1,961

Odp: Ręcę opadają.

Co jest grane ? 24:00 do 26:30
https://www.youtube.com/watch?v=qBTabJY … p;index=46

1,962

Odp: Ręcę opadają.

no przecierz wzucilem ostatnio link ze hitler przezył wojne

mdw

1,963

Odp: Ręcę opadają.

pamiętam.

oczywiście nie można tego podważyć ale nie wierzę aby nikt nie węszył i mu odpuścił.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,964 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-01-05 18:25:52)

Odp: Ręcę opadają.

no panowie przeprowadziłem śledztwo.... No i znalazłem niezbite dowody na to że żona sobie po kryjomu popala . Myślała że ja nie czuję bo to nie tajemnica że mam uposledzony węch. Nic nie mówiłem ale w końcu znalazłem paczkę i zapalniczkę w szafie.... Schowałem tam gdzie nie sięgnie....  Czekam... sama przyjdzie....

1,965

Odp: Ręcę opadają.

Jaja sobie robisz ,tak?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

1,966

Odp: Ręcę opadają.

Nie.

1,967

Odp: Ręcę opadają.

Może pracę ma stresującą i nie ma jak odreagować.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,968

Odp: Ręcę opadają.

palenie fajek to jest coś czego nie nawidze u mnie w domu rodzice palą i krzycze na nich jak siedzą w głównym pokoju i kopca jak jeżdzą w moim aucie to jest kategoryczny zakaz ale oduczyć ich ciężko po tylu latach a jak twoja zaczyna to pilnuj żeby nie zaczynała bo to maskra z tymi fajami blleee
(od takie moje skromne zdanie)

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,969 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-01-05 18:49:53)

Odp: Ręcę opadają.

Od pierwszego jest bezrobotna po 10 latach pracy w jedny miejscu.
Jak nie ma jak ...w łózku wink
Z 8 lat temu "rzuciła".... a podejrzewałem ją od jakiegoś pół roku ale nie miałem kiedy przeprowadzić dochodzenia. teraz przymroziło i....
Ile kosztuje paczka LM tych cienkich?
Bo mi narzeka że roboty nie ma że kasy nie będzie że nie wie czy ma przedłuzyć ubezpieczenie na życie bo to pewnie bedzie 100zł wcześniej miała grupowe po 70zł....

1,970

Odp: Ręcę opadają.

LM te cienkie bodajrze coś 11 zł z tego co widziałem ale ręki se nie dam odciąć

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,971

Odp: Ręcę opadają.

Tia znam to , tatko pali 3 paki dziennie . Wszystko w kuchni żółte ...  Nie raz  ludzie pytają czy mam fajka,  czasem tak o de mnie czuć .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

1,972

Odp: Ręcę opadają.

ciężki z tym temat a smród nie z tej ziemi

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,973

Odp: Ręcę opadają.

Eeeetam  , znam gorsze smrody niż fajki , sam palę kobita tyż.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,974

Odp: Ręcę opadają.

No to postrasz że w łóżku też straci pracę wink

1,975

Odp: Ręcę opadają.

Androl nie podpuszczaj chłopaka bo się rozwodem skończy.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

1,976 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2016-01-05 20:09:21)

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

No to postrasz że w łóżku też straci pracę wink

Taaa tylko "mój" też będzie  bezrobotny....
JUz lepszy rozwiązaniem była by jakie prace przymusowe w łóżku... wink

1,977

Odp: Ręcę opadają.

Oj fajki to fajki moja mama też popalała i derła się na nas że my nie wiemy i chcemy w nią wgadać że pali i co gadamy a w kibelku wychodnym to aż buchało dymem... Teraz niby nie pali tak mówi no i nie czuć ale raczej nie powinna palić wcale jak się ma raka...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,978

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek palenie to pikuś ale oszukiwanie ślubnego to już przestępstwo ,nałóż mandat karny i prace społeczne na twoją rzecz ...........

1,979

Odp: Ręcę opadają.

paczka lm zwykłych 15zł.
dobre papieroski, chyba moje ulubione
Fajki w domu muszą być, czasami to żal kawę wypić bez papieroska.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,980 Ostatnio edytowany przez sarast (2016-01-05 20:46:03)

Odp: Ręcę opadają.

no no takie rzeczy ???? w sypialni nie wyczułeś ? to mało jarała !!! 8 lat nie palę a lubiłem a się naczytałem doktora  Religi  i rzuciłem po 30 latach jarania . ale miażdzyca bankowa już jest .  , hu... co lepsze .

Leszek   dla kolegów'