81

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Rudemenes a powiedz z jakimi maszynami współpracuje u Ciebie ta kubota? Nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad tym sprzętem a tu patrze i cena jest nawet nawet, za 9960 około 170 netto. Muszę u tego znajomego z sąsiedniej wioski konkretnie go oblukać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

82

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Rudemens - powiedz ile Cię kosztowała ta Kubota razem z ładowaczem - tak netto jak i brutto. Czym się różni od M9960 ? Jak Ci pracuje z ładowaczem - czy podniesiesz ciężar o wadze 1t ?
Czy te kuboty są wciąż w sprzedaży ? i czy uciągniesz wóz załadowany na 8-10 t ?

83

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Laszek napisał/a:

Rudemenes a powiedz z jakimi maszynami współpracuje u Ciebie ta kubota? Nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad tym sprzętem a tu patrze i cena jest nawet nawet, za 9960 około 170 netto. Muszę u tego znajomego z sąsiedniej wioski konkretnie go oblukać

tak podrozały? wujek rok temu brał 8560 za 145 netto, dzie masz ceny interesuje mnie z czystej ciekawości ile kosztuje 135 mgx

Rolnik z powołania:-)

84

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

ja wpisałem sobie na allegro tak na szybko żeby cenę poznać

E 516 na części
Telefon 695 076 269

85

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Znam świeże ceny. Na dziś ciągnik z oryginalnym ładowaczem i łychą plus paleciak to 197,000zł brutto po kilku minutach rozmowy z dealerem.Jak ruszy PROW to na pewno ceny tż się zmienią, a dźwignięcie tony na paleciaku be obciążników nie sprawiają jej problemu.

86

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Laszek napisał/a:

Rudemenes a powiedz z jakimi maszynami współpracuje u Ciebie ta kubota? Nigdy wcześniej nie zastanawiałem się nad tym sprzętem a tu patrze i cena jest nawet nawet, za 9960 około 170 netto. Muszę u tego znajomego z sąsiedniej wioski konkretnie go oblukać

Pług zagonowy KMJ z Akpila 4x50, Talerzówka ciągana 3,4 m, uprawowy 4,2 m, opryskiwacz 2500l, uprawowo-siewny 3m zawieszany, wały z włoką 4,5 m, rozsiewacz. Praktycznie jest to jedyny wół roboczy na ponad 40 ha, robię nim wszystko. Jumza odpalam tylko wtedy jak ciągam wodę z rowu do domu na opryski (bo nie chce mi się odczepiać opryskiwacza)


M9960 różni się od M9540 praktycznie szczegółami. Ma DPF, comman rail, ma chyba nadbieg do transportu, reszta to to samo co mój. Co do uciągu to najwięcej nim ciągnąłem ok 20 ton - miał co robić. Zwróćcie uwagę na homologację - tam jest tylko dopuszczone DMC przyczepy do 12 ton!!!!!!!!!!!!

87

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

znaczy się u mnie z ruską talerzówką 3,2, uprawowo-siewnym amazone 3m, uprawowym 4,8 i gruberem 2,2m powinien sobie śmiało radzić. Dzięki za informacje

E 516 na części
Telefon 695 076 269

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

W topagrarze jest test tej kuboty 9960 i wyszło na hamowni że lubi wypić.

89

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

I dziś Kubotę odwiedził serwis. Padł alternator ale najgorsze że w drodze sad
Uratowało ich to że wymenili od razu alternator na nowy.

90

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Już awaria ?  Zatarł się ,spalił czy coś innego ?

91

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Niestety już. Zatarty i podejrzewam że tak zjechał z lawety a te pare dni dał radę na akumulatorze dopóki się nie wyczerpał na zero ale ważne że już wyszstko działa jak należy.

92

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Co nowsze ciągniki to wieksze buble teraz robią niestety, w hollandzie miałem wiecej razy serwis na podwórko w 7 miesiecy niz w mfie przez 7 lat.

mdw

93

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

yoko co tam się działo w td5 ? mi nie dużo brakło a zamiast forterry miał bym t5

gg 5118068

94

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Yoko też jestem ciekaw bo wybór między Kubotą a New Hollandem był trudny.

95

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

jakieś pierdoły cały czas to czujnik to jakaś guma ale problem jest z hamulcami a raczej ich brak, wymienili wszystko oprócz tarcz ,bedą ciągnik zabierać do siebie,ale ogólnie to jestem zadowolony, załuje ze nie wziełem t5 dzisiaj, , wiadomo inna kasa, ale jako ciągnik pomocniczy to ok, no i te spalanie.

mdw

Odp: Ciągniki rolnicze KUBOTA

Rzeczywiście nh tak mało palą? W gazetach testy pokazują że prawie każdy model to w czołowce oszczędnych jest.