81

Odp: Woda w Oleju

Zapytałem bo nie masz w opisie. Tak jak mówiłem najszybciej i najtaniej będzie właśnie to sprawdzić. Jak ciągnik wieki jeździ na wodzie to korodują. Ja po dwóch latach od zalanie płynem miałem mimo to taki przypadek.

82

Odp: Woda w Oleju

Jaki jest olej czy się pieni?

83

Odp: Woda w Oleju

Olej wygląda normalnie, nie pieni sie

84

Odp: Woda w Oleju

A to nie jest normalne?
Zrobi się ciepło problemu nie będzie. To tylko kropla.

85

Odp: Woda w Oleju

Jak się nie pieni i nie jest siwy to nie ma problemu.

86

Odp: Woda w Oleju

Witam mam problem z ciągnikiem forschnit  zt 303 olej przedostaje  się do chłodnicy wymieniłem uszczelki i wymienik .Po zapaleniu ciagnika wyżuca wodę z chlodnicy.

87

Odp: Woda w Oleju

Albo pęknięta tuleja lub głowica albo coś schrzaniłeś przy uszczelkach....

88

Odp: Woda w Oleju

u mnie pękła tulej i tez miałem olej w chłodnicy

Nie ma to jak FORTSCHRITT

Odp: Woda w Oleju

Witam,mam problem z woda w oleju,od czasu kiedy silnik został przegrzany,ale tylko gdy silnik nie pracuje,podczas pracy nic sie nie dzieje,ale chyba dmucha lekko kompresją do wody.
Myśle ze to uszczelka pod glowicą,ale co może jeszcze być przyczyną? Pozdrawiam.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

90

Odp: Woda w Oleju

brok?

Odp: Woda w Oleju

a tam są jeszcze te korki w głowicy pod pokrywą? jak sie nie myle,dzieki że mi przypomnialeś.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

92

Odp: Woda w Oleju

jak miałeś przegrzany to mogła pęknąć tulej u mnie tak było

Nie ma to jak FORTSCHRITT

93

Odp: Woda w Oleju

A co jeśli przy odpaleniu wyrzuca kominem no i woda w oleju też jest .

94

Odp: Woda w Oleju

uszczelka lub tuleja

95

Odp: Woda w Oleju

Faktycznie uszczelka

96

Odp: Woda w Oleju

Tuleja terz była pęknięta tak na wysokości 1 centymetra od górnej krawędzi i biegło w poprzek na jakieś 15 cm ale już bryka Dobra rada przy wymianie uszczelki pod głowicą słuchajćie wskazówek Piotra K dokrecać rozgrzać i od nowa najlepiej ze 2-3 razy jest trochę roboty ale warto.