3,781

Odp: GG FORUMOWE

to nie wiem bo mi jakoś coś nie działa

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,782

Odp: GG FORUMOWE

nie wyskakują ci przypadkiem po bokach jakieś dodatkowe oferty na paskach? Jeśli tak to masz wirusa i trzeba go usunąć.

3,783

Odp: GG FORUMOWE

A jak się go pozbyć bo momentami to pół ekranu mi zasłaniają ... avast nic nie wykrywa a reinstal systemu mi się nie uśmiecha na chwilę obecną.

I jak sądzicie, muszę przedłużyć płytę gnojową, lepiej wylewać murki betonowe i dno czy skorzystać z takich profili ??
http://olx.pl/oferta/plyty-betonowe-elk … 8f17fbe61f

3,784

Odp: GG FORUMOWE

Daleko masz po to? Chyba szybciej zrobić od nowa ..... weź to wydłub z ziemi.....  przewieź

3,785

Odp: GG FORUMOWE

to ścierwo instaluje się przy okazji ściągania jakichś programów i plików i jest problem z usunięciem, bo dobrze bywa ukryte.

3,786

Odp: GG FORUMOWE

Program nazywal się cbyba Adware. Instalujesz i usówasz wsio co znalazł....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,787 Ostatnio edytowany przez Scorpion (2015-05-01 15:47:36)

Odp: GG FORUMOWE

No jest na tym tylko dopisek Internet Program i nie mogę wytępić dziadostwa... najgorzej na olx tego wyskakuje ..
http://olx.pl/oferta/elki-betonowe-CID6 … 17750fb7f9 po te mam 50km, trzeba by tira nająć i śmigać bo minimum 6 metrów x2 murki czyli 20 sztuk bym musiał wziąć. Wydłubać nie taki problem ale gorzej wozić, przyczepką pojedyńczo :walka: lol
PS. bamreras na pierwszy rzut oka widać że my się dogadujemy smile

3,788

Odp: GG FORUMOWE

Lepiej wynajmij formy szalunkowe metalowe.

3,789 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-05-01 17:24:50)

Odp: GG FORUMOWE

Pustaki fundametnowe na mur  normalna wylewka na "posadzkę"
http://taniemurowanie.pl/pl/bruk-bet-pu … nkowe.html
Trzeba policzyć....
Albo można zrobić na to formę, jest prosta, kiedyś po wsi taka krążyła. Robiłem z ojcem podobne pustaki tylko trzeba jeszcze stół wibracyjny...

3,790

Odp: GG FORUMOWE

Jest jutro jakieś święto w końcu czy nie ma? Miałem jechać pryskać, ale deszcz mnie zgonił. A jedni mówią że święto drudzy że nie,.... ?

3,791

Odp: GG FORUMOWE

pryskaj to miastowi świętują.

Leszek   dla kolegów'

3,792

Odp: GG FORUMOWE

Jak jest pogoda to pryskaj nie patrz na święta

3,793 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2015-05-01 20:03:46)

Odp: GG FORUMOWE

Tia właśnie! . Dzisiaj padało to 323 dostał nową rurę wydechową mniej zasłania i ten dzwięk  :satan: :walka:  smile .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

3,794

Odp: GG FORUMOWE

ja dzisiaj cały dzień mtz robiłem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,795

Odp: GG FORUMOWE

sławek77 napisał/a:

Jak jest pogoda to pryskaj nie patrz na święta

To jest czy nie ma? tongue Prawda jest taka, że i tak nadają na opady, to się zobaczy. Może pojedziemy do znajomych, rozpalimy grilla,wypijemy piwko i ponarzekamy trochę na wszystko big_smile
Ogólnie najbardziej mnie wkurza, jak wszyscy walą z opryskiem w południe, a ja czekam na wieczór. Wszyscy opryskają a ja latam po nocach....

3,796

Odp: GG FORUMOWE

Jak widzę że z pogodą krucho to walę czy święto czy nie....
Nie Ciebie jednego wkurzają .....

3,797

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:
sławek77 napisał/a:

Jak jest pogoda to pryskaj nie patrz na święta

To jest czy nie ma? tongue Prawda jest taka, że i tak nadają na opady, to się zobaczy. Może pojedziemy do znajomych, rozpalimy grilla,wypijemy piwko i ponarzekamy trochę na wszystko big_smile
Ogólnie najbardziej mnie wkurza, jak wszyscy walą z opryskiem w południe, a ja czekam na wieczór. Wszyscy opryskają a ja latam po nocach....

podobno biskupi przeniesli 3go maja na sobote bo chca wiecej swietowac, to mnie wkurza, ale ja swietuje

Rolnik z powołania:-)

3,798

Odp: GG FORUMOWE

http://www.se.pl/wiadomosci/polska/2-ma … 20705.html

3,799

Odp: GG FORUMOWE

Dzień flagi w kraju istniejącym tylko teoretycznie.....

3,800

Odp: GG FORUMOWE

My wczoraj pryskalismy oziminy a dziś juz deszcz napadal i wgl mówią ze cały tydzień na być brzydko to się zrobiło i będzie spokój z głowy.. A święto to różnie wychodzi.. My np Obchodzimy dzień Strażaka w naszej małej jednostce tzn przemarsz na cmentarz uczcić pamięć umarłych strażaków a potem do kościoła na mszę i potem wracamy do jednostki na kiełbaski no i takie tam... big_smile Raczej 3 Maj się obchodzi a reszta to pracujące. zawsze 1 maja się sadzilo ziemniaki a 2 tez się robiło wiec rób jak pogoda dopisuje smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)