4,261

Odp: GG FORUMOWE

żyto?

Rolnik z powołania:-)

4,262

Odp: GG FORUMOWE

Nie szuka ktoś nieco zdekompletowanego hydralicznego zgarniacza obornika? Jest silnik z pompą i sterowaniem, siłownik hydrauliczny ze 2 metry wysuwu, i ze 30 metrów zgarniacza łopatkowego.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,263

Odp: GG FORUMOWE

Ile cenisz? Jaka szerokosc zgarniania? I co trzeba uzupelnic?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,264

Odp: GG FORUMOWE

I po dożynkach. Wygrałem 150kg kwalifikatu pszenicy. A żona podczas tańca rozwaliła sobie łękotke. I od  10 jeździliśmy po szpitalach. W środę się okaże jak będzie wyglądało leczenie.
Kaca brak....

4,265

Odp: GG FORUMOWE

łękotka to delikatny temat, niech uważa na siebie. Zdrówka życzę. A u Ciebie dopiero rzeczywiście dożynki?

4,266

Odp: GG FORUMOWE

gminne....

4,267

Odp: GG FORUMOWE

Krzysiek jeżeli mowa o zdrowiu to miałem Ci przypomnieć o szczepieniu przeciw grypie,  to właśnie jest ten czas. Osobiście zaszczepię się po niedzieli z braku czasu, byle nie złapać jakiejś infekcji bo szczepienie się odwlecze.

4,268 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2015-09-15 23:41:44)

Odp: GG FORUMOWE

Rety Androl Ty masz pamięć :wow:
Dziękuję za przypomnienie.   :beer:
Mnie coś drapie w gardle od tygodnia.
Najmłodszą też bierze właśnie pełnię przy niej dyżur. Ma jakieś problemy ze snem..... to bedzie długa noc... ehhh a planowałem wstać o 6 i jechać posiać trochę żyta bo na 11 do szpitala z żoną...

4,269

Odp: GG FORUMOWE

Ile takie szczepienie kosztuje? Żona w pracy jak jest na obsłudze petentów to co chwila coś łapie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,270

Odp: GG FORUMOWE

32 zł ja tyle płacę dziś idę

4,271

Odp: GG FORUMOWE

Ktoś może chce Kupić wkład filtra powietrza do Fortschritta ?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,272

Odp: GG FORUMOWE

za ile/

4,273

Odp: GG FORUMOWE

Przecież do forsza pasuje filtr od bizona który jest dużo tańszy

4,274

Odp: GG FORUMOWE

A za ile to nie wiem bo nowy przyszedl od PiotrK a ja zapomnialem ze ja mam filtr mokry to ten suchy mi nie pasuje wiec moge komus odsprzedac smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,275

Odp: GG FORUMOWE

No i kukurydza skoszona. Nie cale 5ha w 2,5h... pryzma 1m wezsza i 0,5m nizsza...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,276

Odp: GG FORUMOWE

No jestem pod wrażeniem 300 kucy Marka (mpopis) jesteś twarzą tygodnika rolniczego,
gratulację,

4,277

Odp: GG FORUMOWE

A co oni zawsze dają twoje rozczochrane zdjęcie wink a pro po ciągnika to na jakich obrotach silnika przeważnie pracujesz a jakie są maksymalne ?

4,278

Odp: GG FORUMOWE

silnik ma ustawione odcięcie na 1500obrotów, i więcej nie ma. Najprawdopodobniej kierowca miał za ciężkiego buta i mu odcieli, a ja też nie miałem powodu aby zwiększać obroty, bo mocy jest dość i z paliwem obchodzi się roztropnie

4,279

Odp: GG FORUMOWE

Czyli wtrysk sterowany kompem?

4,280

Odp: GG FORUMOWE

Kilka razy jeżdziłem TIRem ze zbożem i motorek w trasie na górkach 1100-1300