1,321

Odp: Ręcę opadają.

Pewnie znacie ten filmik, tu on pasuje https://www.youtube.com/watch?v=i2X3gWwkjQ8

1,322

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Ja myślę, że nawet przy 4tonach to się dokłada zamiast zarobić. Oczywiście nie licząc dopłat. Pajej prawdopodobnie będę jechał w podkarpacie załatwić dwie sprawy top mógłbym w końcu Cie odwiedzić, jakbyś chciał.

zaproszenie cały czas aktualne

Rolnik z powołania:-)

1,323

Odp: Ręcę opadają.

Tak wiatr ze aż mi śruby ze sprzęgła pompy wytryskowej odkręciło i forsz zdechł ale to to hu....j odkręcił się zawór w sprężarce efekt taki ze dziura w tłoku i nie dmucha ale na szczęście na złomie stał zt 300 i kupiłem sprężarkę za 20 zł i hula aż miło urwała mi sie śruba od sprzęgła i złapałem gumę w tylnym kole przygniotłem sobie palca i to wszystko w poniedziałek 13 ale boli pazur zejdzie

1,324

Odp: Ręcę opadają.

jak paluch? działa juz? a przeprasza który to palec?  palec grzebalec?? tongue

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,325

Odp: Ręcę opadają.

Działa ale sie czarny robi i troszkę boli palec wskazujący

1,326

Odp: Ręcę opadają.

i znów chory ... masakra ... w sobotę wieczorem miałem 37.5  wziełem  tablety poszedłem spać i wczoraj było wszystko ok  żadnej gorączki zmęczenia itp  czułem się znakomicie  a że chłopaki organizowali wyprawę to pojechałem z nimi  wieczorkiem  miałałem już 39  wrrrr  dzis z rana 38.5   zero innych objawów choroby  żadnego kataru bólu czy coś podobnego ...

normalnie masakra a w robocie przeszcześliwi jak usłyszeli słowo chorobowe .... co za kraj ....

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,327

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas niech będą szczęśliwi że w polu im dziś nie grzebiesz. Wróciłem przed chwilą, byłym z ojcem po narybek za Strzegowem ( z moich stron koledzy wiedzą gdzie to) znowu po drodze co chwila burza piaskowa. Jakiś wirus Cię dopadł, gorączka to znaczy że organizm się broni, 2-3 dni i będziesz w formie.

1,328

Odp: Ręcę opadają.

ja też chory nie mogę dżwigać bo cosik w plecach strzykło i nie podnosiłem nic aż tak ciężkiego tylko 60kg,na siłowni martwy ciąg robie na 110kg po 6 razy i trzy powtórzenia i 2 po 50kg po niżej kolan i nic się nie dzieje a tu 60kg mnie załatwiło ,nic nie rozumiem.

1,329

Odp: Ręcę opadają.

Okłady z młodych piersi !!!

1,330

Odp: Ręcę opadają.

Pierd.... alergia.. Żyć nie daje na wiosnę sad

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,331

Odp: Ręcę opadają.

Też jestem alergikiem. Moja alergia ujawniła się w wieku 37 lat, roztocze kurzu domowego.
Przeszedłem sześcioletnie odczulanie, a teraz biorę wziew rano i wieczorem i na noc tabletkę przeciwalergiczną, póki co jest dobrze.
Uczuleni na różne pyłki odczulani są sezonowo tzn. w okresie zimowym, żeby przed pyleniami być już odczulonym.
Jeżeli się nie odczulasz a mocno Ci dokucza ta alergia, to ja Cię namawiam na to odczulanie.

1,332

Odp: Ręcę opadają.

a mnie się ujawniła na robotę  a jak słysze ze trzeba to i tamto to aż dreszcze mnie przechodzą i niemoc absolutna
jedyne odczulanie to kuracja bankowa  he he

1,333

Odp: Ręcę opadają.

A u nas dzisiaj sąsiad wyjechał z opryskiwaczem, przez miedzę i rzepak pryskał. Poszedł ojciec opierd00ił go. Jak się później przyznał dursbanem .,.... na dodatek rzepak prawie kwitnie.

1,334

Odp: Ręcę opadają.

u nas kwitnie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

1,335

Odp: Ręcę opadają.

Przyszedł sms z mleczarni i *** - 16 gr... a już nie długo następna obniżka cen i pewnie drugie tyle wiec zostanie 1 zł z paroma groszami... A przedwczoraj sms żeby nie zwiększać produkcji mleka bo jest trudna sytuacja na rynku teraz z mlekiem i ze muszą wszystko ustalić co i jak i takie tam... To na co zniesli te kwoty jak teraz nic nie można..? Chcą skurwy.... wykończyć Polskę i tyle... Jeszcze rok dwa pomęczą mleczarzy a potem w du.. Pocałują.. Eh Jak żyć i świętym być.... wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,336

Odp: Ręcę opadają.

To co zrobili z przemysłem ,hodowlą trzody to teraz i z mlekiem będzie podobnie .  Mleczarze dostali zbyt wysokie ceny przez pewien okres aby poczynić wielkie inwestycje i pozaciągali kredyty ,a teraz zacisną zęby i będą doić krowy za mniej niż 1zł aby te kredyty spłacać .

1,337

Odp: Ręcę opadają.

Nie problem jechać z górki ale pod górkę pamiętam mleczarzy jak wchodziły kwoty mleczne jakie było pier......e że komunistyczny ustrój produkcji wprowadzają tymi kwotami a teraz większość jest aby kwoty zachować,jak wszystkim dogodzić trzeba się k...o urodzić.

1,338

Odp: Ręcę opadają.

Co ja mam mówić jak chyba już od grudnia dostaje 95 gr za litr a w tym samym czasie kochany pan Sawicki z uśmiechem czy może oburzeniem na strajkujących rolników mówił że ceny mleka w kraju się ustatkowały i wynoszą 1.30 bo nasz rynek nie ucierpiał na blokadzie mleka na rosje ...

1,339

Odp: Ręcę opadają.

Taaak chyba te 1.30 to Ci co mają po 100 krów albo bardzo dobra mleczarnia ze tyle płaci. było dobrze a u każdego się na robiło somatykow ze mleko poza klasa i kasa w dół...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,340

Odp: Ręcę opadają.

Ja krów nie mam ale wujek ma 50 dojnych i odstawia mleko do Sierpca i dostaje 1.65zł/Litr plus premie. Wszyscy co odstawiają w inne miejsca podobno Kwas jak u was!