Temat: Powstanie strona forszaja

witam
Aby nasze forum mogło odwiedzić więcej ludzi postanowiłem zbudować stronę poświęconą maszynom tej marki ,  jest to jedyny sposób gdyż wyszukiwarki nie chcą indeksować for jako strony i nie można ich tam dodawać.
Mam nadzieję , że mi pomożecie. Znam tylko HTML i dlatego stworzenie tej strony będzie pracochłonne , narazie zrobiłem jedynie szablon (zarys wyglądu strony) potrzebne będzie logo (może ktoś się zdecyduje zrobić to podam wymiary , może zrobimy kilka i w głosowaniu wybierzemy najlepsze. Poza tym chciałbym abyście pisali co ma być na stronie.
Ja myślałem np. o umieszczeniu fotek maszyn wraz z krótkim opisem , galeri naszych maszyn , jakieś nowości nie koniecznie związane z fortschrittem. Może wśród Was są ludzie obdarzeni talentem pisarskim (jak tatamarty opisik kombajnu jest kul) to zachęcam do współpracy. Osoby które zdecydują się mi pomagać uzyskają pełny dostęp do zarządzania stroną.
Oto adrest naszej strony http://www.fortschritt323.republika.pl
musiałem dodać 323 bo nazwa  fortschritt była zajęta

to chyba tyle jak coś mi się przypomni to napiszę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Powstanie strona forszaja

podaję wymiary do loga 650x120 pikseli

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3

Odp: Powstanie strona forszaja

Wiecie co ja to najchetniej chcialbym ujrzec na tym forum galerie na prawde fajnie by sie to prezentowalo;] I mozna byloby sie pochwalic sprzetami;]

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

4

Odp: Powstanie strona forszaja

dokładnie galeria naszych forszajów  znaczy sie najlepiej niech kazdy z forszajowców wrzuci fotke własnego ciągnika,kombajnu itp i krótki jego opis

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Powstanie strona forszaja

No np. jak jest na Agro-Foto tam maja i forum i galerie tylko galeria jest wieksza i wielotematryczna a Tutaj mzona byloby zalozyc galerie z limitem i tylko dla "Fortschritta" oraz jak na AF przewaza glownie galeria to u nas moznabyloby zrobic zeby glownie przewazalo forum;]

Prosilbym zalozyciela/zalozycieli o rozwazenie tego i zpraktykowanie;]

Pozdrawiam uzytkownik damianborek;]

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

6

Odp: Powstanie strona forszaja

Propozycja została rozpatrzona pozytywnie , powstała galeria . A na przyszłość na życzenia i zażalenia jest miejsce gdzie indziej O TUTAJ

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

7 Ostatnio edytowany przez maxi900 (2008-12-27 01:36:11)

Odp: Powstanie strona forszaja

Piotrze gdybyś potrzebował pomocy w ramach tworzenia stron a mianowicie skrypty dynamiczne (PHP,MySQL,Perl) + ew CSS to służę pomocą. W końcu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim prowadzę ćwiczenia ze studentami m. in. z projektowania serwisów internetowych  tongue Chętnie zająbym się tym serwisem na poważnie... niestety mam nadmiar zajęć na uczelni.. poza tym pomagam na gospodarstwie dla ojca więc nie chcę się podejmować roboty i zwlekać z wykonaniem z braku czasu... natomiast zawsze służę radą jeśli chodzi o jakość (standardy W3C), pozycjonowanie w wyszukiwarkach(Google, Yahoo), walidacja (XML), skrypty dynamiczne (PHP, Javascrpit) oraz bazy danych (Oracle,SQL każdego rodzaju)... daj znać na PM jakbyś czegoś potrzebował wink

8

Odp: Powstanie strona forszaja

Ok Piotrze na przyzlosc tam bede zasmiecal uwagami;]

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

9

Odp: Powstanie strona forszaja

Piotrze gdybyś potrzebował pomocy w ramach tworzenia stron a mianowicie skrypty dynamiczne (PHP,MySQL,Perl) + ew CSS to służę pomocą

Niestety ja znam tylko html i jak wiesz tworzenie w nim jest bardzo pracochłonne  kilka razy już się przymierzałem ale zawsze brakowało czasu i pomysłu. Dlatego bardziej niż na pomoc liczę tu na inicjatywę.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty