4,641

Odp: GG FORUMOWE

S3 budujesz ??

4,642

Odp: GG FORUMOWE

w końcu do nich dotrze , moim znajomym do dziś nie wyplacili za a4,

Leszek   dla kolegów'

4,643

Odp: GG FORUMOWE

sarast napisał/a:

w końcu do nich dotrze , moim znajomym do dziś nie wyplacili za a4,

To prawda mojemu znajomemu też za wożenie na A4 nie zapłacili .Był którymś z kolei podwykonawcą ciągnik siodłowy + naczepa. ciągnik fajny dwie osie napęd nie jakaś lipa.

4,644

Odp: GG FORUMOWE

wojtas napisał/a:

koseś sam w te spalanie  z poczatku nie wierzyłem ale takie wychodzi z czego jestem cholernie zadowolony   liczyłem  bliżej na 8 l na godzinę że zejdzie a tu proszę ...
nie mów ze fastrac tak dużo chłosta przecież tam jest silnik PErkinsa powszechnie uważany za oszczędny ??
jeśli w orce ci paliwa zostaje to dużo nie może palić ... w  transporcie ... inna jazda jak stosunkowo wolna nie wchodzi w grę o to jazda na budowie  więc asfaltu nie widać jedynie płyty betonowe  dziurawe jak ser

Fastrac z naczepą spalił 40 litrów ON na 100 km wiem bo wynajmowałem. H.. nie interes.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,645

Odp: GG FORUMOWE

Gdyby przyszedł do was sąsiad który nie sprawia problemów....
Powiedział że chce w poprzek waszego pola na poprzeczniaku przy granicy  położyć  wiosną rurę do nawadniania pola. Przejechać ciągnikiem po pszenżycie i rozwinąć rurkę, przed żniwami zwinąć . Całe 150m. To co byście mu powiedzieli?
Ja muszę być rozwijającym.... zastanawiam się co powie...

4,646

Odp: GG FORUMOWE

że jeżeli się nie zgodzi to będziesz się za niego modlił https://www.youtube.com/watch?v=ZNdpzkxknTQ big_smile:D:D
A tak na poważnie to że zrekompensujesz jego straty. Jeżeli nie ma do Ciebie jakiejś zadawnionej złości to czemu by miał się nie zgodzić.

4,647

Odp: GG FORUMOWE

tak jak androl pisze jak w porzo jest to sie zgodzi a jak nie to cie najwyzej pogoni

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,648

Odp: GG FORUMOWE

Zapytać nie kosztuje nic. Ja zgodziłbym się, tylko zależałoby z której strony sąsiad przyszedłby big_smile

4,649

Odp: GG FORUMOWE

Powiem ci tak ja dojechać do pola musze dymać przez sąsiada pole około 300m  z opryskiwaczem czy nawozem to ok ale  ciekawsza opcja jest podczas koszenia ...
  tak że  oblicz ile mu stratujesz  i zapłać to co  uważacie za stratę i po problemie ...  a czy tej rurki nie idzie zwinąc po żniwach ?? przecież nie musi po niej jeździc kombajnem ...


Tak nawiasem kupiłem dziś opony 650 65 R38  80% bieżnika za 2000zł  czyli tysiąc sztuka ... już na ciągniku są ...  ogromniaste

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

4,650 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-12-04 17:48:47)

Odp: GG FORUMOWE

fakt takie opony są ogromne mam takie też na sprzedaż tylko bieżnik słabszy za 800 za obie sztuki jak by ktoś był chętny

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,651

Odp: GG FORUMOWE

Jak sąsiad w porządku to czemu ma się nie zgodzić, ja zgodziłem się na drogę przez dzierżawę ok 150 metrów

4,652

Odp: GG FORUMOWE

ja na dzierżawie mam cmentarz !

Leszek   dla kolegów'

4,653

Odp: GG FORUMOWE

To dopłaty składasz pod okopowe? big_smile

4,654

Odp: GG FORUMOWE

Sarast to przez 10 lat nie musisz nawozić ale wapno to wypada sypnąć! smile

4,655

Odp: GG FORUMOWE

wiedziałem że was rozbawie  , odgrodzili płotem , ale narzekają na mnie bo nasieję kukurydzy to nic nie widzą , staram się do wszyskich świętych wykosić , ja narzekam na nich bo przy cmentarzu kolby kuku, nie znajdziesz , smakuje im , musi być słodka.

Leszek   dla kolegów'

4,656

Odp: GG FORUMOWE

Czarny humor big_smile a tak na poważnie to jak masz ta dzierżawę? Z reguły normalnie dzierżawa kiedyś się kończy a w takim przypadku?

4,657

Odp: GG FORUMOWE

to gminna  działka w całości jest 4ha ale walczę na 1,8ha reszta cmentarz , z dopłatami jaja ale sobię radzę, tak trwam 20 lat  co 3 lata aneks i leci ,

Leszek   dla kolegów'

4,658

Odp: GG FORUMOWE

kuku ma głębokie korzenie to sięgnie tam gdzie trzeba

Rolnik z powołania:-)

4,659

Odp: GG FORUMOWE

ja bym się zgodził z sąsiadami dobrze  żyje są na wsi "myślący inaczej" ale na szczęście nie graniczę z nimi

4,660

Odp: GG FORUMOWE

energetycy zmasakrowali mi sporo drzew i kilka wycieli pod linią energetyczną, jak ich skasować za straty ?. Po podliczeniu za wycięte drzewa wg stawek za wycinkę wychodzi ok 12 koła.