1,781

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Grzegorz89 napisał/a:

Oglądacie na YT kana Autostopem na koniec świata? Ja oglądam, polak wybrał się autostopem na daleki wschód, i w Rosji nocował czasami u ruskich .

najlepszy komentarz do tego kanału powiedział brat " myślałem ze będzie fajne, a tu normalne jeżdżenie na stopa" on stopem był na Bałkanach, w Turcji. na syberie jechał koleją ale w okolicach bajkału po terenie wielkości Polski juz na stopa jeździł. Gruzję tez stopem zwiedził, choc tam podobno trudno, bo kazdy do domu zaprasza na %

Rolnik z powołania:-)

1,782

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

W tym roku był drugi raz.

1,783

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

o rynku rosyjskim to zapomnijcie szybciej będzie wojna niż coś tam wyeksportujemy.

1,784

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Dokładnie, oni mają już też wprawę w zagładzaniu swoich obywateli. https://pl.wikipedia.org/wiki/Wielki_G% … a_Ukrainie

1,785

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

rosja to nasz wróg i nigdy o tym nie zapominajcie !

1,786

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A może na zachodzie mamy przyjaciół? Jedni od drugich byli lepsi, ale teraz zachód dobry a wschód nie?

1,787

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tomek żeby nie rusek to cała europa dziś szprechała by po germańsku a ty dziś byś gnój u bauera wywalał gołymi rękoma ............

1,788

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Jeden i drugi sąsiad od wieków patrzy na nas wilczym wzrokiem.

1,789

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Ale lepiej z kazdym trzymac sztabe... Bo Pisssss moze narozrabiac... Ale nie w tym temacie...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,790

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

koseś napisał/a:

Tomek żeby nie rusek to cała europa dziś szprechała by po germańsku a ty dziś byś gnój u bauera wywalał gołymi rękoma ............

No nie wiem co lepsze jeszcze ciepły gnój ,czy zimny śnieg na Syberii na zsyłce. Moja babka że zdążyła zabrać trochę złota to przeżyła zsyłkę. Mówiła że ludzie tam wspaniali ale tylko skośnoocy.

1,791

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Tak jak piszesz...

1,792 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-12-06 17:42:29)

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

koseś napisał/a:

Tomek żeby nie rusek to cała europa dziś szprechała by po germańsku a ty dziś byś gnój u bauera wywalał gołymi rękoma ............

hm. hm . to jakiś argument , ale nie do końca bo rosja bardzo pomogła w 39 r byśmy ten gnój rękoma u bauera ładowali. ale masz rację że w handlu gniewu nie ma. szkoda że politycy o tym nie pamietają i nas rolników to bardzo dotyka.

Leszek   dla kolegów'

1,793

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Nie ten wątek ale dopiszę takie stwierdzenie , sąsiedzie nas nie lubią ale jaki sąsiad w przeszłości nas  lubił ? rosja ze wschodu , szwedzi z północy , narody gernańckie z zachodu , a z południa turki ??? Jak tak głębiej pogrzebać to nic tylko z co najmniej połową europy powinniśmy dziś toczyć wojnę bo ktoś kiedyś napluł w twarz jakiemuś Królowi Polski . Ja bardziej jestem za głęboką amnezją wobec sąsiadów bliższych i dalszych .

1,794

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

A moim zdanie właśnie to pisane jest wszystko w dobrym wątku. Właśnie to wszystko łącznie z kontaktami z sąsiadami, co się handluje wspólnie, warunkuje ceny i zbyt.

1,795

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

ruski to wrzut na tyłku który trzeba wymazać z map świata a zachodowi po prostu nie dać się dymać smile jeśli myślicie że rosja to taki wielki kraj nie do pokonania to się mylicie trzeba utworzyć armię unii+chińczyki+usa i rosja przestaje istnieć w 2 dni,każdy się połasi na tereny i bogactwa naturalne

1,796

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

albo rosja przestanie istnieć albo swiat bomba atomowa, albo lepiej termojądrowa mówi ci to cos

Rolnik z powołania:-)

1,797

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

a co wy z ta wojna??jakby kazdy robił swoje to nie byłoby problemów jakie mamy.eurokołchóz chce byc wazny ruskie tez usa miesza jak moze a zydki licza kase...

1,798

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Przeszłość przeszłością a teraz mamy teraźniejszość i jak by tylko podłapać zbyt do ruska to nie byłoby źle. Niech to są kacapy, cepy itd ale najważniejsze żeby brali towar i za niego płacili. Dla mnie utrzymanie rodziny jest ważniejsze niż to co jest zapisane w kartach historii

E 516 na części
Telefon 695 076 269

1,799

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Właśnie dobrze Laszek podsumował o co mi chodziło od samego początku. Pewnie nie wiele się zmieni, bo widać jak się ukazała nasza ''polskość''.
Szczególnie teraz, jak cały zachód zapłynie islamem to już świni tam nie sprzedasz i mało kto będzie tam chciał jechać. Smutne i ciężkie do strawienia ale pewnie tak będzie.
Świnie u nas poniekąd 3,6zł.

1,800

Odp: Ceny zboża,mleka,świnek,nawozów itp. w waszych regionach.

Zrozumcie to, że Rosja nigdy nie traktowała Polski jako partnera i w przyszłości nie będzie tego robić.

There is no soul, no soul could ever make me it's own...