3,961

Odp: GG FORUMOWE

http://allegro.pl/manometr-250-bar-zega … 95331.html
a taki się nada do tego?

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,962

Odp: GG FORUMOWE

nada

3,963

Odp: GG FORUMOWE

aha to pomyślę nad jego zakupem dzięki za poradę plusy dla panów

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,964

Odp: GG FORUMOWE

no i zakupiłem ten zegar przyjdzie to jeszcze końcówki uzbroję do niego i pomiary forszaja nie ominą

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,965

Odp: GG FORUMOWE

Panowie jak to jest,czy po zakupie ciągnika używanego żeby go zarejestrować trzeba płacić podatek w skarbówce?

3,966

Odp: GG FORUMOWE

Tak

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,967

Odp: GG FORUMOWE

wydaje mi się ze tak bo to jest chyba podatek od wzbogacenia ale niech wypowie sie ktoś mądrzejszy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

3,968

Odp: GG FORUMOWE

marczi80 napisał/a:

Panowie jak to jest,czy po zakupie ciągnika używanego żeby go zarejestrować trzeba płacić podatek w skarbówce?

Przy wartości powyżej 1000 zł płacisz PCC 2% od wartości na umowie, ale to dotyczy każdej umowy, kredytu też.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,969

Odp: GG FORUMOWE

Czyli jak zaciągnę pożyczkę powyżej 1000zł, to powinienem pójść do US i zapłacić podatek od tego ?? W banku nikt nic nie wspomniał o tym.

3,970

Odp: GG FORUMOWE

marczi80 napisał/a:

Panowie jak to jest,czy po zakupie ciągnika używanego żeby go zarejestrować trzeba płacić podatek w skarbówce?

tak 2% 
  z tym że 4 lata temu była taka opcja jak kupiłeś od rolnika to brałeś jego nakaz płatniczy od podatku pisałeś oświadczenie że będziesz traktor używał do prac w gospodarstwie i nie płaciłeś podatku chyba że sprzedałeś go przed upływem 5 lat od zakupu wtedy płaciłeś zaległy

jak to jest teraz nie wiem

3,971

Odp: GG FORUMOWE

Rur3k kupowałem forsza 4lata temu i nic mi nie wiadomo żeby była taka opcja. Podatek płaci się od każdej umowy cywilnoprawnej, a umowaxkredytu taką nie jest. Nie wiem jak to się IMA pożyczek.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,972

Odp: GG FORUMOWE

Grzegorz89 napisał/a:

Czyli jak zaciągnę pożyczkę powyżej 1000zł, to powinienem pójść do US i zapłacić podatek od tego ?? W banku nikt nic nie wspomniał o tym.

Taki bank, ja jak brałem to od razu dostałem druk do US i na to jest 30 dni od dnia podpisania mowy, potem kara.
http://www.podatekpcc.pl/artykul,5118,u … w-pcc.html

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,973

Odp: GG FORUMOWE

pożyczka nie kredyt...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,974

Odp: GG FORUMOWE

Kredyt też, ja brałem obrotowy z BGŻ i płaciłem PCC-3

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,975

Odp: GG FORUMOWE

Rur3k napisał/a:
marczi80 napisał/a:

Panowie jak to jest,czy po zakupie ciągnika używanego żeby go zarejestrować trzeba płacić podatek w skarbówce?

tak 2% 
  z tym że 4 lata temu była taka opcja jak kupiłeś od rolnika to brałeś jego nakaz płatniczy od podatku pisałeś oświadczenie że będziesz traktor używał do prac w gospodarstwie i nie płaciłeś podatku chyba że sprzedałeś go przed upływem 5 lat od zakupu wtedy płaciłeś zaległy

jak to jest teraz nie wiem

tak to sie zgadza bo jak sprzedawałem case to gośc brał odemnie nakaz płatniczy podatku.
pcc nie zapłacisz jak kupujesz na fakture Vat

3,976

Odp: GG FORUMOWE

bamreras napisał/a:

Rur3k kupowałem forsza 4lata temu i nic mi nie wiadomo żeby była taka opcja. Podatek płaci się od każdej umowy cywilnoprawnej, a umowaxkredytu taką nie jest. Nie wiem jak to się IMA pożyczek.

Ja kupowałem 904 i mi sprzedający powiedział bo sam kupił sobie jelonka i mu w skarbówce powiedzieli. Mi powiedzieli dopiero jak się o taką możliwość  dopytałem a chyba z 5 razy mi powtarzali że jak nie będę miał traktora 5 lat to podatek i tak zapłacę. Prowizję mają od tego czy jak.

3,977

Odp: GG FORUMOWE

SIĘ POCHWALE NOWY  nabytek na gospodarstwie     NH_-T6-175      DOPROWADZIŁEM na kołach z Legnicy 165 km 4 godzinki i po kłopocie .

Leszek   dla kolegów'

3,978

Odp: GG FORUMOWE

no proszę....

3,979

Odp: GG FORUMOWE

Gratulacje,oklaski będą jak dasz foto.

3,980

Odp: GG FORUMOWE

MAREKPE napisał/a:

Kredyt też, ja brałem obrotowy z BGŻ i płaciłem PCC-3

Bgż ma obrotowe kredyty i pożyczki także.
Kredytów mam zaliczone na kwotę blisko 200tyś i czy brałem taki, czy owaki nigdy nik nic nie mówił o PCC. Najstarszy kredyt jaki pamiętam to 9 lat do tyłu i żadna skarbówka się nie upominała.
Swoją drogą p...le te wszystkie podatki. Dlaczego ja mam pamiętać co oni w pianym amoku uchwalili. PCC od hipoteki to pewnie liczone od kwoty wpisanej w księgę, to na za 200tyś do zapłaty 4tyś? Za to że z banku pożyczyłem kwotę? Popie...ne to  jakieś. Niech skasują też za to że pracodawca przelał mojej żonie wypłatę (2.. 3... 5...% od kwoty najlepiej brutto), za to że dzieciakowi dałem na lizaka, czy oranżadkę,  albo ząsiad obdarował mnie kratą piwa.
Jak tego grajdołu nikt nie roz...d...li to sam się wezmę za zrobienie ANFO, zaciągnę traktorem na wiejską beczkę 10m3 i to zdetonuje.  Podatek od podatku, podatkiem poganiany...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....