1,921

Odp: Ręcę opadają.

Papier jeden dal ze placona zaliczka? Albo na spokojnie przez Policje a jak na nie spokojnie to drzec sie z nim...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,922

Odp: Ręcę opadają.

A co policja może ? dał zaliczkę to tamten teraz ją zwróci i po sprawie , tylko słomy nie ma .........

1,923

Odp: Ręcę opadają.

kolega ma słomę w kulkach na sprzedanie

1,924

Odp: Ręcę opadają.

tomuś ale chyba mega daleko mieszkasz co?
gości olałem, nie spotkałem jeszcze takiego człowieka. Nie wiem gdzie się wychowywali.
Nie pojmuję jak można się z kimś umówić i zaprzeczyć temu.

Pojeżdżę po okolicy może coś będzie gdzieś stało.
najgorsza jest strata czasu gdybym wiedział że tak zrobią to bym już dawno się zabezpieczył a tu zaraz styczeń a ja mam słomy do marca. Osłabiające.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,925

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie wróciłem ze szpitala, od wczoraj mam spuchniętą lewą stopę a dzisiaj już nie mogę chodzić z bólu, pojechałem do sprawdzenia czy nie złamana, przyszedł lekarz pomacał i powiedział żeby smarować Altacetem i jak nie przejdzie to mam zgłosić się po świętach do lekarza rodzinnego na pobranie krwi bo mu to wygląda na zmiany zwyrodnieniowe. A boli tak że ani chodzić ani spać w nocy

1,926

Odp: Ręcę opadają.

Już pisałem o tym wcześniej, skuteczniejszy okład z ubitych liści kapusty, ubijać tłuczkiem do schabowych tak żeby ich nie rozwalić, ale żeby puściły sok.

1,927

Odp: Ręcę opadają.

Współczuję Sławku i polecam sposób androla, kiedyś miałem spuchniętą rękę i kapusta pomogła

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

1,928

Odp: Ręcę opadają.

Najlepszy jest okład z młodych piersi! POLECAM!

1,929

Odp: Ręcę opadają.

Fenol do konina ma 50 km to chyba nie daleko,daj znać a się dowiem ile sztuk i po ile.

1,930

Odp: Ręcę opadają.

dowiedz sie proszę jak kase i ile tego ma.
Dziękuwa

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,931

Odp: Ręcę opadają.

więc tak 30zł sztuka i jest ich minimum 50 jak weżniesz całość to cena do negocjacji ,kulki owinięte siatką i przykryte folią.

1,932

Odp: Ręcę opadają.

Panowie w moich stronach plaga złodziei ciągników ,w ostatnie dwa tygodnie ukradli 7 ciągników w ładowarce brakło ropy i zostawili w lesie a u kolegi zdjęli wrota od hali i ich przepłoszył. Zastanawiające jest to że kradną starzywo ,nury 30 zetory, szok . Zaczynam sie martwić o swoje klamoty.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,933

Odp: Ręcę opadają.

A w moich stronach zazwyczaj co 2 dni pożar stert słomy. W grudniu było może z 15 pożarów naszym powiecie i chyba zawsze sie słoma paliła.... W 25 grudnia 2 pożary jeden a dzisiaj kilometr ode https://m.facebook.com/story.php?story_ … 6028424820

1,934

Odp: Ręcę opadają.

http://www.eostroleka.pl/tragiczny-poza … 51482.html

Niedaleko mnie

1,935

Odp: Ręcę opadają.

uszek54 napisał/a:

A w moich stronach zazwyczaj co 2 dni pożar stert słomy. W grudniu było może z 15 pożarów naszym powiecie i chyba zawsze sie słoma paliła.... W 25 grudnia 2 pożary jeden a dzisiaj kilometr ode https://m.facebook.com/story.php?story_ … 6028424820

Mam nadzieję że szybko znajdą tego podpalacza bo już w sąsiedniej gminie się dużo słomy pali

1,936

Odp: Ręcę opadają.

odbierałem z kolegą jego classa axiona 830 z 2007r 3200h  z naprawy , strzeliła mu uszczelka pod głowicą , sprawcą kłopotów był EGR --  jego chłodnica --  pusciła wodę na wydech , do tarnowa  podgur,,na lawecie !! z powrotem na kołach prawie 6 godzin , wynik do zapłaty z komplet naprawy +częsći ... hm.... 18000 brutto . !!!!

Leszek   dla kolegów'

1,937 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2015-12-30 18:30:20)

Odp: Ręcę opadają.

Ile ? :crez:

1,938

Odp: Ręcę opadają.

Jaka cena  sprzętu taka i części  ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,939

Odp: Ręcę opadają.

komplet  do chłodnicy EGR   juz wzmocniona nowego typu , uszczelki . rurki , szpilki . zbiornik wyrównawczy , planowanie głowicy , robocizna tylko 2800 zł ,  od razu wiedzili  bo to wada fabryczna w silniku JD,  montowanego w class . ale wyjscia nie było bo tylko serwis wiedział w czym problem ,

Leszek   dla kolegów'

1,940

Odp: Ręcę opadają.

Gościu co mi wysłodki przywoził miesiąc temu Fendt'em 820 vario i przyczepą 35t, opowiadał jak komputer się zawiesił w większym fendzie (936 vario) to z pola na lawecie korbanek go zwoził, wymienili jakąś jednostkę odpowiedzialną za sterowanie skrzyni bezstopniowej i kilka innych części, wszystkie związane z elektroniką, prawie całą instalacje w ciągniku wypruli.... Co do czego to zapłacił 85000 tyś netto za taką przyjemność. Posiada 5 fendtów, od 107 kucy do 360 kucy i pracują one na aż 240 hektarach...