21

Odp: smarowanie pasów

mechanik mi mówił ze raczej ten główny. Jutro poprawie naciąg głównego i kupie paste do smorowanie i posmaruje własnie tan drugi i wtedy musi być dobrze

22

Odp: smarowanie pasów

w 514 jest tak
http://i61.tinypic.com/2r6eiwj.jpg

23

Odp: smarowanie pasów

Zastanawiam się jaki pas jezdny kupić na przyszły sezon miałem pas Rubena wychodził 7 sezonów i przejechał kombajn na tym pasku 160 km jak go kupiłem.Zainwestować w Tagexa czy może coś innego?? Może ktoś sie wypowie co do pasków optibelta bo ja co to tej firmy zaufanie straciłem a do tanich nie nalezą mianowicie miałem pasek do napędu hedera w mojej 512 baruma był pęknięty i przehulał 3 sezony pod koniec się urwał kupiłem optibelta (made in germany) wytrzymal sezon myslalem ze jakis lipny sie trafił ,kupiłem drugi taki sam (made in romania) to samo tylko sezon, teraz mam tagexa zobaczymy.Ogólnie to ja z tych pasków baruma to zadowolony bylem gdzie nie był to ładnie chodził i się zużywał

24

Odp: smarowanie pasów

trzymaj się z daleka od czeskich.

25

Odp: smarowanie pasów

tomek1974 napisał/a:

trzymaj się z daleka od czeskich.

Stanowczo nie zgadzam się. Wszystko zależy co, gdzie i jak?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia