1,661

Odp: Ręcę opadają.

Wiesz Tomaszu że chętnie bym sprzedał któregoś lecz funduszy żadnych nie ma na innego.. Za 20 tyś nic dobrego się nie kupi wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,662

Odp: Ręcę opadają.

Mechanika Karol  zatrudnij smile . Może za bardzo je ciskasz ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,663

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj 4011 cały dzień chodziła w cyklopie a później ojciec jeździł ze ślepą żeby rozbić bryły za pługiem a dzisiaj zonk 40 nie chce odpalić, okazało się że 2 sekcję w pompie wtryskowej się zatarły i pompa szmelc ( olej w pompie był ) :uuuu:

1,664

Odp: Ręcę opadają.

a ja się wpierdzieliłem w bagno kupiłem samochód z automatyczną skrzynią biegów i niestety mam z nią problemy i już drugi tydzień jak walczę z tym samochodem i nie mam pojęcia co i jak

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,665

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:

a ja się wpierdzieliłem w bagno kupiłem samochód z automatyczną skrzynią biegów i niestety mam z nią problemy i już drugi tydzień jak walczę z tym samochodem i nie mam pojęcia co i jak

Ale chyba dużo za autko nie dałeś prawda?

1,666

Odp: Ręcę opadają.

audi a4 b5 1.8 i dałem za niego 2300zł
ogółem auto jest fajne blachy zdrowe troszkę kosmetyki ale najgorszy ten bul z ta skrzynią coś się dzieje jest w trybie awaryjnym na 3 biegu i jak zimna to nie ciągnie a potem jak się rozgrzeje to szarpnie kołami i ciągnie albo pójdzie płynnie albo stoi i się ślizga

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,667

Odp: Ręcę opadają.

Bez fachowca nie ogarniesz...

1,668

Odp: Ręcę opadają.

tata kiedyś robił te skrzynie i skrzynie już otwierałem ale gdzieś dalej tkwi problem

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,669

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:

audi a4 b5 1.8 i dałem za niego 2300zł
ogółem auto jest fajne blachy zdrowe troszkę kosmetyki ale najgorszy ten bul z ta skrzynią coś się dzieje jest w trybie awaryjnym na 3 biegu i jak zimna to nie ciągnie a potem jak się rozgrzeje to szarpnie kołami i ciągnie albo pójdzie płynnie albo stoi i się ślizga

Mam nadzieję że się na mnie nie obrazisz, ale przy autku z automatem za tę cenę takie rzeczy mogą zaistnieć. Ale nie martw się, może warto by było rozejrzeć się za skrzynią , ale jak będziesz brał takową to bierz na piśmie gwarancję rozruchową 30 dni. Ewentualnie sprzedaj całe autko, może znajdzie się klient

1,670

Odp: Ręcę opadają.

jak zrobisz automata to wielki szacun odemnie smile

1,671

Odp: Ręcę opadają.

heh roberto nie mam sie za co obrażać bo się mogłem sam tego spodziewa c i sie spodziewałem ale jak zrobię to i będę wiedział co jest na pewno napisze

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,672 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2015-09-25 21:37:31)

Odp: Ręcę opadają.

:smiley:Czasami jak tak się dzieje wystarczy wszystko rozebrać i sterylne wyczyścić bo się na gromadzi syfku tu i tam no i ważny filterek i olej tylko trzeba naprawdę to ładnie ułożyć bo duperel nie mało a do fachowca to większego sensu nie ma bo przekroczy wartość auta niejednokrotnie. Oby się udało.

1,673

Odp: Ręcę opadają.

Rozbierałeś?

1,674

Odp: Ręcę opadają.

Pierwsza rzecz to podłącz pod vaga zobacz czy jakieś są błędy. Później rozgrzej skrzynię zrzuć misę i zajrzyj czy jest stan oleju, powinna być rozrzgrzana do 30stopni. zobacz w jakim stanie jest filtr i jaka to skrzynia? Masz tiptronic?

1,675

Odp: Ręcę opadają.

Sebastian napisał/a:

Mechanika Karol  zatrudnij smile . Może za bardzo je ciskasz ?

Sebastian czy ja wiem  wink normalnie uzytkuje i w miare sie dba o wszystko lecz czas daje we znaki, nowe juz nie sa te moje zlomki wink

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,676

Odp: Ręcę opadają.

Rozbieralem wszystko po kolei na szmatke tak jak było i powiem że jak by ktoś tracił stołem to już tego nie posklada nawet z katalogiem bo wiekowych skrzyniach aby się nic nie cielo musi trafić na swoje miejsce.A jak kto myśli że w skrzyni jest parę trybkow to się zdziwi bo najważniejsze jest sterowanie.

1,677

Odp: Ręcę opadają.

Sebastian, Karol po prostu się nakręca na nówkę wink

1,678

Odp: Ręcę opadają.

Oj nie wiem sam czy nowe czy uzywanego co kupic teraz wszystko zalezy co sie ma w portfelu wink A i tak szybko nic sie nie zmieni i trzeba robic dalej czym jest smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,679

Odp: Ręcę opadają.

temat z tym automatem jest taki jak jest skrzynia zimna to nie ciągnie jak sie rozgrzeje to mi szarpnie i jakoś idzie pod kompem już byłem pokazało błąd 4 sekcji i to że jest w trybie awaryjnym na 3 biegu i że startuje z 3 biegu  tata to rozebrał żeby to wykluczyć sekcje są sprawne bo zaworki działają olej jest nowy filtr jest nowy wsteczny chodzi jak ta lala nie ma problemu na zimnym czy ciepłym skrzynie rozebrałem tarczki sprawdzałem czy nie popalone tarczki są jeszcze ok w jednej sekcji podłożyłem 4mm dystans bo trochę luzu było niby jest lepiej ale dalej nie ciągnie. wybrałem sterownik bo gdzieś wyczytałem że to może być to ale sterownik wygląda dobrze dzisiaj przekopie jeszcze kable może gdzieś mam wade albo nie łączy a jak nie to potem nie wiem co robić. zostanie mi jeszcze załatwić drugą skrzynie ze sterownikiem i probować a

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,680

Odp: Ręcę opadają.

a mi wczoraj rama pekła w wózku fortschritt do kiszonki, roboty na 3 dni.

mdw