1,441

Odp: Ręcę opadają.

Sie domyslam.. U nas.zboza bedzie za malo i w tym tygodniu bede jezdzil szukal kupowac bo z obliczen wychodzi 60t z 30ha a potrzebne z 80t... a ceny juz ida w gore pomalu za bele sianokiszonki 100zl a cena slomy ktora bedzie po zniwach od 20zl sie zaczyna.. Juz znajomy dzwonil pytal sie czy bysmy slomy mu mieli bo swoje zboze skosil na pasze dla krow.. ehh a na litwie przy granicy jest ogloszona kleska..

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,442

Odp: Ręcę opadają.

Wróciłem w poniedziałek z artroskopii kolana - na szczęście łąkotki całe, ale kolano kompletnie wyczyszczone - po każdej kości jeździli i skrobali syfa, tak samo po błonie maziowej... - kolano suche, napier... ala że szok. a miało być tak dobrze po zabiegu.... 3 tyg. o dwóch kulach, potem jeszcze 3 na wspomaganiu aby nie obciążać nogi... akurat teraz...

1,443

Odp: Ręcę opadają.

Nie dość, że sucho jak skur... to jeszcze grad wielkości gołębich jaj przed 20 min dopier... Rzepaki omłócone, w zbożu kłosów i ziarek na ziemii sporo... K... co za rok...

1,444

Odp: Ręcę opadają.

A ja dzisiaj presowałem i padł mi  I stopień sprzęgła w 323. Takich zgrzytów to nawet z żoną nie miałem.
Żniwa tuż a ciągnik w rozsypce:(((

1,445

Odp: Ręcę opadają.

Pawel21990 napisał/a:

Nie dość, że sucho jak skur... to jeszcze grad wielkości gołębich jaj przed 20 min dopier... Rzepaki omłócone, w zbożu kłosów i ziarek na ziemii sporo... K... co za rok...

To ta chmura teraz do mnie idzie... i widać, że nic dobrego z sobą nie niesie.

1,446 Ostatnio edytowany przez androl (2015-07-18 21:59:34)

Odp: Ręcę opadają.

Pawel21990 napisał/a:

Nie dość, że sucho jak skur... to jeszcze grad wielkości gołębich jaj przed 20 min dopier... Rzepaki omłócone, w zbożu kłosów i ziarek na ziemii sporo... K... co za rok...

Mnie ta chmura chwyciła krawędzią, zdążyłem naciągnąć plandekę na przyczepę z jęczmieniem i lunęło, wyglądała przeraźliwie a ten grad to zaczął parę km. ode mnie: Mieszki Sokołówek,Sońsk, dalej: Olszewka, Nasierowo (Karola trochę sięgnął) no i dalej w Twoją stronę. Skur.....ły rok nie ma co.

1,447

Odp: Ręcę opadają.

U mnie teraz suszy nie ma,ale za to dała popalić wiosną... .i tak g...no bedzie :nooo:

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,448

Odp: Ręcę opadają.

Około godziny 15 to ten grad był w lidzbarku welskim i przeszedł kilka kilometrów na północ ode mnie , kuzyn jak dzwonił to mówił że na łące to biało było .

1,449

Odp: Ręcę opadają.

Jestm dzisiaj na weselu u szwaga
O godzinie 16 dwoni kolega ze siano mi sie pali 40 bel poszło z dymem
dymek un
Ja 200 km od domu
Nie wiem co dalej mam rozsawione w 4 stogach kolejne 320 bel jakaś cholera podpaliła

1,450

Odp: Ręcę opadają.

marian892 napisał/a:

Jestm dzisiaj na weselu u szwaga
O godzinie 16 dwoni kolega ze siano mi sie pali 40 bel poszło z dymem
dymek un
Ja 200 km od domu
Nie wiem co dalej mam rozsawione w 4 stogach kolejne 320 bel jakaś cholera podpaliła

No to nieźle Cię ktoś upilnował, pewnie ktoś z bardzo bliska. A najgorsze że na takich są za małe kary

1,451

Odp: Ręcę opadają.

A u nas zlodzieje upolowali okolice, jedna babke starsza sama w domu to zwiazali i zabrali tylko chyba rente... W tyg u znajomych poszedl rower (3,5tys) i klocki hamulcowe (800zl) a w ta sama noc w drugim miejscu tez brali ale gospodarz sie obudzil i jednego zlapal i mu dal łomot ale sie wyrwal i uciekl jednak..  Musi byc jakis miejscowy co zna i wie kto co ma bo by nie brali...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,452 Ostatnio edytowany przez androl (2015-07-19 10:54:30)

Odp: Ręcę opadają.

Znajomemu powycinali i ukradli całą instalację elektryczną łącznie z przewodami do akumulatorów w bizonie. To już nie pierwszy włam do wiaty, sposoby na zidentyfikowanie a nawet przyłapanie złodziei są, ale On coś strachliwy.

1,453

Odp: Ręcę opadają.

U nas to był rozbój w biały dzień. bo mam obok jezioro i jak mielismy kury chodzily sobie luzm gdzie chcialy,to turyści z pod jeziora,biegali z wędkami po lesie za kurami,zamiast na ryby iśc, a kura na robaczka sie złapie,i tak koczowali do pażdziernika pod namiotami sku....ny,bo rosól sobie zrobili. Gdy pozbyliśmy sie kur to we wrzesniu nikogo nie było...

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,454

Odp: Ręcę opadają.

tej nocy kosiłem groszek zielony, jeszcze ceny nie ma ale sa przymiarki i według tego do kazdego ha musze dołozyc ok 1300zł... rece opadaja

Rolnik z powołania:-)

1,455

Odp: Ręcę opadają.

a nie mówiłem smile

1,456

Odp: Ręcę opadają.

U mnie wczoraj po przewalało drzewa, pół godziny czułem się jak na morzu, wichura i ulewa, przyszła znikąd i tak samo szybko znikła.
A ja po raz kolejny złożyłem Forsza do kupy po próbie naprawy hamulców i dupa, szału nie robi...

1,457

Odp: Ręcę opadają.

ja też jestem po zrobieniu hamulców i też jeszcze szału nie ma

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,458

Odp: Ręcę opadają.

a mi urwał sie targaniec podsiewacza, tj.wyrobiła sie tulejka gumowa i rozwaliła sie obudowa łozyska, z ranca wycieczka do pankowa...

mdw

1,459

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

tej nocy kosiłem groszek zielony, jeszcze ceny nie ma ale sa przymiarki i według tego do kazdego ha musze dołozyc ok 1300zł... rece opadaja

Już dawno mówiłem, że dotacje są dla wszystkich tylko nie dla rolników. Dostaniesz niecałego tysiaka ekstra za groch, a dołożysz od siebie 300 i naród zadowolony bo rolnik ma DOTACJE. Byki były po cirka 8,70 PLN i ***, no to pier**l się te qrwy z UE z dotacjami w wysokości ok 560 PLN za 2 letniego buhaja. W związku z tym dwuletni buhaj potaniał cirka 2300 i w związku z tym rolnik jest na 1740 w dupę. Głosujcie gremialnie na PO to będziecie utrzymywać po 3 greków, bo co to jeden. Stać was.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,460

Odp: Ręcę opadają.

a ja myślałem że greki nie maja zamiaru spłać kredytów a tu proszę co się dzieje a jak usłyszałem że i my mamy ratować ich to bym z krzesełka spadł ze śmichu smile