121

Odp: Pług

Mało zdjęć zamieścił, coś te odkładnice cięnkawe . Drugie zdjęcie, druga odkładnica tak jak by się już strzępiła .

122

Odp: Pług

http://tablica.pl/oferta/plug-obrotowy- … 023d0f6818
czy ktoś coś wie na temat tego pługa

123

Odp: Pług

Co sądzicie o tym pługu:
http://otomoto.pl/kverneland-A355037.html

Warto? W tym tygodniu będę go widział na żywo.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

124

Odp: Pług

Jak na Kvernelanda to taki dość nietypowy... no nie wiem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

125

Odp: Pług

Jest raczej malowany, więc sprawdź czy niespawany a najbardziej czy prosty. Na zdjęciach wygląda nieźle jak na tą kasę.

126

Odp: Pług

no nie wiem wygląda dobrze ale chyba nie będzie dobrze kryć

127

Odp: Pług

Po czym wnioskujesz, że nie będzie dobrze kryć?

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

128 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2013-09-29 22:04:48)

Odp: Pług

Panowie spokojnie to nie jest Kverneland. To pług marki Dowdeswell, chcecie sprawdźcie sami. Miałem takie 5skibowe tylko sprzedałem. Będą kryły idealnie pod warunkiem, że wszystkie kąty są zachowane. Ja sprzedałem tylko dlatego że za 3 lata nie miałbym już czym orać. Ogólnie polecam ale nie za te pieniążki, o żeby 4 skiby kryły 323 muszą być już dobrze rozsunięte. Były ostatnio w okolicy 7 tys, ze wszystkimi elementami nowymi 5 skibowe także trzymajcie swoją gotówkę mocno. Maryush skąd dokładnie jesteś?

129

Odp: Pług

A on odkładnie to ma całe ? Tak jak bym widział wspawane nakładki .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

130

Odp: Pług

Jestem z okolic Ryk. Jak dobrze pójdzie to niedługo będę miał Renault 110.54 i szukam do niego pługa. Myślę o pługu 4 skibowym, albo 4+1, bo pewnie na moich kawałkach to i piątkę Renówka pociągnie.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

131

Odp: Pług

Tak ma wspawane już płaskowniki na odkładniach. Za takie pieniądze to już powinien być cały. Ja taki 5skibowy sprzedałem za 5tys, tyle dobrego że ma możliwość transportu na kole.

132

Odp: Pług

Jak by ktoś potrzebował to jest 5 skibowy Overum wszystko na phx za 3 tyś stan bdb tylko orać.