2,081

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witaj smile

2,082

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

2,083

Odp: Powiedzcie coś o sobie

matuta95 napisał/a:

Ooj to jes  ciezki temat  jest jedna maszyna w polsce  ktora robi te kola   czyli stożkowe z zębami łukowymi  jakbym mial ta  maszyne to  bylbym bogaty    moge zrobic takie   stożkowe ale z zębami prostymi   tak sie sprawa przedstawia   a uprzedzam  te kola co pokazales  robi sie parami czyli komplet jedno i drugie i to nie są tanie  rzeczy. Ja  robie  kola  proste  z zebami prostymi pochylymi kola łańcuchowe i kola stożkowe z zebami  prostymi

a dałoby rade zregenerować wieloklin? bo te ukosne zebatki sa dobre, tylko wieloklin wyrobiony trzebaby było nadłozyc materiału (napawac) i od nowa zrobic wieloklin. da rade?

Rolnik z powołania:-)

2,084

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Oczywiscie ze  da rade  napawuje sie  kliny i frezuje na odpowiedni wymiar teraz  mam spawarke tig  i idzie elegancko  bo wczesniej spawalismy mig mag  tak wiec z klinami  niema problemu

2,085

Odp: Powiedzcie coś o sobie

tylko jak to z wytrzymałoscią hartujesz to jakos?

Rolnik z powołania:-)

2,086

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Znaczy tak trzeba by zobaczyc   czy tamto bylo hartowane bo na pewno bylo naweglane  bo tak zazwyczaj sie robi  iczyli jest tylko  jakas powloka twarta o grubosci powiedzmy 1,5 do2 milimetrow    a po napawaniu  hartowanego i jeszcze gatunkowego materjału paw sie robi  szklo  czyli  twarde samo w sobie

2,087

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Laszek napisał/a:

Cześć Tomek. Na pewno znasz mojego kuzyna z tej wioski. Jest tam w sumie trzech braci... Wiesz o kogo chodzi już pewnie

Chyba domyślam się, o kogo chodzi..

Dziękuję za miłe przywitanie. 

Przeglądałem trochę dział "literatura i instrukcje" i widzę, że są tam dostępne instrukcje napraw i obsługi do ZT323, więc nie będę na siłę skanował swoich i umieszczał w internecie (jest trochę tych stron). Aczkolwiek, gdyby ktoś z kolegów mieszkających niedaleko mnie, potrzebował pilnie zajrzeć do takich papierów to bez problemu mogę udostępnić.
Taką samą informację i opis posiadanych książek umieszczę zaraz w dziale "literatura i instrukcje".
Podsumowując: alfą i omegą nie jestem, ale trochę w życiu mechanizmów napsułem, trochę ponaprawiałem - jeśli będę mógł i potrafił, to na pewno pomogę.

Pozdrawiam wszystkich

2,088

Odp: Powiedzcie coś o sobie

matuta95 napisał/a:

Znaczy tak trzeba by zobaczyc   czy tamto bylo hartowane bo na pewno bylo naweglane  bo tak zazwyczaj sie robi  iczyli jest tylko  jakas powloka twarta o grubosci powiedzmy 1,5 do2 milimetrow    a po napawaniu  hartowanego i jeszcze gatunkowego materjału paw sie robi  szklo  czyli  twarde samo w sobie

wrzyc mi na PW maila do siebie, bedziemy w kontakcie i sie dogadamy

Rolnik z powołania:-)

2,089

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć.

2,090

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam nowych kolegów .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

2,091

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześc Lub Witam Jak Kto Woli Jestem Kamil  Jestem Posiadaczem Forszaja  Zt 323a Z Roku 90  Mam Go Parę Dni

2,092

Odp: Powiedzcie coś o sobie

cześć Kamil
było tak odrazu

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,093

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć Kamil. Coś Ci się spieprzyło bo każde słowo masz napisane wielką literą.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...

2,094

Odp: Powiedzcie coś o sobie

a wiesz Maryush ze nawet nie zauważyłem

2,095

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Równierz witam smile jak sie forsz sprawuje?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,096

Odp: Powiedzcie coś o sobie

oj nawet ok jeszcze go do konca nie obczajiłem

2,097

Odp: Powiedzcie coś o sobie

No to powiem ci że dla wiekszóści świerzych użytkowników wybranie grupy biegów to nie lada problem smile , żólw też jest niezłą zagadką jeżeli działa.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

2,098

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Czesc smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,099

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Cześć. Witam wszystkich nowych kolegów.

2,100

Odp: Powiedzcie coś o sobie

Witam wszystkich których jeszcze nie przywitałem. Cześć.