141

Odp: układ chłodzenia

no na tulejach to mam kamien ale tez chlodnice chce nowa i ie zastanawiam sie nad oryginalem lub od bizona

142

Odp: układ chłodzenia

http://tablica.pl/oferta/kombajn-new-ho … 79b547211e     chcial bym zrobic taka oslone nowa na chlodnice  jak ma ten kombajn mam nadzieje ze to tez pomoze ze nie bedzie tyle syfu lapal\

143

Odp: układ chłodzenia

Witam panowie silnik ifa 4 cylindrowy bierze mi ustaloną ilość wody co to może być za przyczyna ok 7-8 litrów. Czy jest to może skutek przegrzania silnika?

144

Odp: układ chłodzenia

Sprawdzałeś czy nie ma nigdzie wycieków?tzn węże pompa lub z samej chłodnicy?

145

Odp: układ chłodzenia

A może uszczelka pod głowicą?Nie grzeje Ci się?

146

Odp: układ chłodzenia

No właśnie nic nie widać, trochę dziwne.

147

Odp: układ chłodzenia

Też właśnie tak myślę ale gdzie by ta woda poszła? Właśnie czasami się temp podnosi.

148

Odp: układ chłodzenia

A jak z odmy nic nie paruje? Może brok puszcza, ale na rozgrzanym oleju jest woda odparowywana, i olej się nie kremuje.

149

Odp: układ chłodzenia

Odkręć korek od spuszczania oleju i jak poleci Ci najpierw trochę wody z przewodu to na pewno uszczelka pod głowicą.

150

Odp: układ chłodzenia

Dzięki za rady

151

Odp: układ chłodzenia

wpływ sprawności pompy wody na temperaturę.
W ubiegłym sezonie zegar wskazywał mi temp na styku biały/czerwony i co zbiornik otrzepywałem plewy z osłony bo zaczynało zahaczać o czerwony. Kilka dni temu przy pierwszym uruchomieniu zatrzymała się pompa. Wymieniłem na nową i przy wczorajszym koszeniu przy upale powyżej 30 stopni wskazówka nawet nie zbliżała się do czerwonego pola. Ot taki myk.

gg 5118068

152

Odp: układ chłodzenia

nowa pompa,brak kamienia,no i fabryczne wymiary montażu pompy czynią cuda...

153

Odp: układ chłodzenia

witam, chciałbym poruszyć temat osłon chłodnicy do e 514 ma to ktoś założone??

154

Odp: układ chłodzenia

Ja mam, wg. mnie warto było ją kupić, ale żaluzji i tak raz po raz używam (chyba z przyzwyczajenia) żeby zanieczyszczenia spadły z nieosłoniętej części siatki.

155

Odp: układ chłodzenia

ja się zastanawiam nad zakupem, jednak szkoda jest wydać pieniądze na coś co może nie zdawać egzaminu, chciałbyś wrzucić jakąś foto?

156

Odp: układ chłodzenia

Tu masz jak to wygląda http://olx.pl/oferta/oslona-chlodnicy-f … a3e605ceff

157

Odp: układ chłodzenia

dzięki big_smile