541

Odp: Prasy rolujące

Helmut napisał/a:

Pany....
Wie ktoś jak nazywa się taki szprej w claas 46.. jest to kawałek kątownika, znajduje się z przodu prasy, równolegle go walca, ma na sobie przynitowany pas szerokości powiedzmy 5cm z jakiegoś tworzywa. Pasek tego tworzywa dolega do walca, i ślizga się po nim. Są tego 2 sztuki w prasie, jedna na drugim walcu chyba, jadąc do góry, a druga na trzecim?? czwartym???... jak to się zwie, gdzie to dostać?

tu może dzwoń http://agrotech.claas-partner.pl

mdw

542

Odp: Prasy rolujące

Chciałbym kupić prasę taką za ok.8 tys. miałaby pracować z 360(ew.323). w przedziale cenowym interesujące są pasowe John deere 410. new holland 841, no i riviere 121. co będzie lepszym zakupem?dodam że większy budżet nie wchodzi w grę bo liczę na modernizację i zakup w przyszłości nowej.

543

Odp: Prasy rolujące

Znajoma ma na handel riviere ok 10tyś chce

544

Odp: Prasy rolujące

10 trochę przekroczyłbym budżet. ale napisz model i czy pracowała u niej czy tylko handel maszynami.

545

Odp: Prasy rolujące

Z nh 841 będziesz miał problem żeby ją 360 uciągło,miałem i nie polecam.

Transport lawetom do 10 ton 696364854 24 h

546

Odp: Prasy rolujące

http://olx.pl/oferta/belownica-riwiera- … 01756671c8  To jest jej nic więcej nie wiem poza tym, że chodziła prywatnie u nich!

547

Odp: Prasy rolujące

Mam MF 828 i c355 daje rade, problemów większych też nie ma z nią. Riviere to to samo praktycznie
https://www.youtube.com/watch?v=eo3wYO- … freload=10

548

Odp: Prasy rolujące

Scorpion fajny zestaw i muszę powiedzieć że ładnie Ci zbiera bo obejrzałem już kilka filmów i najczęściej trochę zostawiają materiału, pooglądam oferty ale za rc 125 lub mf 828 wołaja ponad 10.
Stachu dzięki za namiary ale takich pieniędzy nie przewiduje
Borys 23455 dziękuje za Twoją opinie. W internecie też opinii nie ma dobrych i to zapotrzebowanie na moc też nie bardzo.
podsumowując to john deere nie aktualny(nie zrobi sianokiszonki), nh 841 też, więc skupiam się na czymś z logo RC/MF .jak ktoś sprzedaje lub znajomy to namiary chętnie widziane.

549

Odp: Prasy rolujące

Mam nh 840 czyli uboższy model 841 i c360 może w słomie dało by radę, ale raczej trochę mało no i łańcuchy to spory koszt. Teraz pewnie rozejrzał bym się za czymś innym, ale ja kupiłem swoją można powiedzieć za dobrą flaszkę.

550

Odp: Prasy rolujące

Ja robię też kiszonkę i c355 idealnie, czasami po nierównym ma ciężko ale ogólnie dobry bo zwrotny i dużo nie spali, żeby kabinka była nowsza to by było cacy smile teraz już tylko wycinak, siew kuku i prasa

551

Odp: Prasy rolujące

Mam taki problem - jak prasuję siano to czasem to podbierak wciąga siano do środka ale bela nie zaczyna się obracać i prasa się zapycha. Czy ktoś się z tym spotkał ? Jak sobie z tym radzić ?

552

Odp: Prasy rolujące

Panowie,mam pytanie czy może na forum jest ktoś kto ma prase krone kr 125?taką np. http://olx.pl/oferta/prasa-belujaca-kro … 1cb82b65d1 jeśli tak to piszcie co o nich sądzicie.

553

Odp: Prasy rolujące

Prasa bardzo dobra, miałem tylko kr 160 a kolega właśnie taka kupił 125 zielona za 16tys tylko bez siatki. Mial taka sama czerwona i ładnie pasowała chodziła przy Reno 6814.. A bele robi większe bo boki komory się rozchodzą trochę na bok i wychodzi 130x120.. Przy zakupie sprawdź takie...nie wiem jak to powiedzieć hmm przedłużacz łańcucha bo jak ponosisz komorę to on się rozciąga a jak wyrobiony ten naciąg to rwie łańcuchy. To jest po bokach jak cos.. U nas też było ze rwalo ale zrobione było i miód malina jumz ogniem sądził przy kiszonce tą kr 160 big_smile Sprawdź na gorze bieżnie czy nie rozjechana... I to takie podstawowe rzeczy. Bardzo lekko idzie i jak siatka jest to warto wink  I jak coś to jeszcze jest potrzebny wałek przegubowy ze sprzęgłem dla bezpieczeństwa smile Jak coś pisz jak będzie potrzeba a  Ja kiedy zadzwonię popytać Ciebie o sieczkarnia Forsza smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

554

Odp: Prasy rolujące

Ja mam taką jeszcze z czerwonych, polecam super trwałe prasy !

555

Odp: Prasy rolujące

Czyli to prawda że lekko chodzą?

556

Odp: Prasy rolujące

Bardzo lekko !

557

Odp: Prasy rolujące

A która lepsza,czerwona czy zielona?zielona nowsza to wiem ale czy nowsza to lepsza?

558

Odp: Prasy rolujące

No właśnie ? ogólnie trwałość maszyn spada.

559

Odp: Prasy rolujące

Czytałem gdzieś że w czerwonych przy opróżnianiu komory łańcuch w komorze się zatrzymuje i   zdarza się że balot nie chce wypaść.

560 Ostatnio edytowany przez andre902 (2015-05-09 10:44:56)

Odp: Prasy rolujące

kolego ja mam Krone KR125 czerwoną z 86 roku i polecam, u mnie zrobiła 5000 balotów przez 4 sezony. Jak będziesz kupował to poparz jaki ma łańcuch zwijający, bo są 2 rodzaje i jeden kosztuje ok 2000 a drugi taki jak mam to 5000. Jak będziesz oglądał to sprawdź jak chodzi podbieracz, jaki stan łożysk na wale napędowym łańcucha zwijającego i na samym łańcuchu, jaki jest stan łańcuchów napędowych. Jak coś to pisz, pomożemy smile

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile