1,561

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Maryush to pięknie, ja jutro ładuję i uciekam z tym materiałem, bo i tak już w dupę jestem sporo. Ta cała gospodarka zaczyna mnie już mocno wkxrwiać, żałuję że nie sprzedałem prosto spod kombajnu.

1,562

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja mam klientów co biorą jęczmień po 700, qq po 650, pszenżyto po 600, pszenica 700. Jak ktoś nie chce to nie musi kupić

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,563

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jak ja wam zazdroszczę, że macie takie ceny zbóż (wysokie), a np. na złomach bogatą ofertę za bezcen. U mnie np. za złom użytkowy złomiarze życzą sobie 2 zł kg.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

1,564

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Laszek napisał/a:

ja mam klientów co biorą jęczmień po 700, qq po 650, pszenżyto po 600, pszenica 700. Jak ktoś nie chce to nie musi kupić

Rafał, ale to idzie chyba w detalu przy takich cenach?

1,565

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ja proso do siewu po 1,40zł za kg sprzedaje. Została jeszcze tylko tona. Reszta cenowy dramat poza łubinem.

1,566

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Podziel się Stanmisław doświadczeniami http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=3724

1,567

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Grzesiu detal detal ale na raz i po 10 ton też gościu bierze...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,568

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jęczmień -570 pszenżyto-500 owies-470 netto no i moje ulubione zioło czyli gryka 2000.

1,569

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Scoda ile realnie wyciągniesz z hektara gryki? Chodzi mi o plon, bo miałem ze 3lata,ale bardzo słabo sypało.

1,570

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Chciało by się więcej w tamtym roku 1,5 tony po przeczyszczeniu od kiedy sieję co druga rurka stabilniej plonuje lepiej się krzewi i ma grubszą łodygę.

1,571

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ja dzis posiałem nawozowym, sasiad stary praktyk mówił ze jak rozsiana rzutowo to lepiej plonuje niz w rzadkach, ale ja nie dlatego, poprostu było mi wygodniej

Rolnik z powołania:-)

1,572

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ma rację też kiedyś siałem i dobrze się sprawdzało ale teraz niezbędne są mi ścieżki więc pozostał siewnik.

1,573

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

bamreras napisał/a:

Jęczmień 500brutto? Ja owies paszowy po 550sprzedaje....

Cena super, ja swoje 9 ton już od grudnia na olx mam po 450 nikt po więcej jak worek nie przyjeżdża. Co do reszty to ja jestem zadowolony, pszenicę wywozilem X , XI , XII top ponad 700 brutto poszła. Jakby ktoś miał chęci na owies to zapraszam, ewentualnie z kimś się mogę na tiraposkładać.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,574

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

http://www.farmer.pl/produkcja-roslinna … 57403.html

1,575 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-05-14 07:57:24)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Super! nie mogę doczekać się żniw....

1,576

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Myślałem ostatnio czy nie sprzedać całości w żniwa, jakby cena była jak w zeszłym roku, ok 600zł/tona. Jak podają,. że będzie po 500 to może nawet tej ceny nie będzie, tylko jeszcze niższa. Już nas przygotowują, na spadki, chodź do końca nie wiadomo, kto ile zbierze. Ostatnio nawet na skupie rozmawiałem z chłopami, i mówiłem że cena może być mała, bo kto zadbał o zboże ten ma ładne. Przynajmniej u nas.

1,577

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Sopko mamy rok wyborczy wink

1,578

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Zrobiłem kontrakt na pszenicę po 640 netto , a w poniedziałek proponowali 650 , co się k.... dzieje?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,579

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

u kogo ten kontrakt?
Siedzę i się drapię szukać jakiegś kontraktu czy jak co roku nie robić nic.
Podzwonię popytam

1,580

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Polskie Młyny , dzwoniłem po innych i nawet tego nie proponowali , machnąłem na 80 ton i nie wiem czy dobrze czy żle.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."