41

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

Witam wszystkich mam mały dylemat postanowiłek kupić ciągnik tylko nieweiem jaki mam już pare fortschrittów i zastanawiam sie nad kupnem nowego mtzeta -białorusa ewentualnie nad używanym deutz lub renault możecie coś powiedziec o tych ciągnikach miałem już używane mtz i nienażekałem na nie naprawde dobre ciagniki tylko te przecieki z hydrauliki potrzebuje traktor o mocy od 80km do max120kmjak jest z częsciami szczególnie do tych zachodnich bo do ruska jest ogrom cześci  i najważniejsze tanie i jak sie sprawuja w polu

42

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

Grzesiu, niewiele Ci pomogę w tym temacie, bo niewiele na ten temat wiem. Mimo to powodzenia w szukaniu !

43

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

tylko zastanawiam sie czy lepiej kupic uzywanego czy jednak lepiej nówke ruska.mam dwóch znajomych którzy maja deutza 160km i renault ok140km i mówia ze sa jak narazie ok. tylko ze jak cos siadzie w nich to niestety cześci na pewno do nich kosztuja wiadomo konfort lepszy jak w rusku ale ......

44

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

co do renault to do tego  140 konnego pompa  hydrauliczna kosztuje 5,5 tysiaca wiem bo kumpel robił

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

45 Ostatnio edytowany przez grzesiu.vip (2008-09-08 21:03:08)

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

a jak jemu sie ta renault sprawuje wojtek

46

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

jak narazie nienarzeka widze ze jezdzi niesapie tenciagnik dymku sie niezobaczy   tylko spoczatku musiał pompe wymienic  a obrabia nim 160ha rocznie podorywki orki i uprawy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

47

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

moim zdaniem wystarczy ursus c 385a

48

Odp: jaki ciagnik do prasy belujacej i plugu ?

Poszukaj deutza z seri DX tylko w dobrym stanie i będziesz zadowolony:)