1,401

Odp: Ręcę opadają.

Witam u mnie susza jak licho, a tu póżne sianie gryki,i jeszcze na dodatek silnik w 323 nawalił    sad
A tu macie link jaka jest sprawiedliwosc w tym kraju o której każdy z nas wie. http://www.tvn24.pl/kombajnista-zginal- … 815,s.html

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,402

Odp: Ręcę opadają.

O skur.....y , po co kosił w upał mógł poczekać na deszcz , szok.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,403

Odp: Ręcę opadają.

bandyci , to polska właśnie . zginął chłop bo gorąco było , brak słów,

Leszek   dla kolegów'

1,404

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj urwała mi się belka w 80 a miałem zapietą siewkę z nawozem , jak pier.......o o asfalt cały nawóz poszedł na rów , z tony odebrałem może 600 kg siewka się pogięła i nadaje sie na złom.Pozbierałem się z drogi i na olx , belki dwie 400 zł , siewka 1800 , 500 km przejechane i powrót do domu 1;00.Piję kawę i biorę się za sienie nawozu. Przygoda że szok.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,405

Odp: Ręcę opadają.

Paweł a jaki to rozsiewacz? Mi w zeszłym roku urwała się belka w 323 raz przy pługu, raz przy zestawie do siewu. Na szczęście w obu przypadkach maszyny były nisko podniesione, i na polu..

1,406 Ostatnio edytowany przez pawelg (2015-06-17 11:15:40)

Odp: Ręcę opadają.

Potłukł mi się Accord od Bendka a kupiłem polski rnz o taki  http://olx.pl/oferta/sprzedam-lub-zamie … 5c860ee63d  .Dokładnie ten kupiłem.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,407

Odp: Ręcę opadają.

Pawelg pociesz się tym że masz wilgoć i możesz siać nawozy.

1,408

Odp: Ręcę opadają.

Paweł a jak wygląda tam przekładnia z talerzami? Bo muszę już na przymus kupić jakiś do wapna a mam pod nosem ruską gnajarę i tylko talerze do wapna zrobić i siać.... A za gotowe rozsiewacze wapna wołają sporo...

1,409

Odp: Ręcę opadają.

rece opadaja ogladałem dzis sprawe dla reportera. ale polski rolnik jest głupi, normalnie żal...

Rolnik z powołania:-)

1,410

Odp: Ręcę opadają.

ręce opadają--- choć z drugiej strony żal i złość dupe ściska

1,411

Odp: Ręcę opadają.

ale trzeba zrozumieć ze gra rozchodzi sie o polskie rolnictwo i to ze jakas babka chce sobie trzymac prosiaczka to moze zaszkodzic całej polsce

Rolnik z powołania:-)

1,412

Odp: Ręcę opadają.

pier**l o szopenie-kolejna choroba ekonomiczna tak jak Aujeszka.

1,413

Odp: Ręcę opadają.

tak choroba ekonomiczna, ale trzeba cos robic zeby przekonac odbiorców ze walczymy z dziadostwem i moga kupic od nas mieso

Rolnik z powołania:-)

1,414 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-06-21 12:52:01)

Odp: Ręcę opadają.

ale o co chodzi?

A słyszeliście o bizonach z Kurozwęk? Byłem tam widziałem a teraz słyszę że stado do likwidacji bo zagraża żubrą mieszkającym 200km dalej...

1,415

Odp: Ręcę opadają.

Stado ma istnieć 5 lat a potem się wyjaśni i przepisy zmienią.

1,416

Odp: Ręcę opadają.

Przed chwilą jałówka wysokocielna z własnego chowu padła na zawał chyba.. Wychodziła na spacerki, dziś rykła, przewróciła się i zanim dobiegłem już sztywniała ... Kur*a człowiek dba, karmi przez 2lata i jedyne co zostaje to garb..

1,417

Odp: Ręcę opadają.

Trzeba bylo jeszcze leciec po noz to mieska by bylo wink Zarty zartami ale niestety tak jest, sasiad kupil 3 krowy z litwy bo tam masowo likwiduja stada po 100szt nawet.. Tęga krowa i dzwoni ze pomozcie cielic bo nie damy rady, byla ona zacielona jeszcze za granica u litwina. Przyjechalismy we 3 i u nich bylo 3 chlopa... skrecona macica i dawaj przewalać.. weterynarz mowi ze bedzie kroil ze to nic z tego no ale krowa wstala i on jeszcze sprawdzil i mowi ze uda sie jakos cielaka wyciagnac.. wyszlo tak ze cielak martwy 2/3 dni juz byl.. zaczynal juz wydalac sie do krowy a potem jak by zakazenie poszlo to po krowie.. Macica w polowie juz martwa bo jak skrecona byla to nie bylo krazenia krwi i przy cieleniu zaczela sie rwac... wynik z tego wszyskiego krowa do uspienia, po jednej buteleczce padla (a zazwyczaj po dwoch padaja dopiero) tak byla wymeczona.. I 3tys w plecy... U nas tez krowa 2mies po wycieleniu zasnela i nie wstala a normalnie wszystko bylo a z rana kaput, mowia ze krwotoku dostala wewnetrznego bo u znajomej tak samo bylo... Eh wszystko to loteria sad

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,418

Odp: Ręcę opadają.

Eh i u nas cielak martwy w krowie jest, nie dala rady sie wycielic ( chyba w nocy ) bo z rana do niej nie szedlem a dopiero obiaden i patrzymy ze we krwi jest i wgl wiec cos nie tak.. Dzis albo jutro bedzie cesarka...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,419

Odp: Ręcę opadają.

A u nas taka heca, kuzyn jest tam komendantem, mam nadzieję że namierzą skurwieli
http://ciechanowinaczej.pl/aktualnosci/ … przypadek/

1,420

Odp: Ręcę opadają.

myślałem że takie rzeczy to tylko komornik może