi i dusi człowieka mimo, że nie daje po sobie poznać, lub nie chce nawet rozmawiać i udaje że wszystko w porządku.

1,313

Odp: Ręcę opadają.

U mnie w zeszym roku około 6 panów bez powodów i 2 z powodu miłości i pieniędzy

1,314

Odp: Ręcę opadają.

zauważyliście, że dużo więcej mężczyzn niż kobiet odbiera sobie życie przez powieszenie?

1,315

Odp: Ręcę opadają.

Ja to zauważyłem i to słychać wszędzie lecz czy tylko wieszanie jest lekiem na wszystko?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,316

Odp: Ręcę opadają.

Dziś się dowiedziałem, że powiesił się nie daleko, gość w moim wieku, rak kości. Może i ja w takiej sytuacji, zrobił bym to samo.

1,317

Odp: Ręcę opadają.

Androl nie wiem co zrobił bym jakbym był w takiej sytuacji, ale jako że obaj jesteśmy zdrowi a ja jako Twój kolega muszę Ciebie opieprzyć, żeby wybić Ci nawet takie głupie myślenie. Jak i tak każdego to samo czeka, to w razie wypadku takiego, trzeba przyjąć na klatę to co niesie przeznaczenie. Jak będę w potrzebie to zgłoszę się, bo muszę się przyznać że śmierci to boję się cholernie...

1,318

Odp: Ręcę opadają.

Chcecie to się wieszajcie. Życie ma się jedno, a mimo że jest jak jest nie zamierzam z niego rezygnować. Czasem może ciężko, ale niestety drugiej szansy nikt nam nie da, a bajki o reinkarnacji niech SE siwe głowy w d..... Wsadza. Kredyt, komornik, brak pracy, choroba, zawód miłosny? To nie powody by sznurek szukać. Sory za szczerość, ale trzeba być miękkim waflem by w tym rozwiązania szukać. Może warto nieraz zamiast kropki przecinek postawić?!?

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,319

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz faktem jest że w starszym wieku życie zaczyna smakować bardziej, gdy zdrowia już braknie, patrzę po swoim tacie. Faktem też jednak jest że życie odbierają sobie ludzie w sile wieku, często z powodu błachich wyimaginowanych problemów, i to jest epidemia naszych czasów.

1,320

Odp: Ręcę opadają.

mam tam takie podejście do życia że nie przejmuje się sprawami na które nie mam wpływu i nigdy za długo nie rozmyślam o jednej sprawie.