1,461

Odp: Ręcę opadają.

No bo Grecja mając świadomość swoich walorów postanowiła być utrzymanką całej UE wink

1,462

Odp: Ręcę opadają.

mowiac wprost grecja to taka dziw...a

mdw

1,463

Odp: Ręcę opadają.

W grecji chyba panowie oligarchowie sie zlitowali. wink

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

1,464

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

No bo Grecja mając świadomość swoich walorów postanowiła być utrzymanką całej UE wink

Ja bym im chętnie pomógł, dał bym im dokładnie tyle kredytu ile chcą ale pod zastaw hipoteczny. Wycenić wysepki, kurorty, Akropol i bierzcie ile chcecie, a my będziemy mieli gdzie wypoczywać jak postanowicie nie spłacać.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,465

Odp: Ręcę opadają.

MARKU ,powiem tylko jedno,mój brat od kilku lat pracuje nie daleko antwerpi czy jakoś tak,konkretnie w Belgii, i powiem w prost ,cały PE śmieje się z grecji i z greków , dla czego ?... bo bez wojny oddadzą za kredyty cały kraj...

1,466

Odp: Ręcę opadają.

wicher napisał/a:

MARKU ,powiem tylko jedno,mój brat od kilku lat pracuje nie daleko antwerpi czy jakoś tak,konkretnie w Belgii, i powiem w prost ,cały PE śmieje się z grecji i z greków , dla czego ?... bo bez wojny oddadzą za kredyty cały kraj...

Dlaczego tak mówisz w innych krajach nienależących do unii było gorzej i jakoś ludzie żyją np. Argentyna .A tutaj kto im co zrobi moga mieszkać na ulicy mają ciepło a my jako kraje cywilizowane i cała ta unia i tak byśmy ich utrzymywali .Kolejna pralnia pieniędzy .Merkerowa i żabojad nieźle przeplatali uszami.Wszyscy kupą bo kupy nikt nie ruszy ,ale pożyjemy zobaczymy może jakaś kolejna rewolucja się szykuje.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

1,467

Odp: Ręcę opadają.

Ja dzisiaj przestałem cały dzień bo kombajn rano nie chciał zapalić przekopaliśmy całą instalację a okazało się że wyłoncznik główny prondu padł co bym się wżyciu nie spodziewał .ile nie potrzebnej roboty a ile nerwów jak wszyscy koszą a ty stoisz

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,468

Odp: Ręcę opadają.

Argentyna nie jest w unii...

1,469

Odp: Ręcę opadają.

marek tak napisał że nie jest w unii smile

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,470

Odp: Ręcę opadają.

A ja wcześniej założyłem nowy uszczelniacz do wysprzęglika do 323. Założyłem niebieski, bo taki nowy znalazłem. Zadowolony, że już nie cieknie pojechałem w pole kosić jęczmień. Radość nie trwała długo, bo jak się okazało niebieski uszczelniacz nie nadaje się do płynów hamulcowych. Dobrze,że nie kazałem wracać ciągnikiem żonce, bo narobiłby sobie bidy. Wysprzęglik nie cofał się do końca i sprzęgło się ślizgało. Rozkopałem pół ciągnika, a na końcu dopiero rozebrałem wysprzęglik. Uszczelniacz tak spuchł, że ciężko było nawet wybić tłoczek z niego. Wieczorem siadłem na Forum i kiedyś PiotrK o tym wspominał coby takich nie zakładać......

1,471

Odp: Ręcę opadają.

podobno w Polsce nie ma pracy i duże bezrobocie. Przy odstawianiu jęczmienia zgadałem się z właścicielem. Potrzebuje 3 osoby na porodówkę do macior. Trzeba być przy porodzie, obciąć zęby, ogon i zaszczepić, praca 8 godzin dziennie i daje 3 tyś na rękę - od dłuższego czasu nie może nikogo znaleźć.

gg 5118068

1,472

Odp: Ręcę opadają.

To po co tyle hoduje że nie może tego z rodziną ogarnąć ? ale pewnie by powiedział że opłacalność zaczyna się gdzieś od 100 loch :stu:

1,473

Odp: Ręcę opadają.

U kumpla dojarz krów zarabia tez koło 3 tyś. Oborowy niewiele mniej. Ale trzeba chcieć pracować a nie tylko narzekac że się nic nie opłaca...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,474

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

To po co tyle hoduje że nie może tego z rodziną ogarnąć ? ale pewnie by powiedział że opłacalność zaczyna się gdzieś od 100 loch :stu:

on obrabia kilka tyś. hektarów, świń ma w dziesiątki tysięcy, a i pracowników kilkudziesięciu.

gg 5118068

1,475

Odp: Ręcę opadają.

U nas to samo. Kolega stolarz szuka już fachowców na ukrainie.  Po ludzi do porzeczek śmigam sobie tylko 12km.  Siostra ma firmę doradczą  w Poznaniu i cały czas szuka ludzi do pracy "umysłowej"  jak przychodzą to "barany" nie mające pojęcia o świecie.  Standardowe pytanie na castingu to "kto jest premierem Polski" 50% odpowiedzi " yyyyyyyyyy   yyyy         y  "
Ale faktem jest też że w mojej okolicy nie ma pracy dla kobiet.  Brukarz, murarz, kierowca,
Szukam czegoś dla żony bo PO z PSL przed wyborami chcą zlikwidować 3 tyś miejsc pracy żeby zadowolic kilka milionów piratów drogowych.....

1,476

Odp: Ręcę opadają.

zorak napisał/a:
androl napisał/a:

To po co tyle hoduje że nie może tego z rodziną ogarnąć ? ale pewnie by powiedział że opłacalność zaczyna się gdzieś od 100 loch :stu:

on obrabia kilka tyś. hektarów, świń ma w dziesiątki tysięcy, a i pracowników kilkudziesięciu.

W takim razie to dyrektor gospodarstwa powinien mu szukać pracowników.
Krzysiek zacznij hodować świnki, żona będzie miała zajęcie, moja to wyprzytula nieraz prosiaczki aż jestem zazdrosny smile

1,477 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-07-26 20:35:17)

Odp: Ręcę opadają.

Laszek napisał/a:

U kumpla dojarz krów zarabia tez koło 3 tyś. Oborowy niewiele mniej. Ale trzeba chcieć pracować a nie tylko narzekac że się nic nie opłaca...

to ci opowiem jak mają dojarze u nas , 1300 euro za 5 godzin dziennie .do pracy mają 15 km i wraca do domu  .pełne ubezpieczenie i dodatek na dzieci . a za taką stawkę to niemca do roboty nie znajdziesz , i taka to różnica .  dojarze wszyscy w niemczech na robotach .

Leszek   dla kolegów'

1,478

Odp: Ręcę opadają.

brat doi krowy ma 7euro/godzine w Holandii. Za rok jak praca nie będzie przez firmę pośredniczącą może mieć 25euro/h. Pełne ubezpieczenie, tylko że "turnus 8 tygodni i 3 tygodnie wolne. Dla młodego żeby zarobić grosz super sprawa. Swoją drogą dlaczego oni tyle płacą jak niby mleko takie tanie?

1,479

Odp: Ręcę opadają.

No to mamy rodzinną tragedię! Wyłowieni topielcy w Mórce Wlkp. to kuzyn żony a utopili się przy moim polu.Wesoły i uczynny facet dobra dusza ale stało się .

1,480

Odp: Ręcę opadają.

MAREKPE napisał/a:
Pajej napisał/a:

tej nocy kosiłem groszek zielony, jeszcze ceny nie ma ale sa przymiarki i według tego do kazdego ha musze dołozyc ok 1300zł... rece opadaja

Już dawno mówiłem, że dotacje są dla wszystkich tylko nie dla rolników. Dostaniesz niecałego tysiaka ekstra za groch, a dołożysz od siebie 300 i naród zadowolony bo rolnik ma DOTACJE. Byki były po cirka 8,70 PLN i ***, no to pier**l się te qrwy z UE z dotacjami w wysokości ok 560 PLN za 2 letniego buhaja. W związku z tym dwuletni buhaj potaniał cirka 2300 i w związku z tym rolnik jest na 1740 w dupę. Głosujcie gremialnie na PO to będziecie utrzymywać po 3 greków, bo co to jeden. Stać was.

Na szczęscie tali troche wiecej i I termin wyszedł na koszty drugi troche lepiej bo zostało 400zł/ha i stanowisko pod pszenice jak marzenie

Rolnik z powołania:-)